Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

gdzie i jak trzeba się zgłosić żeby pojechać tam?

 

to zależy...? jak chcesz sama pojechać to www.sjs.pl - tam jest kurs I i II stopnia... są dostępne wolne terminy.... rezerwujesz i jedziesz! :)

Albo jak Grażynka z MTSu organizuje...tak jak to było znowu ostatnio...dopisać się do listy i pojechać razem na 2,3 dni w 10-15 aut..... :)

 

przy okazji jakiegoś  spotkanka...pogadamy o tym.... :)

Przemek też byl teraz z nami i może powiedzieć jak to wyglądało....? :)ale z MTSem jedziemy na 2gi stopien...więć I-szy trzeba zrobic samemu.... ;)

A ostatnio nie mieliście II stopnia?

 

 

mieliśmy ! ale my byliśmy juz kila razy na 2gim.... ale ważne było to aby osoby które były z nami mialy 1szy stopień zrobiony...

Pogadamy :)

No to Wy nie pojedziecie? Jak II stopnia już było? Sama to nudno.

 

spokojnie ..pojedziemy....:) jesteśmy tam razem....

I stopień trzeba zrobić...a na 2gim możesz już jezdzić cały czas...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sie

 

to najwyżej towarzysko pojadę, tak do ślubu :biglol:

 

no tak....  towarzysko jak do ślubu.... :lol: , ok.... :biglol: :biglol: :biglol:


 

 

A ostatnio nie mieliście II stopnia?

 

a po za tym jak jedziemy z Marasem..to zawsze mamy ustalony inny tryb ćwiczeń...bardziej ekstremalny....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrej zabawy!

 

Barteq79

Faktycznie, fest ładny ten Twój blob :)

 

Tomek Śliwa!

Na jednym ze zdjeć, rewelacyjna prezentacja mięśnia piwnego :) hahaha

 

marsi

Zdjęcia, petarda!

 

szkoda że nie udało Ci sie przyjechać...?!:)

chciałem z Toba pogadać...odnośnie Kielc..i innych tematów....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się czyta relacje z wypadu na rakietowej, do końca śledziłem wątek z myślą że uda mi się do Was dołączyć ale piorun w serwerowni i w domu zrobił swoje. Mam nadzieję że następnym razem uda się spotkać. Pozdrawiam wszystkich ^_^  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi i tak brakowało tego przejazdu M&M's busem :( Dziękuję, że zdjęcia się podobają :) 

Tomka przepraszam, za to, że zepsułam mu dzień wyjawiając tajemnice fanek booSTiego. Mogę założyć Twój fanklub :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluje dobrej zabawy!

Barteq79

Faktycznie, fest ładny ten Twój blob :)

Tomek Śliwa!

Na jednym ze zdjeć, rewelacyjna prezentacja mięśnia piwnego :) hahaha

marsi

Zdjęcia, petarda!

 

 

szkoda że nie udało Ci sie przyjechać...?!:)

chciałem z Toba pogadać...odnośnie Kielc..i innych tematów....:)

Niestety, nie było mnie w domu od środy, wróciłem wczoraj wieczorem i miałem trochę zaległości ;)

Pisz co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi i tak brakowało tego przejazdu M&M's busem :( Dziękuję, że zdjęcia się podobają :) 

Tomka przepraszam, za to, że zepsułam mu dzień wyjawiając tajemnice fanek booSTiego. Mogę założyć Twój fanklub :)

 

Jeszcze nadrobimy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marsi, gdzieś się tam załapałem jak widzę :)

 

 

 

Pawłowi jeszcze zapomniałam napisać, że we Wro pija się poranną kawę na tarasie z widokiem na ogródek. Jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy to lubi

 

nie uwierzę dopóki nie zobaczę :P 

 

Idąc więc za ciosem, może zrobimy sobie, któregoś weekendu jakąś małą integrację alkoholową gdzieś na mieście? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Idąc więc za ciosem, może zrobimy sobie, któregoś weekendu jakąś małą integrację alkoholową gdzieś na mieście? :)

w tym tez jestem mocna :)
Hahaha :))

w gadaniu 0flirt.gif

Jest decyzja, będziesz kierowcą, a w zasadzie kierowniczką ;) Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za miłe spotkanie, Marsi- wspaniałe fotki , Ela- przepyszne ciasto :)

 

No i jeszcze uratowałem Bostiego bo by sie sfajczył :yahoo:, nie mówiąc o pięknym Type-R

 

ciekawe czy chłopaki dojechali bezpiecznie do Wałbrzycha???

 

p.s Jesli byscie cos organizowali w krótce to dajcie mi cynka na telefon, nie zawsze mam czas spojrzec na forum,pzdr i dziękuje Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

no rakietowa nie rozpieszcza to fakt. ;)

 

Tak! i trzeba zawsze o tym pamiętac!!! to nie jest TOR Kielce... :) gdzie jest b.szeroko....i można się zawsze poślizgać... ;)

 

polecam SJSy..... mozna się dużo nauczyc i poćwiczyć w fajnym miejscu....! :)

 

Mam niedosyt, za krótki "tor", za mało asfaltu, 1,2, może 3 bieg… Kielce to tylko kwestia czasu i nakładów finansowych oczywiście. :)

 

 

zastanów sie ???!!! polecam naprawdę WARTO... ! nie będziesz żałował...ostatnio byliśmy przed majówką... jest daleko ale potem zapominasz o Wszystkim....! :)

jak  to sie mówi...bezcenne!!!

 

Szkoda, ze nie pogadaliśmy na rakietowej, ale Ty jak na "wychuchane" STI to nie dałeś za wiele okazji. ;)  Ja na Kielce od dawna namówiony, tylko czas, kasa i przygotowanie ograniczają. :/ Marzenie to nurburgring. :)

Edytowane przez Pepe Dragunov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzieki za fotki..:) widać, ze coś się przynajmniej działo na tym spotkaniu.....;)

a przynajmniej przyjechało dużo aut i to było fajne.... :ok:

 

musimy częściej to powtarzać...tylko trzeba będzie wtedy jakiegoś Busa z częściami i serwisem do subaru zatrudnić... :biglol: :biglol: :biglol:

 

a teraz pora w końcu na.. :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...