Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam! ;) Na forum jestem zupełnie nowy, jednak od dłuższego czasu widzę, że niestety panuje dość głucha cisza na temat spotkań we Wrocławiu. (przepraszam jeśli nie zauważyłem tematu, w którym mógłbym się przedstawić, oczywiście jeśli tak, to nadrobię) A wracając do tematu, to wreszcie stałem się szczęśliwym posiadaczem własnej Imprezy! Jednak co to za radość, którą nie można się dzielić razem z innymi... Dlatego bardzo chciałbym poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i proponuje jakieś spotkanie. Nie wiem czy to wina pogody ale pod Milenijnym ostatnio także panuje cisza ;/ Nie wiem co wy na to ale jeśli byłby ktoś chętny to ja na pewno znajdę czas żeby sie spotkać ;D

 

Osobiscie preferuję Milenijny :D Nie raz się tam było, fajne miejsce żeby rozpalić jakiegoś grilla czy coś i przynajmniej się nikt nie czepia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paciu21, organizuję I Dolnośląski Rallysprint w Oleśnicy, będzie sporo Subaraków a i kiełbaski się znajdą ;) więc może to być fajna opcja do spotkania się w szerszym gronie, a przy okazji wypróbować nową maszynę też będzie można (przy okazji wielkie GRATKI!). Jakbyś miał ochotę to więcej info tutaj:

 

http://tinyurl.com/6k7sftz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja moim zdaniem świetna i przyznaję od razu się bez bicia, że na Redeco jeszcze nie byłem :oops: Jednak niestety ten termin nie odpowiada mi zupełnie, a to dlatego, że jeszcze kontynuuję naukę, a zjazdy mam w weekendy (szkoła zaoczna). Jeśli byłaby tak możliwość i ten Rallysprint trwałby jakoś dłużej to postaram się wpaść chociaż popatrzeć, choćby na chwilę. Ale dzięki wielkie za informację 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako naprwadę niedoświadczony i młody kierowca na Rakietową się jeszcze wybierać raczej nie bedę :P Zresztą wiadomo i jestem tego świadomy, że nie chce zajeździć swojego przez brak umiejętności jazdy na co dzień. ravo jak tylko coś wykombinujesz to ja z chęcią sie w to włączę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallysprint w Oleśnicy serdecznie polecam :!:

Miałem przyjemność przejechania się na prawym w Januszowym M3.

Lotnisko robi robotę - jest szybko, równo, miejsca na wypadanie też dość.

Jedynie trzeba mieć dobre opones i kojones :twisted:

 

DNL Dryndnij jak będziesz w mieście.

 

Ja też niedługo powrócę ... już za *tygodnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallysprint w Oleśnicy serdecznie polecam :!:

Miałem przyjemność przejechania się na prawym w Januszowym M3.

Lotnisko robi robotę - jest szybko, równo, miejsca na wypadanie też dość.

Jedynie trzeba mieć dobre opones i kojones :twisted:

 

Fajnie ze jest taka impreza, ja nigdy nie jeździłem w Oleśnicy chętnie pouczę się, szczególnie ,że jest tam bezpiecznie (bez drzew i krawężników). Jak jest szybko- to dobrze dla mojej skrzyni( jedynka już na finiszu) ;), dużo do wypadania -to też mnie baaaardzo cieszy :D

 

mam nadzieje tylko ,że wszystko się odbędzie bo chętnych ponoć mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszym podejściem do zawodów średnio się udało (za mała frekwencja), mimo to robię drugie podejście.

 

Co prawda to Oleśnica a nie Wrocław ale może przy okazji zawodów uda się tez spotkać i coś pogadać. W każdym bądź razie zapraszam na 23.10.2011

 

Będzie też pojedynek Subaru vs Evo (drużynowy na punkty).

 

Więcej info:

 

http://tinyurl.com/6dnjn4f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...