Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Juras, za kolejne pół roku będziesz, żałował, że jednak nie kupiłeś niebieskiej :mrgreen:;) Nie martw się. To całkowicie normalne całkiem dużo osób się łamie i zakłada spojler, lub wymienia naleśnika na skrzydło. Ciekawe czy zauważysz różnice w prowadzeniu po założeniu skrzydła. Koniecznie napisz.

 

 

A wy mieliście mi dać znać jak będziecie coś organizować, jakiś wypad na rajd, czy pojeżdżawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juras

A wy mieliście mi dać znać jak będziecie coś organizować, jakiś wypad na rajd, czy pojeżdżawkę.

 

No i zawsze dajemy tu info. Najbliższy rajd -> Cieszyn.

A jak organizujemy coś, to przeważnie imprezę na mieście, ale sam mówiłeś, że nie przepadasz. W każdym razie też info zawsze tu jest. Najbliższa impreza -> piątek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-seven, co ja poradzę, że wolę Imprezy oraz imprezy zakrapiane etyliną, a nie etylowym :smile:

 

Ostatnio spotkałem fajne białe EVO VI z miłym kierownikiem, którego zaprosiłem na forum, zobaczymy czy skorzysta. Jeśli tak to będzie trzeba wreszcie się zmobilizować i wybrać na ten tor na Rakietowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny rADIX, PEWNIE ZAGRAŁ W TYM FILMIE, ALE TO NIE KOMEDIA BYŁA TYLKO HORROR.

 

 

p.s.

radi to nie podpis, to moja nowa asystentka :cool:

 

jezuuu, to ta, co do mnie ostatnio dzwoniła :razz: ???

 

ps. zagrał, zagrał, kurrrrr.....

 

Radziu nie lam sie ja wczoraj na trasie Wro - Wch zaplacilem 500 zl ;) na jakims kretynskim ograniczeniu na prostej ze niby dziury nad ktorymi swietnie sie przelatuje :mrgreen:

 

BTW: Wczoraj testowalem Nissana Micre z krotka skrzynia, silnik 1.4 moc z hamowni 130 KM i powiem wam jedno zakocalem sie... :mrgreen: Auto ma 7,1 do setki powiem Wam masakra ... I cena sensowna - 15000 zl (za auto z kublami, kierownica, zrobionym silnikiem, wydechem, dolotem, zawieszeniem itp)

 

witam kolegow i zapraszam jutro czyli w niedziele na rakietowa ja i kilku chetnych napewno bedzie mozna sie pobawic wstepna rezerwacja toru jest od 13,00 na ok dwie godziny :mrgreen: subaraki łaczcie sie :grin: narazie jest 7 autek :smile:

 

Cholera a ja jutro w pracy do 15 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor pierwsza klasa ale pan A. ustawiajac slupki sam sie zgubil i ten czas liczony od wjazdu za brame duuuza przesada nie chodzi o kase choc wydaje sie ze nie jest mala ale na poczatku czulem sie troszke jak intruz naszczescie pozniej to sie zmienilo jak zrobilem koleczko nastapilo rozluznienie i przyjemnosc ktrora nie trwala dlugo bo jak sie rozjezdzilismy to czas sie skonczyl :cry: mimo nie sprzyjajacej aury bylo super mysle ze jeszcze tam wrocimy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na rakietowej i zgadzam sie ze akurat jak sie rozkrecalismy to sie urwalo....na mokrym asfalcie w sumie bylo ciekawie, ale dopiero szuter daje niezapomniane wrazenia ;-)

 

no i racja ze z liczeniem czasu bylo zdecydowanie przesadzone,

ale coz pieprzona "komercjalizacja"...

next time proponuje po prostu przypilnowac czasu i

ustalic ze zbieranie kasy i wymyslanie trasy nie wchodzi do czasu.

 

mam nadzieje ze wkrotce poszalejemy znowu

na razie

 

p.s.

mozecie poradzic moze jakis dobry warsztat

we wroclawiu/okolice specializujacy sie w subaru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

kurder, normalnie szok dzisiaj rano, caly subarak pokryty sniegiem....

a wiec trzeba w trybie pilnym zimowki zalatwiac.

 

wiadomo lepiej na zime waskie opony, ale sie dodatkowo zastanawiam czy lepiej:

- R15 czy R16 ?

- lekkie alu czy ciezkie stalowe felgi ?

 

w kazdym razie podobno 15 stal dla subaru to mission impossible...

 

na razie, P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...