Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Marta, Marta Witaj Mati, hehehe widzę że dobre autko sobie sprawiłeś

 

 

Ano się trafiło :D

Jeszcze BMW po drodze zaliczyłem :P

Ty to masz tempo :) zebym tylko zdążyła dojechać na spota, zanim forka sie pozbędziesz ;)

 

Taaa i czytanie ze zrozumieniem się kłania... :D  szybko wymoderuje - żeby nie było !

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taaa i czytanie ze zrozumieniem się kłania... szybko wymoderuje - żeby nie było !

A co było nie tak? :D

Gucio cos zle zrozumiał ;)

Gucio,a czy Ty już śmigasz niebieska strzała koło rusztowań czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio jechałem , i coś w tych industrialnych terenach nie widziałem Twego niebieskacza - co mnie zaniepokoiło :)

 

Docieranie... docieranie... i jeszcze raz docieranie... jeszcze 1kkm . Ale aż tak cichociemny nie jestem, bo w ciągu ostatnich 2 tygodni poznałem chyba całą drogówkę w oławie, i stałem się posiadaczem kilki autografów owych panów na moich zleceniach zapłaty :)

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już kartę stałego klienta :D  Tłumaczyłem Panom że jakie to szaleństwa - jak ja silnik docieram i cały czas na podciśnieniu jeżdżę - z mizernym skutkiem :P

 

Też bym chciał na urlop... :coffee:

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już kartę stałego klienta :D Tłumaczyłem Panom że jakie to szaleństwa - jak ja silnik docieram i cały czas na podciśnieniu jeżdżę - z mizernym skutkiem :P

 

Też bym chciał na urlop... :coffee:

dziwne że nie uwierzyli w tłumaczenia .. ale kultura że Ci kartę stałego klienta dali :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten spot i kiedy?

 

Sobota 16.05, godzina 13(14), Miejscówka: Ukryty parking przy Gwarnej  :D

Możemy ustalić jakiś punkt zborny i razem podjechać już na miejsce bo pewnie nie każdy trafi od razu :)

Albo Screen z map googla + mistrz painta (jeśli właściciel/zarządca miejscówki nie będzie miał nic przeciw) ;)

Edytowane przez Buczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzie ten spot i kiedy?

Sobota 16.05, godzina 13(14), Miejscówka: Ukryty parking przy Gwarnej :D

Możemy ustalić jakiś punkt zborny i razem podjechać już na miejsce bo pewnie nie każdy trafi od razu :)

Albo Screen z map googla + mistrz painta (jeśli właściciel/zarządca miejscówki nie będzie miał nic przeciw) ;)

Spokojnie można zrobić mapke, jednak jeśli chcemy zrobić grilla u nas w biurze to spota trzeba przenieść na niedziele, ponieważ w sobotę będą czynne inne biura. Może być ta sama godzina. Po za tym wydaje mi się że w niedzielę jest większa szansa na lepszą frekwencję że względu na to, że w sobotę częsc osób jeszcze pracuje. Co Ty/ Wy na to? Edytowane przez elleaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w końcu dorwałam komputer, więc mogę wrzucić mapkę :)

 

 

GRILLOWY SPOT SUBAROWY:

 

 

 

GDZIE?  ukryty parking (wjazd od ul. Gwarnej przy straży miejskiej)

 

KIEDY?  17 maja (niedziela)

 

GODZINA?  14.00

 

ATRAKCJE ?  Po za dobrym jedzonkiem, miłym towarzystwem i pięknymi widokami, może jakiś meczyk w piłkarzyki :P

 

LISTA :

 

1. Buczu + żona + Zosieńka :)

2. Ela

3. Agnieszka, Jurek, Nikola :)

4. ...

 

 

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności poznać naszego lokalu imprezowego, wrzucam mapkę dojazdową. Przy straży miejskiej trzeba wjechać na podwórko, do końca budynków i grzecznie poczekać, aż ktoś otworzy wrota :)

 

post-16757-0-76005500-1431553674_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów i Koleżanki.

 

Poszukuje rozsądnej firmy od detailingu z Wrocławia. Myślę o oklejeniu Forka i paru zmian w stylizacji.

Firmę z Domasławia znam ale oni są tak zarobieni, że nie mają czasu telefonu odebrać od tygodnia także szukam alternatywy.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...