Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z Wawy niedawno, jutro Olsztyn 3/4 dnia i od soboty na spokojnie będziemy myśleć.

 

-- 8 gru 2011, o 23:29 --

 

W ogóle to pasowałoby się spotkać na lotnisku w Ornecie :twisted:

Muszę poćwiczyć dohamowania i slalom GTkiem bo kurde mocy aż nadto a umiejętności jakieś tam z GLa są ale tam miałem czas na reakcje i zastanowienie co zrobić a w GT... akcja reakcja tylko wyuczone odruchy bez szans na myślenie :shock: :mrgreen: Podoba mi się to auto bo mnie przeraża jeszcze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy ale wolałbym po śniegu. Chwilowo zły jestem bo miał być LPG montowany od rana a tu z BMW się nie wyrobili i kurde może poniedzieli mnie przyjmą :evil: Plus z tego taki, że 1 traskę GT zrobiłem dłuższą i to auto jest cudowne do wyprzedzania i w trasie ma komfortowo brzmiący ma wydech 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój GT już zagazowany. 1 test 100km trasa/miasto dosyć dynamicznie a momentami wyprzedzania do 6 tyś na 3 itp próby oraz z 40km spokojnej jazdy 100-130 i wynik 14,5l gazu (42zł) 8) Spadków mocy nie odczuwam, jedynie przy schodzeniu z obrotów mocne strzały w wydechu :twisted: Myślę, że jadąc spokojnie tak do 130 da rade zejść do 12l/100km w trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty elek nie masz czasem jakiejś zagazowanej subarynki :mrgreen: .....

 

ja też jestem ( byłem ) wielkim przeciwnikiem gazowni ale patrząc ostatnio w portfel .......to wstawiając gaz zaoszczedziłbym rocznie na pływanie w dahabie w egipcie dla całej rodziny :mrgreen:

 

tylko ta cholerna obawa o auto po zagazowaniu.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W nadchodzącym Nowym Roku życzę wszystkim jak najwięcej kucyków :lol:

 

Może w ramach noworocznych postanowień-taka moja propozycja-zorganizowalibysmy regularne spotkania olsztynskie.Np.mozemy ustalic ostatnie piątki miesiaca na 18,a miejscówka może byc parking pod Tesco.

Jeśli się nie zorganizujemy to w pojedynke spota nie zrobie:)

 

Miłoby było sie spotka i wymienic doswiadczeniami i poznac sie osobiscie,a nie tylko pozdrawiac przez szybe ;)

P.S. Jestem swieżakiem,więc proponuje,a reszta w waszym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam nic przeciwko....nie wiem czy piątek 18 to dobra godzina ale temat jest do obgadania

pozdrawiam i najlepszego w nowym roku ( i przede wszystkim szerokich długich boków ....oczywiście z bezpiecznym wyprowadzeniem auta na prostą :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...