Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

@marsi - no to mam nadzieję, że jednak szybko wrócisz za kółko

 

@Paciu21 - trochę za wcześnie jak dla mnie, dopiero weekend zaczynam, może innym razem :)

Ja tez mam nadzieje. W tym tygodniu testowałam jazdy ekstremalnymi środkami lokomocji.. pociąg,pks, tramwaj..Co tam imprezy czy evo.. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: uszczelka pod głowicą już była robiona (dokładnie lewa głowica). Niestety za mocno splanowana głowica i do tego jeszcze zła - z wersji turbo- uszczelka... Bez komentarza.

Po drugie: przy wymianie rozrządu nie wymieniono jednej rolki, aktualnie była w stanie rozkładu.

Wobec czego musiałam wymienić jedną głowice. W tej sytuacji zrobiłam wszystko jak należy - dwie uszczelki pod głowicami, pełna obróbka głowic,kompletny rozrząd oraz płyny i świece zapłonowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, też robiłem silnik ale nie skończyło się na uszczelkach i głowicach ale na kompletnym silniku, można powiedzieć, że budowanym od podstaw po swojemu i tak jak powinno to być robione :D

Zupełnie nie żałuję, szczególnie kiedy widzę i czuję jak jedzie... Choć kosztowało słono, ale coś za coś! :D

 

Ale powiedzcie kiedy zrobimy jakieś większe spotkanie bo już baardzo dawno nie było z tego co kojarzę... a teraz majówka się zbliżą to sporo ludzi(oczywiście Ci, którzy się nigdzie nie wybierają)będzie miało wolne :)

Edytowane przez Paciu21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam zbyt emocjonalne podejście do tego auta, bo to nie jest dla mnie zwykle wozidełko :) dlatego to też nie kwestia włożonych pln.

Jak piszesz że robiłeś swój silnik od podstaw, a przeciez moj GX do Twojego WRX jest bez porównania, i teraz jestes zadowolony, to chyba powoli nabieram z powrotem wiary..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do traktowania auta jako zwykłe wozidełko to myślę, że już dawno bym go nie miał, gdyby tak było :P Choć nie raz były chwile załamania i sprzedawania i nawet było ogłoszenie na forum i aledrogo, ale na szczeście(chyba) cena była zbyt zaporowa żeby ktoś go chciał! A teraz samochodzik stał się mentalnie bezcenny :) Wiadomo pln'y to tylko pln'y i w porównaniu do tego, że otrzymujesz to "coś" to rzeczywiście przestaje mieć znaczenie^^ Nie ma co załamywać rąk! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@marsi, Zobaczysz, że po odbudowie to szuwarek Ci się mega odwdzięczy :) Ja tak miałem ze swoim po serwisie w Mts dużo plnów poszło, ale uważam, że było warto w 101% i moja miłość do imprezy jeszcze bardziej wzrosła :) No, ale cóż teraz czas na wrx'a i zaczynam działać więc może nie długo pojawię nowym nabytkiem na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Paciu21, To jest prawda :) Choć ja miałem łatwiej bo w N/A nie ma co w silniku modyfikować :) Za to pod względem estetycznym i przesadnego bezpieczeństwa to bym zapłacił słono :) Ja też chce ja też przejażdżkę :) Bardzo mi się podoba Twój wrx oglądałem go na aquaparku :)

 

@@marsi, Jak się wszystko uda to zapraszam serdecznie :)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się piszę na spota :)

@@Paciu21, Kolor Twojego robala jest super i w sumie są dwa według mnie najlepsze kolory dla buga blue mica (trochę oklepany) i Twój wiśnia :) Oj STI chciałbym i to bardzo, ale niestety chwilowo aż tak się nie da więc wrx trochę pokręcony mi starczy zaliczyć kilka szkoleń, zabaw na torze i będzie można myśleć o STI :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...