Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

a kto powiedział,ze nie można. Ja cały czas latam bokiem i po drzewach jak również startuje z piskiem no ale na piasku hehehe :biglol: :biglol: :biglol:, jezdzę tam gdzie nie ma ludzi i uwielbiam traski szutrowe, asfalt to co innego ale tez ostro deptam jak gdzies jade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paciu21 zrób coś z tą kontrolką, dzieki za przejazdzke i na nastepnym spo zapraszam Cie do mojej strzały, fajne fotki wyszły

Macias był lekko w szoku jak dawałeś w palnik hehe, on tylko Saxo upala :biglol: :biglol: :biglol:

Oj, łzy to mi po plecach ciekły ;)

EVO to dupowóz, do smigania dookoła komina:)

Saxo to jest torowa upalarka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laski z tyłu to chyba pietra miały jak Paciu deptał swoją swinke, bo mi to ogólnie pasowało :biglol:

 

na kolejnym spocie zapraszam Panie do siebie na dziką przejazdzkę :yahoo:, porównamy efekty (tylko mi nie rzygać) hehehe :lol: :lol: :lol:

ja się piszę :) bez rzygania :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania szybko będzie po remapie :P

Kamil to może powiedz co musze wymienić na remap na 250 km,i cały wydech przelot plus pompa walbro ?

jak proponujesz latanie w terenie to ja też się pisze :)

Edytowane przez tofikgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macias: nie widziałem tej Twojej upalarki ale chetnie ją zobacze, daj znac jak bedziesz na rakietowej to podlece, mieszkam 3min od rakietowej,pzdr

marsi: pierwsze miejsce zajęłaś, ktoś jeszcze????

to znaczy sąsiad prawie jesteś mój, bo ja na bocznej Krzemienieckiej mieszkam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, tez mogłem tak zrobic od samego poczatku, a teraz sie bujam od tunera do tunera bo szarpie troszke i nikt nic nie wie :huh: :huh: :huh:


marsi to Ja bliżej bo na Kunickiego :D, na rakietową mam 3min z buta no i 30sek Subaru oczywiscie :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też jeszcze raz dziękuje za miły wieczór! Krzychowi jeszcze raz najlepszego, no i bardzo mi miło, że podobało się jak bordowa świnka jeździ i że starty robią wrażenie. Zwykły WRX najwyraźniej też potrafi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...