Skocz do zawartości

Opis usterki


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

W zwązku z częstymi, niepotrzebnymi pyskówkami i równie często złośliwymi docinkami w dziale technicznym, wynikającymi z niedokładnego i nieprecyzyjnego opisania problemów z autem, szczególnie przez nowych i jeszcze nie otrzaskanych z Forum i jego atmosferą, Forumowiczów...proponuję, aby opis problemu zacząć od dokładnego opisania auta, w jakim awaria ta występuje, bo to, że pod nickiem ktoś ma wpisane Subaru lub Impreza czy Leśnik, niewiele daje Forumowiczom, którzy chcieliby cokolwiek pomóc. Ważne informacje, takie jak marka, typ, rodzaj silnika, rodzaj skrzyni biegów, rocznik, przebieg, od jak dawna auto jest przez danego Forumowicza używane, czy były robione jakieś mody itd, ułatwią ewentualną pomoc.... :smile: Bo stwierdzenie, że mam Subaru i mi coś z tyłu warczy lub burczy prowokuje na ogół mniej czy więcej humorystyczne odpowiedzi... :lol: bo co mozna w takim przypadku napisać, jak tylko, że to pewno teściowa... :razz: :lol:

 

-- 31 sie 2010, o 08:23 --

 

przypominam się..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo 170km od Pojeżdżafffki :wink:

 

 

Pan Nie Wiem się odezwał.... :) , swoją drogą, nie wiem, czy zauważyłeś, że dość rzadko korzystam z czyichś porad w dziale technicznym, a ci, których czasami pytam, raczej wiedzą skąd jestem... :)

 

-- 31 sie 2010, o 12:45 --

 

emotorsport na Admina!!!

 

jestem za :!:

 

 

a ja przeciw !

 

nie ma szans, ani na admina, ani na moda, ani na komisarza, ani na żadnego innego prezydenta....

po pierwsze: nie posiadam wystarczającej wiedzy, po drugie nie mam ochoty użerać się z takimi jak ja czy grzywaczewski, po trzecie mam to w dupie, bycie wieśniakiem jest całkiem przyjemne :)

 

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przeciw !

 

nie ma szans, ani na admina, ani na moda, ani na komisarza, ani na żadnego innego prezydenta....

po pierwsze: nie posiadam wystarczającej wiedzy, po drugie nie mam ochoty użerać się z takimi jak ja czy grzywaczewski, po trzecie mam to w dupie, bycie wieśniakiem jest całkiem przyjemne :)

 

amen

 

Ale za to mógłbyś sobie powlepiać tyle pomuków ile Ci się żywnie podoba 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, OK... nadal nie wiem co u kota?

 

 

spytaj go :P

 

-- 31 sie 2010, o 13:51 --

 

a ja przeciw !

 

nie ma szans, ani na admina, ani na moda, ani na komisarza, ani na żadnego innego prezydenta....

po pierwsze: nie posiadam wystarczającej wiedzy, po drugie nie mam ochoty użerać się z takimi jak ja czy grzywaczewski, po trzecie mam to w dupie, bycie wieśniakiem jest całkiem przyjemne :)

 

amen

 

Ale za to mógłbyś sobie powlepiać tyle pomuków ile Ci się żywnie podoba 8)

 

 

wydawało mi się, że to zadowoleni z jakiejśtam pomocy Forumowicze dają pomuki.... :), samemu sobie, nawet jakby ktoś chciał, jakoś nie bardzo idzie... :lol: nawet będąc Szefem Wszystkich Szefów..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek ale jakąś specjalną rangę forumową powinieneś dostać za pomoc techniczną tylu osobom. :wink:

 

 

najprędzej dostanę bana, bo ,,odbieram" niektórymi swoimi radami robotę dla ASO.... :twisted: jak się komuś umami, że Legacy z 1995 roku czy Impreza z 1993 r pojedzie do naprawy do ASO.... :lol: i zapłaci za naprawę dwa razy więcej niż warta jest jest go furmanka... :) i jeszcze, że ktoś tam będzie chciał takiego starego dziunga naprawiać....kolega forumowy Maniut pojechał swoim Foresterem XT MY04 do ASO w Olsztynie na jakąś prostą naprawę, wjechał na halę, a mechanicy podeszli i zapytali czy to turbo, bo ma taki dziwny wlot na masce.....i ile to ma koni, bo ma 260kmh na liczniku.... :oops:

 

nie zdarzy się to u Andrzeja Kopera czy u Marasa w Dzierżoniowie, bo tam pracują ludzie ogarniający Subaru, ale w Olsztynie się zdarzyło... :oops:

 

i tak się też jakoś głupkowato zdarzyło, że jako pierwszy w dziejach tego Forum przekroczyłem magiczną liczbę pomuków - sto - i niezależnie od tego czy zasłużonych, czy nie, nikt tego nie zauważył.....bo to nie był MILIONOWY post... :twisted::mrgreen::twisted: także nie obchodzi mnie ile ich mam, kto i za co mi je dał czy nie dał, czy zabrał, mam to, znaczy mi to obojetne.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega forumowy Maniut pojechał swoim Foresterem XT MY04 do ASO w Olsztynie na jakąś prostą naprawę, wjechał na halę, a mechanicy podeszli i zapytali czy to turbo, bo ma taki dziwny wlot na masce.....i ile to ma koni, bo ma 260kmh na liczniku.... :oops:

 

:shock: :shock: :shock:

 

No dobra, to ja już się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
kolega forumowy Maniut pojechał swoim Foresterem XT MY04 do ASO w Olsztynie na jakąś prostą naprawę, wjechał na halę, a mechanicy podeszli i zapytali czy to turbo, bo ma taki dziwny wlot na masce.....i ile to ma koni, bo ma 260kmh na liczniku.... :oops:

 

:shock: :shock: :shock:

 

No dobra, to ja już się nie wypowiadam.

 

 

chyba bym szybciej nie kapitan Picard swoim USS Enterprisem osiągną warp 10 na wylocie z tego ASO :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega forumowy Maniut pojechał swoim Foresterem XT MY04 do ASO w Olsztynie na jakąś prostą naprawę, wjechał na halę, a mechanicy podeszli i zapytali czy to turbo, bo ma taki dziwny wlot na masce.....i ile to ma koni, bo ma 260kmh na liczniku.... :oops:

 

:shock: :shock: :shock:

 

 

No dobra, to ja już się nie wypowiadam.

 

 

chyba bym szybciej nie kapitan Picard swoim USS Enterprisem osiągną warp 10 na wylocie z tego ASO :shock:

 

 

:lol::lol: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...