Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen::mrgreen:

 

na stronce rallyonline.com pojawiły sie galerie ze spotu na niskich :smile:

 

dla virnika respect za ten drift scanią, ale jeśli te My06 to jego,to mam z niego lekką polewę. myslałem że to jest STI co przyprowadzil, ale jakoś nie jezdzilo jak STI nawet WRX nie mówiąc o dzwiękach. zalookalem pod auto - nie ma dyfuzora, jeszcze look do kabiny i wszystko jasne. z wolnego ssaka zrobili STi look :roll: a obok jego bejca warta więcej niz nówka STI. koleś wyskoczył w WRX03-05 i go załatwił.

 

dziwi mnie że ludzie nie oblepiają taśmami krawędzi nadkoli w cywilach na takie upalanie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano działo się troszku na niskich łąkach :) Ale ... za ziiimno żeby długo stać więc wybrałem patent inny :D i siedziałem w aucie, autko ustawione tak zeby oglądać i jakoś zeszło. Na dodatek zaszczyt mnie kopnął hehe i prowadziłem bodajże 3 kolumnę 9 aut do zapoznania z trasą hehe :) Astra boków nie zapinała bo nie było ręcznego prawie :D ale.... nikt mnie nie wyprzedził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla virnika respect za ten drift scanią, ale jeśli te My06 to jego,to mam z niego lekką polewę. myslałem że to jest STI co przyprowadzil, ale jakoś nie jezdzilo jak STI nawet WRX nie mówiąc o dzwiękach. zalookalem pod auto - nie ma dyfuzora, jeszcze look do kabiny i wszystko jasne. z wolnego ssaka zrobili STi look a obok jego bejca warta więcej niz nówka STI. koleś wyskoczył w WRX03-05 i go załatwił.

 

Heheh: ale to jest WRX tylko po małym upsss i już odbudowany ale jeszcze nie wszystko bangla jak trzeba i było widać ze nie jedzie sprzet- natomiast w GT pokazał klasę sam w sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla virnika respect za ten drift scanią, ale jeśli te My06 to jego,to mam z niego lekką polewę. myslałem że to jest STI co przyprowadzil, ale jakoś nie jezdzilo jak STI nawet WRX nie mówiąc o dzwiękach. zalookalem pod auto - nie ma dyfuzora, jeszcze look do kabiny i wszystko jasne. z wolnego ssaka zrobili STi look a obok jego bejca warta więcej niz nówka STI. koleś wyskoczył w WRX03-05 i go załatwił.

 

Heheh: ale to jest WRX tylko po małym upsss i już odbudowany

 

Raczej przebudowany. Bo to 04-05 był raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...