Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam brać forumową,

 

Mam na imię Damian i jestem na etapie rozglądania się za Subarakiem. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł się pochwalić nowym nabytkiem na spocie.

 

Pozdrawiam

Damian

 

Zatem powodzenia i do zobaczenia :D

 

Przemo dziękuje ,ale wszystko wskazuje na to,że dojadę swoim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś zna te auto?

 

http://otomoto.pl/su...-C31667755.html

 

Oraz pytanie drugie, gdzie mieści się warsztat Marcina, który specjalizuje się w Subaru? Z tego co wyczytałem, już nie pracuje u Krzyśka na Owsianej.

 

odp1.Proszę nie zaśmiecac wątku spotowego pytaniami o fury mamy do tego osobny dział ;)

 

odp2.Nie pracuje ,a na pytanie gdzie teraz można go znaleźc odpowie Ci pewnie kris82 na kresce bo wcześniej pracował u niego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś zna te auto?

 

http://otomoto.pl/su...-C31667755.html

 

Oraz pytanie drugie, gdzie mieści się warsztat Marcina, który specjalizuje się w Subaru? Z tego co wyczytałem, już nie pracuje u Krzyśka na Owsianej.

 

odp1.Proszę nie zaśmiecac wątku spotowego pytaniami o fury mamy do tego osobny dział ;)

 

odp2.Nie pracuje ,a na pytanie gdzie teraz można go znaleźc odpowie Ci pewnie kris82 na kresce bo wcześniej pracował u niego ;)

 

Siekierka wszystko rozumiem, aczkolwiek wychowałem się na kilku innych forach i nikt tam tak restrykcyjnie nie trzymał się regulaminu. Skoro jest na wrocławskich blachach, bardzo możliwe jest, iż ktoś ze spotów wrocławskich kojarzy te auto ;) W zakupie kontrolowanym 90% postów to linki do ogłoszeń, a odpowiedź jest dość znikoma. Ponadto nie ma się co spinać, zawsze trzeba znaleźć consensus :D

Edytowane przez Nelson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekierka! Dlaczego straszysz nam świeżaka ;) ?

Witam brać forumową,

 

Mam na imię Damian i jestem na etapie rozglądania się za Subarakiem. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł się pochwalić nowym nabytkiem na spocie.

 

Pozdrawiam

Damian

Siemanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekierka! Dlaczego straszysz nam świeżaka ;) ?

Witam brać forumową,

 

Mam na imię Damian i jestem na etapie rozglądania się za Subarakiem. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł się pochwalić nowym nabytkiem na spocie.

 

Pozdrawiam

Damian

Siemanko

 

No dobra poniosło mnie :D Witam kolegę serdecznie.Już wiem to flustracja na to,że jutro muszę przyjecha na spot Roverem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekierka! Dlaczego straszysz nam świeżaka ;) ?

Witam brać forumową,

 

Mam na imię Damian i jestem na etapie rozglądania się za Subarakiem. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł się pochwalić nowym nabytkiem na spocie.

 

Pozdrawiam

Damian

Siemanko

 

No dobra poniosło mnie :D Witam kolegę serdecznie.Już wiem to flustracja na to,że jutro muszę przyjecha na spot Roverem :angry:

Co znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem właśnie.Miałem odebrac auto w wigilie po czyszczeniu wtrysków,ale poszła jakaś uszczelka i waliło benzyną w aucie no i narazie się nie zrobiło to coś więc autko dalej u p.Tomka :huh: Po cichu liczę,że może jutro zadzwoni :rolleyes: Co nie znaczy,że to były wtryski narazie mam zabrac auto pojezdzic i zobaczyc czy dalej wyskakuje check jesli tak to jak powiedzial pan Tomasz zostaje nam wtedy już tylko jedyna słuszna droga czyli tzw.remont :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelson, noc długa, nam schodzi zazwyczaj koło godzinki, nie więcej :)

 

To wiem, aczkolwiek jak zacznę ok 23, to jak zwykle skończę o 9 rano :biglol: Panowie jest Subaryna na sprzedaż w naszym pięknym mieście. http://otomoto.pl/su...-C31647695.html . Szkoda tylko, że wersja USA, aczkolwiek nie ma nic za darmo. Wolę dać 22k i włożyć samemu 10, niż wierzyć komuś na słowo :) Co niej sądzicie? Podskoczyłbym z nią do chłopaków z Kiełczowa i zobaczył co w trawie piszczy ;) Oczywiście w Carfaxie też będzie ją trzeba sprawdzić, czy czasem nie była utopiona lub składana z wież WTC :lol:

Edytowane przez Nelson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by się z wami spotkać i z nowym kolegom tym bardziej że jeszcze inny GT oprócz mojego widzę że by wpadł ale, obróciła mi się panewka po wyrwaniu górnej ósemki :/ i tak szczęście że poszło w 15min... a więc posiedzę sobie z temperaturką i dreszczami w domu, btw. wszystkiego najlepszego w nowym mam nadzieje że jeszcze bardziej "imprezowym" if you know what i mean roku 2014 :D

 

Pozdrowka.

 

Btw. Siekierka gdzie ty brycz robisz ? w Kiełczowie nie w mts też nie dobrze kojarzę ze we Wrocku są jeszcze 2 miejsca subarowe ?

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...