Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

A w przyszłą środę/czwartek chcemy zgrać się na wypożyczenie toru do pojeżdzawki, ale coś cisza narazie.....

Nawet jak nas tylko 2 będzie to i tak możemy się przejechać. Tyle że zapłacimy po 100 zł na głowę za godzinę jazdy. Ja i tak zapłacę 2x tyle za paliwo na dojazdówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w przyszłą środę/czwartek chcemy zgrać się na wypożyczenie toru do pojeżdzawki, ale coś cisza narazie.....

Nawet jak nas tylko 2 będzie to i tak możemy się przejechać. Tyle że zapłacimy po 100 zł na głowę za godzinę jazdy. Ja i tak zapłacę 2x tyle za paliwo na dojazdówce :)

To może najpierw spróbujmy z tym 08,08, bo jednak fajnie jak ktoś czas mierzy, można się sprawdzić, a po tym (bo zapewne będzie lekki niedosyt :D ) umówimy się w tyg na wynajęcie toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jadę jutro (środa) na 18:00 się pokręcić na torze :) Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to wtedy możemy wziąć tor na wyłączność na godzinę i będzie pewność, że w tym czasie nie wbije się na tor eLka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jadę jutro (środa) na 18:00 się pokręcić na torze Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to wtedy możemy wziąć tor na wyłączność na godzinę i będzie pewność, że w tym czasie nie wbije się na tor eLka.

 

Moje jeszcze nie zrobione ale może wpadne zobaczyć co się będzie działo.

 

-- 3 sie 2010, o 12:46 --

 

Ja tam jadę jutro (środa) na 18:00 się pokręcić na torze Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to wtedy możemy wziąć tor na wyłączność na godzinę i będzie pewność, że w tym czasie nie wbije się na tor eLka.

 

Moje jeszcze nie zrobione ale może wpadne zobaczyć co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jadę jutro (środa) na 18:00 się pokręcić na torze :) Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to wtedy możemy wziąć tor na wyłączność na godzinę i będzie pewność, że w tym czasie nie wbije się na tor eLka.

Nie no pomysł super, ale mi jednak cos w środę wypadło. Dlatego narazie planuje tą niedziele, ale widzę ze chętnych narazie bardzo mało. Znacznie mniej niz w I eliminacji. A z tym wynajęciem toru to możemy jeszcze zgadać się na inny raz, może nawet przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym wynajęciem toru to możemy jeszcze zgadać się na inny raz, może nawet przyszły tydzień.

Ja zawsze chętny.

 

-- Śr sie 04, 2010 10:04 am --

 

Jak ktoś będzie dzisiaj miał chwilę czasu, to niech podjedzie poślizgać się dzisiaj (środa) na rakietową o 18:00. Na razie jest nas dwóch, więc pewnie jeszcze dwa samochody się zmieszczą.

 

-- Cz sie 05, 2010 8:43 am --

 

To może najpierw spróbujmy z tym 08,08, bo jednak fajnie jak ktoś czas mierzy, można się sprawdzić, a po tym (bo zapewne będzie lekki niedosyt :D ) umówimy się w tyg na wynajęcie toru.

I jak? Zapisałeś się już?

Ja się zaraz zapisuję, wczoraj trochę pojeździłem i mi się spodobało. Nie wiedziałem tylko, że opony tak szybko się zużywają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym wynajęciem toru to możemy jeszcze zgadać się na inny raz, może nawet przyszły tydzień.

Ja zawsze chętny.

 

-- Śr sie 04, 2010 10:04 am --

 

Jak ktoś będzie dzisiaj miał chwilę czasu, to niech podjedzie poślizgać się dzisiaj (środa) na rakietową o 18:00. Na razie jest nas dwóch, więc pewnie jeszcze dwa samochody się zmieszczą.

 

-- Cz sie 05, 2010 8:43 am --

 

To może najpierw spróbujmy z tym 08,08, bo jednak fajnie jak ktoś czas mierzy, można się sprawdzić, a po tym (bo zapewne będzie lekki niedosyt :D ) umówimy się w tyg na wynajęcie toru.

I jak? Zapisałeś się już?

Ja się zaraz zapisuję, wczoraj trochę pojeździłem i mi się spodobało. Nie wiedziałem tylko, że opony tak szybko się zużywają :D

 

Tak zapisałem sie wczoraj. Na niedziele zapowiadają deszcz, torszkę kiszka, ale może sie nie sprawdzi.

 

-- 5 sie 2010, o 08:51 --

 

A z tym wynajęciem toru to możemy jeszcze zgadać się na inny raz, może nawet przyszły tydzień.

Ja zawsze chętny.

 

-- Śr sie 04, 2010 10:04 am --

 

Jak ktoś będzie dzisiaj miał chwilę czasu, to niech podjedzie poślizgać się dzisiaj (środa) na rakietową o 18:00. Na razie jest nas dwóch, więc pewnie jeszcze dwa samochody się zmieszczą.

 

-- Cz sie 05, 2010 8:43 am --

 

To może najpierw spróbujmy z tym 08,08, bo jednak fajnie jak ktoś czas mierzy, można się sprawdzić, a po tym (bo zapewne będzie lekki niedosyt :D ) umówimy się w tyg na wynajęcie toru.

I jak? Zapisałeś się już?

Ja się zaraz zapisuję, wczoraj trochę pojeździłem i mi się spodobało. Nie wiedziałem tylko, że opony tak szybko się zużywają :D

 

To mówisz że fajnie się jeździło? :)

To będziesz juz miał przewagę bo tor poznałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już naprawiłem hehe ale przez rozwalenie sprzęgła na rakietowej będę miał teraz psychiczny problem z jeżdżeniem tam heheh

 

Oj tam, oj tam :mrgreen:

Wpadnij przynajmniej - standardowo pojawimy się z Bart-o-sheem, no i Sykstus będzie.

Tym razem nie polatam ale jak już zrobię czarną, jak wsiądę... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak tam coś się dzieje w naszym pięknym mieście?

Pojeżdżawki treningowe są na rakietowej w każdy poniedziałek o 17:00.

http://www.srtw.pl/viewtopic.php?t=3649

To już nie moje miasto, ale sobie pozwoliłem :D

 

 

No widzę ze Ci się spodobało na torze :) Fajnie.

Ja planowałem też przyjechać ale na weekend zmieniałem drążki i końcówki, a ze zbieżnością już nie zdążyłem, więc nie było jak.

Teraz jestem też na etapie zakupu kasku na III rundę, żeby nie trzeba było już pożyczać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem też na etapie zakupu kasku na III rundę

 

do takich samych wniosków doszedłem... Asgaard startujący 2 samochody przede mną nie miał i potem za każdym razem musiałem zjeżdżać, żeby czekać, aż mi go dowiezie.. A ponoć to Evo takie szybkie :lol:

 

mich, to Ty powoziłeś tym granatowym stijem z nr 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...