Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

laski z tyłu to chyba pietra miały jak Paciu deptał swoją swinke, bo mi to ogólnie pasowało :biglol:

 

na kolejnym spocie zapraszam Panie do siebie na dziką przejazdzkę :yahoo:, porównamy efekty (tylko mi nie rzygać) hehehe :lol: :lol: :lol:

juz sie nie moge doczekać :P a rzygac nikt nie bedzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paciu21 wielkie dzięki za foty! :D  Krzychu wszystkiego dobrego i dzięki za ciacho. ;)

 

P.S. Dzisiaj parking Ikea, Panie, Panowie??   :yahoo: Po co czekać do następnego weekendu lub jeszcze później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak najbardziej, to o której dokładnie??

 

tofikgt: legalnie to nigdzie nie mozna latac szybko i niebezpiecznie, ale Ja mam swoje miejscówki delikatnie poza wro (kotowice kolo wrocławia), piekna utwardzona szutrowa droga miedzy lasami i w dodatku bez dziur wiekszych, dookola jest piekna woda i liczne stawy, troche czasami wedkarzy to denerwuje ale niekiedy rzucaja wedki i ida na wał popatrzec jak latam i sie cieszą (szczególnie młodzi- nie badz jak twój stary) :biglol: :biglol: :biglol:

 

jakby ktos chciał super mega polatac na miejscu pasazera tj. jako moj pilot to zapraszam na PW (zrzutka na paliwo obowiazkowa z przyczyn oczywistych) hehehe  biorę max jedną osobę na taki przejazd, reszta moze jedynie popatrzec poźniej ew. zamiana :yahoo:, to jak?

 

jacyś chetni???

 

pampersy prosze zabrac OBOWIAZKOWO!!!! :D :D :D

Edytowane przez kamilwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No że tak powiem szukam miejsca na naukę jazdy moim szuwarkiem :) Nie proponuj bo wpadniemy tam na parę aut. Domyślam się że w płyta pod silnik obowiązkowa :)

No to szukamy odważnych , ja się piszę 

Edytowane przez tofikgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może te rejony kotowic ;) i grill i może uda się polatać :) ?

Ewentualnie na grilla jest fajna miejscówka jak leci się na rędzin w lasku osobowickim , jest nawet miejsce na ognisko :)

Edytowane przez tofikgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...