Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura jest ze 2.5 sohc cierpi na ponadprzecietne wypalanie gniazd zaworowych poczasjazdy na lpg. Zachowujac dwa podstawowe warunki: prawidlowo wyregulowany sklad mieszanki na lpg i kontrola luzu zaworowego co 50kkm silnik ten jest ponadprzecietnie trwaly

Jeżeli zauważyłeś gdzieś w mojej wypowiedzi słowo "ponadprzeciętnie" to gratuluję. 

 

Ja nie z tych co lubią się kłócić o niewidoczne.

 

Życzę miłego wieczoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamiast jakiegoś statycznego spota może pojeżdżawka? Kto orientuje się jak wygląda wynajem np. na 2 godziny na rakietowej w weekend?

 

Nie pamiętam dokładnie, ale 2h w sobote to był koszt 1300PLN do tego wynajęcie obsługi toru coś koło 1000PLN.

Trzeba dzwonić do nich i dogadać :)

 

 

 

Mati z wielką chęcią tylko towarzycho nam tu się rozleniwilo

 

Jeśli chodzi o lenistwo to ja mógłbym zostać prezesem takich spotów leniwych :D

 

 

btw.

sprawdziłem przed chwilą ile oleju ubyło w moim forku - przejechałęm 800mil, czyli 1300 km - dolałem 1,5l oleju do stanu pierwotnego.

Wynik - 1.15l oleju na 1000km
Takiego spalania oleju to nawet instrukcja, w skrajnych warunkach, nie przewiduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i obyło się bez jakiś tam filtrów - na przyszłość - gdyby coś komuś buczało w audio - proponuję dokładnie posprawdzać wszystkie kable czy oby na pewno nigdzie przy wejściu do radia nic nigdzie nie odstaje... lub się coś zwiera co się zwierać nie powinno ...  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Przymierzam się powoli (bo kasę będę miał za miesiąc) do kupna Forestera z lat 2004-2008, najlepiej automat 2,5; 2,5 turbo lub 2,0 turbo. Jakby ktoś z okolic Wrocławia coś słyszał o zadbanym egzemplarzu to proszę o wiadomość. Ewentualnie czy jest ktoś chętny pojechać ze mną na oględziny auta i doradzić ?

Z góry dzięki i pozdrawiam i oby do zobaczenia na spocie wkrótce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziu jak będziesz jechać daj znać ja się mogę zabrać na oględziny byle po 16 czerwca :) Nie myślałeś o MT? Ja latam 2.5 t mt i jestem mega zadowolony :)

A jak w okolicach Wrocławia będziesz oglądać to zabieraj do MTS i wszystko ładnie sprawdzą :)

Dzięki Krzychu91, kojarzę Twoją czarną bestię- bardzo ładna, nawet rozmawialiśmy po tym jak ją kupiłeś...

Ja wracam 7go lipca i wtedy będę szukał więc się odezwę, dzięki za odpowiedź i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziu, a może mojego Forka chesz obejrzeć ? :)

MY 2007 US Spec 2.5i AT + LPG  :)

Chętnię obejrzę, porozmawiam, czemu nie... Chociaż jedno czarne auto już mam ;-)  Przyszły tydzień mam wolny więc mogę podjechać, daj znać gdzie i kiedy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co? Sprzedajesz swojego i chcesz kupić turbo? To może od młodego odkupuj

Koniecznie turbo :D ale musi być automat :D

 

 

 

Chętnię obejrzę, porozmawiam, czemu nie... Chociaż jedno czarne auto już mam ;-)  Przyszły tydzień mam wolny więc mogę podjechać, daj znać gdzie i kiedy. Pozdrawiam
 

 

Podjedź na Gaj (okolice Ferio). Forek stoi w garażu podziemnym. Tyle, że w pierwszej połowie tygodnia stoi w Dzierżoniowie na serwisie. Dlatego daj namiar do siebie na priv i jakoś się umówimy na spotkanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Śledziu i Buczu dajcie znać to też podjadę

Jak tylko MTS odda furke to zapraszam :)

Ooooooooo to i ja podjadę :P zrobimy sobie Gajowy spot subarowy :P

 

HEH ;-) jeszcze nie mam Subaru a już mini spota ogarnąłem, spoko, do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Śledziu i Buczu dajcie znać to też podjadę

 

Jak tylko MTS odda furke to zapraszam :)
Ooooooooo to i ja podjadę :P zrobimy sobie Gajowy spot subarowy :P

HEH ;-) jeszcze nie mam Subaru a już mini spota ogarnąłem, spoko, do zobaczenia ;)
każdy powód dobry do spocika Edytowane przez Anna Maszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

Śledziu i Buczu dajcie znać to też podjadę

 

Jak tylko MTS odda furke to zapraszam :)
Ooooooooo to i ja podjadę :P zrobimy sobie Gajowy spot subarowy :P

HEH ;-) jeszcze nie mam Subaru a już mini spota ogarnąłem, spoko, do zobaczenia ;)
każdy powód dobry do spocika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...