Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę z innej beczki :mrgreen: Co byście powiedzieli na jakiegoś spota wieczorem? W sumie jest wolne więc jakby się zebrało parę osób :wink:

 

Kto ma wolne ten ma wolne ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie w takim razie? :wink: Byle nie na bielanach :P A czy ktoś jeszcze to nie wiem...

Pavel sie deklarował, że może podjechać jak widać, napisałem jeszcze do znajomego jednego

 

------może ewentualnie Magnolia? Czy też wstyd? :P ------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elita subraru nie spotyka się jak plebs eheheheh nie mogę :) miejsce jak miejsce, wygodne i wszystkim znane

 

często tam bywałem zazwyczaj na chwilę szukać przeciwników ale szanować trzeba chyba wszystkie grupy motoryzacyjne bo ich i nas łączy wspólna miłość motoryzacyjna.

 

Ja niestety wywiozłem siebie i subarynkę do Zamościa i mnie nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu trzeba poczekać do tej, powiedzmy 16:30. I jeśli jeszcze ktoś chętny będzie i sie odezwie to się spotkamy, a jak nie, to nie :wink:

 

ravo, masz całkowicie rację. Miejsce gdzie się spotykają ludzie z pewnym, konkretnym zamiłowaniem! A to, że ktoś jeździ golfem, a nie Subaru bo lubi, lub go po prostu nie stać, bo tak też bywa to nie jest przestępstwo :wink: Ja tam lubie klimat pod milenijnym, a szczerze mówiąc to konkretnych przeciwników robi sie coraz więcej pod milenijnym:twisted:

 

ravo, miłego pobytu!

 

Piaskos, nie ma sprawy. To trzeba rzeczywiście poruszyć temat wcześniej i się ogarnąć i zrobić fajnego grilla na przykład dużą ekipą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie ustalić dokładnie co i jak :twisted:

 

Ravo, mam pytanie! W swoim podpisie masz Fiata Coupe. Czy 3.9 to czas 0-100? I jakiego był koloru bo widywałem szybkiego jak diabli Fiata Coupe, niebieskiego pod milenijnym właśnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu trzeba poczekać do tej, powiedzmy 16:30. I jeśli jeszcze ktoś chętny będzie i sie odezwie to się spotkamy, a jak nie, to nie :wink:

 

Miejsce gdzie się spotykają ludzie z pewnym, konkretnym zamiłowaniem! A to, że ktoś jeździ golfem, a nie Subaru bo lubi, lub go po prostu nie stać, bo tak też bywa to nie jest przestępstwo :wink: Ja tam lubie klimat pod milenijnym, a szczerze mówiąc to konkretnych przeciwników robi sie coraz więcej pod milenijnym:twisted:

 

 

Mialem sie powstrzymac od komentarza ale nie moge.

 

No to mamy zupelnie inne podejscie do tematu... Moze to kwestia wieku.

 

Od kiedy dolaczylem do szczesliwego grona milosnikow subaru poznalem niesamowitych ludzi.

W wiekszosci z doskonalym dystansem do motoryzacyjnej patologii, wiejskiego blichtru i scigania sie po prostych.

 

O jakim zamilowaniu mowisz? Spoty w tym miejscu, wedlug mojej opinii to tylko zamilowanie do lansu.

Jesli szukasz przeciwnikow w posaci zdlubanych golfow czy innych beemek to co chcesz z nimi robic?

Scigac sie w miescie na cwiatrke :shock: czy robic konkurs na najlepsze basy? :twisted:

 

Co do grila to sie zgadzam absolutnie ale to napewno nie furami bo przeciez trzeba zwilzyc gardlo ... :mrgreen:

 

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mamy inne podejście i możliwe, że z powodu wieku. Czasy się zmieniają i podejście ludzi też. Kiedyś może rzeczywiście były to tylko dłubnięte Golfy. Widywałem i widuję rożnych ludzi i różne samochody i powiem, że Golf IV 1.9 TDI "dłubnięty" na prawie 300KM robi naprawdę duże wrażenie przynajmniej na mnie.

 

Co do zamiłowania to nie można krytykować tego, że ktoś lubi postać przy swoim Golfie czy Beemce i porozmawiać o rożnych pierdołach. Mamy wolność i nikt nikogo nie zmusza do robienia tego i nikogo nie upoważnia do mówienia czy to jest dobre, fajne czy złe.

 

A do tego czy Subaru nie ścigają się po prostych? Czy to, że ktoś lubi mieć "fajną felgę i dobrą glebę" jest gorszy ode mnie, bo mam Subaru? Dla mnie nie...

Ja osobiście szanuję tych ludzi, a oni szanują mnie. I dla mnie tak pozostanie. Trochę szacunku dla innych bo kiedyś jego brak może się obrócić przeciwko nam.

 

Ale każdy ma swoje zdanie, a spotać sie napewno i tak będzie przyjemnie i choćby na żywo porozmawiać i podyskutować właśnie na takie tematy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście mamy inne podejście i możliwe, że z powodu wieku. Czasy się zmieniają i podejście ludzi też. Kiedyś może rzeczywiście były to tylko dłubnięte Golfy. Widywałem i widuję rożnych ludzi i różne samochody i powiem, że Golf IV 1.9 TDI "dłubnięty" na prawie 300KM robi naprawdę duże wrażenie przynajmniej na mnie.

 

Co do zamiłowania to nie można krytykować tego, że ktoś lubi postać przy swoim Golfie czy Beemce i porozmawiać o rożnych pierdołach. Mamy wolność i nikt nikogo nie zmusza do robienia tego i nikogo nie upoważnia do mówienia czy to jest dobre, fajne czy złe.

 

A do tego czy Subaru nie ścigają się po prostych? Czy to, że ktoś lubi mieć "fajną felgę i dobrą glebę" jest gorszy ode mnie, bo mam Subaru? Dla mnie nie...

Ja osobiście szanuję tych ludzi, a oni szanują mnie. I dla mnie tak pozostanie. Trochę szacunku dla innych bo kiedyś jego brak może się obrócić przeciwko nam.

 

Ale każdy ma swoje zdanie, a spotać sie napewno i tak będzie przyjemnie i choćby na żywo porozmawiać i podyskutować właśnie na takie tematy :wink:

 

Nie atakuje Ciebie - nie odbieraj tego osobiscie. Wyrazam swoja opinie korzystajac ze wspomnianej przez Ciebie wolnosci.

 

Wolnosc wyrazania swojej opini = wolnosc slowa. Nie slyszalem nic tam temat zmiany tego w polskim prawie :D

Szacunek mam oczywiscie dla pasjonatow, kazdej marki bo laczy nas milosc do samochodow i motoryzacji - dla "bling blinow" i "basowych gangsterow" nie mam.

 

Samochody to nie tylko moc. Jest wiele sprzetow robiacych robote (+300km itd) ale dla nas "starych" Subaru to cos wiecej.

Te sprzety maja dusze, historie, ludzi za tym idacych - miedzy innymi to spowodowalo, ze jezdze wlasnie Subaru a nie Evo czy M3.

 

Co do spotkania - jestem chetny ale co do miejsca i podejscia mysle, ze wyrazilem sie jasno.

Grilik czy spot - jestem na tak. :D Lans - jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za wszystkm co kto lubi, jeśli nikogo innego to nie krzywdzi :wink:

Nie odebrałem tego osobiście i nie poczułem się atakowany, spokojnie :wink:

 

W każdym razie widzę, że w sprawie spotkania się zgadzamy więc fajnie będzie się spotkać!

To czekam na propozycję i miejmy nadzieję, że odezwie się dużo ludzi! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...