Skocz do zawartości

3 Pojeżdżafffka Tor RC Toruń 19.06.a relacja na WWW. TVTRWAM


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 961
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z terminami u wykonawców gadgetów ogłaszamy termin zakończenia przyjmowania wpłat wpisowego na 3 Pojeżdżafffkę na 21.05.2010r. Przyjmujemy jeszcze zapisy na listę rezerwową, bo kilku jak zwykle odpadło. Pozdrawiam, E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z toruńskiej Gazety:

Na toruńską eliminację turnieju wyłaniającego indywidualnego mistrza świata na żużlu miasto zorganizuje dodatkowo 4 tys. miejsc parkingowych na torze rallycrossowym i przy oczyszczalni ścieków.

 

Zaczynam się zastanawiać, jak się tam wszyscy zmieścimy. Z pewnością możemy mieć wielu kibiców, byle tylko papudraki nie zaparkowali na torze, ale to już w rękach Coloseum. W czasie żużla tam zawsze jest kocioł, choć coraz mniej kibiców bywa na motoarenie to i kocioł mniejszy. 19 czerwca to jednak inna skala zawodów i będzie tłoczno.

Nam trochę miejsca na rozłożenie, wymianę kółek i grilla też jest potrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź gdzie swój bolid będę mógł zaparkować :twisted: . Wybieram się na SGP do Torunia i oczywiście też zajrzę obejrzeć Wasze zmagania. Pytanie do miejscowych: tor jest przy ul. Bielańskiej? Daleko (ile m/km lub minut) piechotą z toru na Motoarenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękując za wcześniejszą informację, dopytam jeszcze (równocześnie przepraszając za OT): czy zostawiając auto przy torze (najlepiej w miejscu umożliwiającym szybkie opuszczenie parkingu) i wychodząc odpowiednio wcześniej z żużla (po finale, dekoracja i atrakcje typu pokaz fajerwerków mnie nie interesują) jest szansa na szybki wylot w kierunku Warszawy, czy raczej nie mam się co łudzić i czekają mnie gwiezdne wojny i przejazd przez Toruń z prędkością pogrzebową? I pytanie zasadnicze - Pojeżdżafffka będzie w godzinach od...do...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do godzin oficjalnych to wypowie się (może) główny organizator. Poprzednie zaczynały się po ósmej, kończyły 16-17ta.

 

Co do kierunku Warszawa są dwie opcje:

 

- wzdłuż Wisły ulicami Bydgoska, Bulwar, Lubicka, Szosa Lubicka

- peryferiami od północy ulicami Okrężna, Polna, Równinna, Curie-Skłodowskiej, Szosa Lubicka

 

Ja wybrałbym drugą opcję, do tej pory powinni już skończyć zamknięty kawałek Polnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeżdżafffka zaczyna się rano 8-9, a trwa do momentu aż wszyscy się najeżdżą, na poprzednich dwóch o 17-18 nie było już chętnych, myślę, że i tym razem skończy się podobnie. Co do żużla, Apator - tor żużlowy to jest zupełnie inny obiekt, po sąsiedzku, ale nie wydaje mi się, żebyśmy musieli się z kimś gnieździć albo żeby ktoś nam zaparkował na torze... :) tor jest w rękach sprawnych organizatorów, my mamy oddzielną, autonomiczną :) imprezę, i nie jesteśmy doklejeni na doczepkę do jakiegoś żużla czy innej piłki nożnej.... :P to, że w Toruniu odbywa się równolegle jakaś inna impreza, nawet duża rangą, w niczym nam nie przeszkadza, i nie widzę akurat tutaj powodów do obaw...dostaniemy swoje miejsce i na pewno nie bedziemy parkowali jednego auta na drugim....a co do parkowania na Torze aut nie uczestniczących bezpośrednio w Pojeżdżafffce, nie wypowiadam się, rozeznam temat i ogłoszę jak czegoś się dowiem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś, ale niewiesz jak jest. Parking przy motoarenie jest sporo za mały, żeby pomieścić wszystkich kibiców żużla. Zazwyczaj było tak, że parkowali na terenie toru rallycrossowego. Oby zdążyli wybudować te nowe parkingi, bo inaczej blado...

 

Waraxe - też bym wybrał drugą opcję, bo na ulicach w 1 zawsze są korki :lol:

 

 

Aaa.. z wjazdem dla nie uczestników pojeżdżaffki (znaczy tych co po torze nie chcą śmigać), bedzie chyba bez problemowy :lol: Ponieważ pewnie będą oni mogli wjechać na ten plac koło toru - znaczy tam gdzie jest ta płyta poślizgowa. Wjazd na tor jest teraz od innej strony. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, żeby właściciel toru wynajmował nam oficjalnie tor, nie na jakiś kwit na węgiel, jak to drzewniej bywało, tylko na legalną fakturę, i nie zapewnił nam wystrczającego miejsca na zorganizowanie imprezy....to nie są jacyś harcerze tylko normalna, poważna firma, i jestem przekonany, że nam nikt nie będzie przeszkadzał czy utrudniał przeprowadzenia imprezy. Niezależnie od tego, gdzie jest teraz wjazd, będzie on dla nas pprzejezdny, a o to, żeby nam niezwiązani z imprezą ludzie nie przeszkadzali, sam zadbam, na pewno na płycie poślizgowej nie będzie parkingu dla gapiów, jeżeli miałoby to nam w jakikolwiek sposób przeszkadzać.... :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...