Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie, tylko obecnie jestem na Śląsku u rodziców, więc może jakoś wtorek wieczorem bym mógł obejrzeć. Później może być problem, bo za chwilę się przeprowadzam, więc zacznie się szaleństwo :wacko::)

Ewentualnie, jak masz, to wrzuć tu coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, tylko obecnie jestem na Śląsku u rodziców, więc może jakoś wtorek wieczorem bym mógł obejrzeć. Później może być problem, bo za chwilę się przeprowadzam, więc zacznie się szaleństwo :wacko::)

Ewentualnie, jak masz, to wrzuć tu coś.

Tak jak już wczesniej pisałem, EVO jest git... wyglada świetnie, ma wygodne fotele, zapierdziela jak zły, ale... nie ma tego czegoś... więc za jakiś czas może zacznę rozglądać się za Imprezą.

Jak na razie nie mam żadnych zdjęć a we wtorek, może da się umówić.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barteq79, jedziesz na zbiórkę w poniedziałek na Lotosie?

Ja próbowałem Maciasa naciągnąć, ale się nie chwali więc chyba mi się nie udało :)

 

Ja niestety na Plejady się nie wybieram, ale może ktoś się zbiera.

 

Myślimy coś o tym poczatku maja?

 

..co zo zbiórki...to sie jeszcze będę z Markiem i innymi zdzwaniał...a jak nie to Was dogonię....;)

albo się wcześniej gdzies złapiemy jeszcze we Wro....i do nich dojedziemy razem jak chcesz?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możemy się razem wybrać. Ja słyszałem, że MTS robi postój na A4, na Lotosie właśnie w poniedziałek popołudniem. Ja myślałem, żeby jechać jakaś turystyczną trasą, ale jak będzie cały konwój to oczywiście się dopnę.

 

Szkoda Macias, że nie dałeś rady! Kombinujemy nad 3 maja, jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale jak ja bym tam pasował z evo ;)

 

....przecież pisałem że nie byłbyś Sam....:)

 

dotrzymałbyś towarzystwa pewnej damie....które jedzie z Nami swoim pięknym czarnym Evo...... :D


A możemy się razem wybrać. Ja słyszałem, że MTS robi postój na A4, na Lotosie właśnie w poniedziałek popołudniem. Ja myślałem, żeby jechać jakaś turystyczną trasą, ale jak będzie cały konwój to oczywiście się dopnę.

Szkoda Macias, że nie dałeś rady! Kombinujemy nad 3 maja, jakieś propozycje?

 

 

rozmawiałem z Grażynką...15.00 pierwszy  Lotos...od Wrocławia..... a trasa będzie na pewno turystyczna jak zawsze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czym :(

 

 

o prosze....a co sie stało ???... subarak sie gdzieś "rozkraczył???"""....;)

Spróbuję być, ale też nie obiecuję na setkę.

 

podjedz ok . 18.30....to porozmawiamy o Poniedziałku....może uda mi sie na moment przyjechac....?... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...