Skocz do zawartości

Przewody i świeczki.


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli było to przepraszam i proszę o link, a jeżeli nie, to co moglibyście doradzić szanowni forumowicze w przedmiotowej materii? To chyba już teraz ta wymiana, nie wiem jak świece ale przewody wyglądają okrutnie ... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERZO

a gdyby tak z imienia i nazwiska :wink: znalazłem na ten przykład Sentechy, ale czy one są dobre to szczerze nie mam pojęcia, jeśli chodzi o świeczki, to zawsze mi doradzano, że do japońców tylko NGK, no ale przecież jest Bosch, Champion i pewnie inne. Więc może opierając się na waszych doświadczeniach doradzicie coś? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, w FAQ jest nawet kilka linków:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=117890

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=114917

 

Kable WN najlepiej zakup w ASO - nie dlatego, że to forum SIP, ale faktycznie to są naprawdę dobre kable warte swoich pieniędzy. Świece... w instrukcji nic nie masz napisane? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież jest Bosch
tego badziewia to nawet nie kupuj

Generalnie nie zamierzam, ale jednak interesuje mnie skąd tak negatywna opinia, w końcu Bosch robi świece od tzw. zawsze... :razz:

 

Tylko do szwabskich samochodów. W japońcach nie działają. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, poprostu chciałem wiedzieć co jest z nimi nie tak.

Co prawda wyznaję zasadę od dawna, że lepiej NGK do europejczyka, niż Boscha do japończyka, ale abstrahując od tego próbowałem się dowiedzieć z czego wynika wg. was lichość świec Boscha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wracam do tematu, gdyż:

1. Jeśli chodzi o świeczki to sprawa jest jasna i prosta (NGK PFR6B - platynowane więc dość drogie)

2. kable WN - otóż BERU stworzyło nową serię kabli w tym również do subaru (oznaczenie ZEF 1528 - nie wiem czy przeznaczone są do wszystkich modeli H4), które w IC stoją 220 zł / kpl, postanowiłem się poświęcić :twisted: :wink: i przetestować te kable, dlatego je zakupiłem i założyłem ... no i wszystko jest w jak najlepszym porządku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...