Jump to content

Za wąsko w tylnych błotnikach

Adi0303
 Share

Recommended Posts

Mam problem jak w temacie.Odrobinkę na szerokie ET. Opony tylnych kół trą o nadkola(jak mocno zabuja,albo bardzo przechyli) Tarcie jest na tyle małe,że nie uszkadza opony,ale farbę z rantów błotników już zdjęło.

Pytania: podginał ktoś ranty nadkoli w WRX? jak to wygląda od strony blacharsko-lakierniczej? ile kosztuje?

negatyw tak nie niszczy opon, raczej zbieżność

jak się uda negatywem to nic nie podginaj - trąci drutem, no chyba, że to maszynka do upalania, wtedy byś się pewnie farbą nie przejmował.....

słusznie, :smile: ale to auto jest raczej cywilem i szkoda niszczyć opon do codziennej jazdy

Pytanie jak jest teraz. Seria zazwyczaj jest zblizona do "0". Jakby się dało ustawić na -1 do -1,5 to oponom nic nie bedzie, jeździć będzie fajniej i moze kółka się zmieszczą. Adi napisz jaka felga (ET i szerokość) oraz rozmiar opony jaką masz.

negatyw nie niszczy opon jak jeździsz 50km miesięcznie, a jak 3-5 tysięcy to już trochę niszczy... :razz: a nadkola można zaklepać bez użycia młotka, a drutu tym bardziej, i bez niszczenia lakieru na błotnikach

kropkowicz, to zróbmy tak, żeby wszyscy byli zadowoleni: Ty zrób sobie negatywy, a ja pomogę podwinąć lekko ranty ziomalowi z mojej wioski :smile: coby mu nie tarło i będzie cacy... :grin:

grzywaczewski, nie mam :smile: ale nauczę Cię jak to się robi :smile:

pozdrawiam, e

Trzonek od szpadla i 1-R-1?

:grin: Witku, aluminiowy bejsbol najlepiej załatwia temat.... :lol:

[ Dodano: Pią Mar 12, 2010 8:57 pm ]

ja już mam negatywy i jestem zadowolony :mrgreen:

teraz twoja kolej :wink:

negatywy mi nigdy nie szkodziły, ale 1,5 stopnia do cywilnej codziennej jazdy, jak dla mnie to za dużo, ale każdy kowalem swego losu jest.... :lol:

masz maszynke do zagniatania rantow?

Kiedyś widziałem taką na allegro.

Ja sobie zrobiłem coś takiego - rolka z napinacza paska żeby się fajnie kręciła i nie niszczyła lakieru +b. silny płaskownik

maszynkadozaginaniaramt.jpghttp: