Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

siema. na wstepie powiem,ze wiem iz to niekoniecznie jest wlasciwe forum:), ale... szukam pewnej firmy we wro i potrzebuje pomocy, a czesc zagladajacych tutaj jest z wro i ten zna tego tamten tamtego :) swiat jest maly ponoc. rzecz w tym, ze firma ktorej szukam sklada do kupy te antenki "pletwy" co sa na dachach nowych beemek. jesli ktokolwiek slyszal cokolwiek jest bardzo proszony o podzielenie sie ta informacja z mła:) aha! btw. slyszalem, ze w legnicy zaraz kolo obwodnicy i KGHiM jest zalesiony przez KGHiM teren , na ktorym znajduja sie fajne drozki z plaskim jak stol szutrem. kolega byl i sprawdzal i jak to opowiadal to jeszcze byl podniecony:D o ile sie orientuje, to moze byc ul. zlotoryjska. nikt nie gonil i nie pilnowal. chyba,ze wiecie juz o tym i bez sensu klepie:) no nic - pomyslcie prosze o tych antenkach ( chyba do GPS) moze komus cos zaswita. z gory dzieki i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh nie wiem:) ale lepiej zebys nie spalil tej mety:D przynajmniej do czasu kiedy jej nie zryje osobiscie:P a serio to nie wiem, niby jest na odludzi,ale wiesz jak jest. znajdzie sie debil , ktoremu przeszkadza jak sie ktos dobrze bawi i juz masz misiakow. ponoc nie ma tam jakichs znakow, ze nie wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja jako jeden z bioracych udział w tej imprezie powiem tylko ze trasy rewelacja . Reszta mocno kulała poczawszy od bk na którym fachowcy stwierdzilim, ze jesli auto nie posiada katalizatora idzie do klasy z modyfikacjami sprzety po 300km bylo ciezko ale walczylem. Impreza w sobote to juz calkiem żenada od 23 brak drinkow i jedzenia o 24 niebylo juz prawie nikogo. Z roku na rok jest coraz gożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...