Skocz do zawartości

Hamulce Impreza WRX - Problem-przod


rzuki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam maly problem. Jakies dwa miesiace temu zmienilem przednie tarcze i klocki i generalnie jet ok. Zdziwilem sie jednak, gdy pojechalem na przeglad, tyl OK, przod 43 % nie przeszedl.

Co moze byc przyczyna, sa nowe tarcze, nowe klocki a jednak skutecznosc hamulcow slabsza niz starych tylnich, chociaz jakos tego nie odczuwam. Nowe tarcze i klocki to Pagid.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy odtłuściłeś tarcze po zamontowaniu? nie zapowietrzył CI się układ przy wymianie? pedał hamulca twardy, miękki, czy wpada powoli w podłogę? masz stałe zaciski, czy pływające w konikach? jeżeli tak, czy są czyste i mają możliwość przemieszczania się, czy stoją twardo bo sa skorodowane czy brudne? smarowałeś tylną powierzchnię klocków smarem miedzianym? to taki złoty... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, żeby cokolwiek skutecznie pomóc, trzeba by było wiedzieć więcej, niż : ,,kochane Bravo, autko mi sie spierdziało..." :smile: co to może być? albo: z tyłu mi furka, co to może być? :smile: pewno najadłeś się bigosu... :twisted: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady.

Hamulce nie zapowietrzyly sie przy wymianie, odtluscilem tarcze, pedal nie wpada, wszystko wyglada normalnie, klocki docieralem spokojnie, nie zeszklilem, zacisk jest staly, ale jednego nie zrobilem, nie posmarowalem klockow smarem miedzianym. To moze byc przyczyna?

Jak jeszcze raz wyjme i posmaruje powinno byc ok? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tarcze i klocki to Pagid.

 

jaka mieszanka klocków ? niketóre mieszanki potrzebują temp żeby wskazywały jakąkolwiek skuteczność, załóż np. ferodo 3000 i jedż na zimnych na diagnostykę, możesz sie lekko zdziwić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...