Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie powiedzcie co tam się będzie działo w sierpniu, bo to ponoć nie jest zwykły SJS?

 

Przemek dzwoń do Grazyny i wpisuj sie na szkolenie.!!:)

 

w ostatnim tygodniu sieprnia mamy szkolenie 2 dniowe na Torze (może pojedę juz Type'em..:)

 

a potem zostajemy na ogólnopolskim zlocie imprez....:)

 

http://szkolenia.sjs.pl/wydarzenia/276-ogolnopolski-zlot-samochodow-subaru-impreza

Ja chyba jeszcze troche nie ogarniam tego..zależy mi zeby tez obejrzeć jak Wy jeździcie,a 2st.jest dzien wcześniej.

 

 

to pojedziesz wczesniej a potem zrobisz 1 stopień.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyglądają takie wyjazdy z MTSem? Jaki jest program jeżdzenia?  Jakie to wychodzą koszta?

 

jedziemy wszyscy razem duzą grupą...:)

zazwyczaj na dwa dni...jedziemy dzień wcześniej... koszt szkolenia to 500zł,- za dzień  + noclegi na torze w hotelu.

 

plan szkolenia jest podobny do 2giego stopnia...lecz zależy od tego co chcemy ćwiczyć....:)

 

nie raz jest ekstemalnie, szybko....ale wszystko bezpiecznie pod okiem instruktorów....:)

 

wykonujemy kilka tras... ćwiczymy..a potem jazda na czas....:)

 

to tak w skrócie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam do Bartka, że pierwszy stopień to najpierw ok 2h teorii + ćwiczenia na torze. Ogólnie człowiek wychodzi po nim z wnioskiem: wiem, że nic nie umiem i wiem, że nic nie wiem :)

A drugi stopień to już faktycznie jazda konkretniejsza i (uwaga Marsi - nie trzeba się bać o dziury i nawet ja tam jadę szybciej :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam do Bartka, że pierwszy stopień to najpierw ok 2h teorii + ćwiczenia na torze. Ogólnie człowiek wychodzi po nim z wnioskiem: wiem, że nic nie umiem i wiem, że nic nie wiem :)

A drugi stopień to już faktycznie jazda konkretniejsza i (uwaga Marsi - nie trzeba się bać o dziury i nawet ja tam jadę szybciej :) ).

Rakietowa ta nazwa zobowiązuje... Wiadomix, że po natarciu rakiet i destrukcji nawierzchni. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy chętnych na 21 czerwca na grillowanie rozpoznawczo – zapoznawcze.

 

W planach:

- grill + pyszności na grilla,

- ciasto też się znajdzie ,

- grupowe odkażanie (tym się zajmie, ktoś bardziej kompetentny niż ja  :)),

- a na podniesienie adrenalinki mistrzostwa świata w… piłkarzykach :puchar:

 

Godzina i miejsce w trakcie ustalania . W razie potrzeby do domu odwiozę,  pod warunkiem, że ktoś będzie na tyle odważny. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zapytam z ciekawości czy ktoś nie ma do wynajęcia pokoju jednoosobowego tak do 650 zł w okolicach centrum, Powstańców Śląskich może być bliska Legnicka i okolice Grunwaldu :) Jak coś to PW

ja mam kawalerkę do wynajęcia koło ronda na Powstańców Sl. ale cenowo to troche wiecej... :/

To ja jeszcze dodam do Bartka, że pierwszy stopień to najpierw ok 2h teorii + ćwiczenia na torze. Ogólnie człowiek wychodzi po nim z wnioskiem: wiem, że nic nie umiem i wiem, że nic nie wiem :)

A drugi stopień to już faktycznie jazda konkretniejsza i (uwaga Marsi - nie trzeba się bać o dziury i nawet ja tam jadę szybciej :) ).

jade jutro zapłacić za 1 stopień..

Przemek jeździsz bardzo dobrze :) mówiłam Ci,że mi się podobało :) a Ty tylko pamiętasz co o dziurach mówiłam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...