Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli w skrócie .... wyskoczy jak Filip... ;)

spodziewaj sie niespodziewanego ;)

 

Mam nadzieje ,ze na zimowa pora jakis wyjazdowy spocik bedzie :)

kto umie jeździć na snowboardzie??

 

JAK BEDZIE BIAŁE TO MOGĘ 24 NA DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU!! NAJLEPIEJ PRZEPLATAĆ Z UPALANIEM!

PEŁNA EKSTAZA ŚWIĘTEJ TERESY I ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ! KIEDY I GDZIE ?!

 

BTW. właśnie wstałem - Kamil może jutro Cię pokatuje bo dzisiaj już nie wypada :D Praca w nocy , a noc w ciągu dnia...

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam:

- prawników do współpracy... pisma, pieczątki, pisma, pieczątki, pisma, pieczątki, czasami sąd

- kreatywnych współpracowników (k/m) do biura (rozmowy z klientami w biurze/telefon, handel, czasami wizyty u klienta, internet, bardzo ważna umiejętność dopasowania się w rozmowie do poziomu interlokutora, prawo jazdy, baaardzo mile widziany j.niemiecki/angielski)

 

Info: kalifor ta od bananów o2.pl

 

Biuro we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze śnieg musi byc :D i to dużo żebym miała miękkie lądowania ;) cały sprzęt mam zakupiony tylko śniegu nie było w tym i zeszłym roku ;)

Oj tam oj tam, dla chcącego nic trudnego :D Było parę miejscówek aby polatać na DESI ... Ale faktycznie było ciężko - gdyby nie sypali armatkami od listopada to pewni by śniegu nie było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora się pożegnać miło było spędzać czas w waszym gronie dziękuje za wspaniałe spoty i za super zabawę pozdrówki i może kiedyś do zobaczenia :D

Bez przesady z tego co wiem to na koniec świata nie wyjeżdżasz, wiec się jeszcze spotkamy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska!

Potrzebuję szybkiej pomocy, jadę na zlot Imprez i dzisiaj się okazało, że trzeba mieć kaski. Wyjazd jutro... Ma może ktoś takowy? Rozmiar L i zechciałby go pożyczyć do końca tygodnia?

 

Młody ma kask, ale nie jestem pewna L czy XL. Możemy pożyczyć jeśli chcesz :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...