Skocz do zawartości

Mocniejsze sprzeglo do Imprezy 2.5 N/A, 2007, US-Spec


grzywaczewski

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz od roku wydaje mi sie ze sprzeglo zaraz padnie :lol: postanowilem sie do tego przygotowac. Myslalem najpeirw o zalozeniu zestawu z WRXa, razem z kolem zamachowym, ale mnie uswiadomiono ze te sa ciagnione, tamte pchane, pasic nie bedzie...

 

...mam pomysl zamowienia wzmocnionego sprzegla u Radzikowskiego, takiego z glowa zeby dalo sie w korku delikatnie podjechac :mrgreen: Zeby poszlo sprawniej i szybciej, to chyba najlepiej ogarnac zawczasu uzywana/zuzyta tarcze.

 

Carfit pisale kiedys, ze jak docisk, to tylko N-kowy. Dotyczy to rowniez N/A?

Lozysko jak rozumiem seryjne.

 

Co o tym wszystkim myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit pisale kiedys, ze jak docisk, to tylko N-kowy. Dotyczy to rowniez N/A?

Też nie podejdzie do Twojego n/a. Jeżeli chcesz coś koniecznie kombinować to cos rozsądnego od Radzika - jakaś mocniejsza tarcza, ale raczej organiczna i wzmocnienie docisku. Choć osobiście uważam ze przy mocy, a właściwie momencie jakim dysponuje n/a nie ma to zadnego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego jakosc od jakichs dwuch lat
A może "tszeh" lat :) To jest Twoje zdanie, znam takich którzy są zadowoleni więc takie newsy możesz pisać na PW.

grzywaczewski, Też mam takie wrażenie ale od pół roku więc wezmę z Ciebie przykład i trochę jeszcze pojeżdżę.

Co do sprzęgieł spiekowych to odradzam taki zabieg do cywilnego auta, po 30 min w mieście poczujesz co to znaczy zakwas na lewej nodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jego jakosc od jakichs dwuch lat
A może "tszeh" lat :) To jest Twoje zdanie, znam takich którzy są zadowoleni więc takie newsy możesz pisać na PW.

grzywaczewski, Też mam takie wrażenie ale od pół roku więc wezmę z Ciebie przykład i trochę jeszcze pojeżdżę.

Co do sprzęgieł spiekowych to odradzam taki zabieg do cywilnego auta, po 30 min w mieście poczujesz co to znaczy zakwas na lewej nodze :)

 

Przepraszam za bledy.

Ale calkiem niedawno przewinelo sie kilka nowych sprzegiel od tego Pana (ciagle sie przewijaja, ale uwagi nie zwracam na nie czesto) i na 5 ostatnich 2 mialy zla srednice tarczy i nie wysprzeglaly wogole a reszta dzialala, ale wszystkie tarcze mialy bicie - jakby dziesieciolatek to sprzeglo skladal i nawet nie umial w dobrym miejscu wywiercic otworow aby tarcze do srodka przynitowac. Ja wiem, ze wszyscy specjalisci ufaja temu co kupuja i tego nie widza, ale u mnie sie sprawdza czy sprzeglo jest okragle czy jajowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ColinBarbazynca, Tak jak pisałem, była już kiedyś debata na temat sprzęgieł Radzikowskiego, jeśli masz co do niego jakieś zastrzeżenia napisz to pytającemu na PW bo łatwo jest kogoś oczerniać... może chłop miał po prostu zły dzień. Z tego co pamiętam to się nie wyrabia z robotą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem debaty. Widac ciezkich dni moze byc wiecej niz normalnych :( Jak znajde cos do tego tematu to podrzuce foty.

A tak jak juz pisalem - nieswiadomosc tego, ze cos jest nie wykonane prawidlowo jest normalne, tyle ze pozniej sie ludzie dziwia padajacym panewkom z racji rozwazenia ukladu korbowo-tlokowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem debaty. Widac ciezkich dni moze byc wiecej niz normalnych :( Jak znajde cos do tego tematu to podrzuce foty.

A tak jak juz pisalem - nieswiadomosc tego, ze cos jest nie wykonane prawidlowo jest normalne, tyle ze pozniej sie ludzie dziwia padajacym panewkom z racji rozwazenia ukladu korbowo-tlokowego...

Na tym forum panują dziwne zasady/style do których cieżko się przyzwyczaić, więc nie łam się ColinBarbazynca :) Co do rozważenia układu korbowo-tłokowego nie można być takim pesymistą. Równie dobrze można powiedzieć że uturbione subaru prowadzą do wzmożonego efektu cieplarnianego bo dużą palą. Znam ludzi którzy śmigają na spiekach już kilka lat (min. od Radzikowskiego) i są zadowoleni, ja też mam w planach wymianę na ten właśnie osprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...