Skocz do zawartości

Ułęż - Przedwiosenna Pojeżdżawka - 7.03.2010 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich na przedwiosenne upalanie. Nie ma śniegu ale jest brudny i mokry asfalt i można starą zimówkę skatować :mrgreen: .

 

Warunki będą prawdopodobnie takie jak na tym filmie:

Przejazd trasą techniczną - Youtube

 

Impreza będzie miała charakter pojeżdżawki po profesjonalnie przygotowanych trasach z opcją jazd z instruktorem. W zależności od frekwencji będzie 2-5 instruktorów.

 

Będą przygotowane 2 trasy: techniczna (dawna szkoleniowa) oraz szybka (dawna treningowa).

Prosimy o wpisywanie się na listę (minimalna ilość chętnych 10 samochodów, maksymalna 25).

 

Koszt uczestnictwa własnym samochodem: 250zł

Dla uczestników poprzednich edycji Zimowej Szkoły Jazdy: 200zł

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt (proszę potwierdzić swoje uczestnictwo przez przesłanie swoich danych: imię nazwisko kierowcy/ów, auto, nr rejestracyjny samochodu, telefon) lub wpisanie się na listę.

 

Nasz e-mail: szkola@racing.pl, można wpisać się też na listę uczestników na naszym profilu facebook.

Dojazd i lokalizacja lotniska Motopark Ułęż na mapach Google.

 

Przedwiosnie.jpg

 

0. czwartek

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku czwartek podziękuję za poprzednie z 27.02 szkolenie. Było super i na pewno jeszcze przybędę. Niestety w piątek praca więc nie ma szans. Życzę wam śniegu (choć jak będzie będę zazdrościł :cool: )

 

Pozdrawiam

Ibex

P.S. Jakieś zdjęcia z poprzedniego są??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już miałem banana na twarzy i już miałem wpisać to co większość powyżej, czyli:

 

będzie śnieg, to jestem na pewno... :idea:

 

 

ale zaraz zorientowałem się, że to jest mowa o piątku, a nie o sobocie :evil:

niestety, piątek to nie dla mnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisaj w nocy padał śnieg na Ułężu. Jednak bardzo marne te opady wiec za dnia już nie bylo białych śladów na trasach.

 

Ponieważ zmienił się kalendarz na lotnisku... impreza zaplanowana na NIEDZIELĘ 7.03.2010 od 10:00.

 

Mam 2 komplety zimowe do zjechania i korci mnie aby troszke driftu pocwiczyc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisaj w nocy padał śnieg na Ułężu. Jednak bardzo marne te opady wiec za dnia już nie bylo białych śladów na trasach.

 

Niestety śniegu nie będzie w ten piątek i weekend!!!

Tym samym odwołuję imprezę... co prawda mam 2 komplety zimowe do zjechania i korci mnie aby troszke driftu pocwiczyc :twisted:

 

czwartek PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może chodzi o 7.03.2010 ? :roll:

 

Tak dokladnie... zamieszanie z tymi datami i warunkami pogodowymi....

mialo byc pozegnanie zimy bedzie przedwiosenne upalanko :twisted:

 

Wpisujcie sie na liste, tym razem zrobilem minimum oraz znizke dla "przeszkolonych klientow" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czyli piątek nieaktualny? Sądziłem, że z powodu niskich temperatur da się snieg zagarnąć z pola... Albo wytyczyć nowe trasy przez śnieg na polu...

 

Snieg nagarniany nie starcza jak wychodzi slonce. Wtedy czarny asfalt sie podgrzewa i wszystko plynie. Ale jak masz zimowki na dotarcie lub miekkie opony letnie do zdarcia to do jazdy w "przedwiosennych warunkach" idealnie. Pamietaj, ze chlodny i brudny asfalt ma idealna przyczepnosc aby jechac booookiem :roll:

 

 

0. czwartek - GT lub GL

1. motox - SUBARU

2. szwed - HONDA

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

 

[ Dodano: Pią Mar 05, 2010 10:37 am ]

Snieg pada!!!!!!!!! Jest szansa, ze po bialym pojezdzimy. Wpisujcie sie na liste :cool:

 

Z okazji nadchodzacego swieta, specjalna oferta dla plci pieknej:

 

KOBIETY ZA KIEROWNICA ZAPRASZAMY BEZ OPLATY WPISOWEJ*

 

 

 

* Obowiazuje gdy kobieta bedzie jedynym kierowca podczas calej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może bym się jednak przełamał w tak pięknych okolicznościach przyrody

goory daj znac to moze odpuszcze sobotnia impreze :mrgreen:

 

edit. sory zapomnialem ze nie moge :neutral:

czwartek, fajny filmik, az mi sie zachcialo polatac :cool:

dobrej zabawy zycze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może bym się jednak przełamał w tak pięknych okolicznościach przyrody

goory daj znac to moze odpuszcze sobotnia impreze :mrgreen:

 

edit. sory zapomnialem ze nie moge :neutral:

czwartek, fajny filmik, az mi sie zachcialo polatac :cool:

dobrej zabawy zycze :twisted:

 

No wlasnie mi tez sie zachcialo polatac... bo tym Saxofonem sie strasznie zmeczylem, krzywe kolo z tylu i caly czas musialem mu przypominac gdzie ma jechac.

 

Imprezka niedzielna zapowiada sie kameralnie... narazie malo osob sie interesuje wiec jazdy bedzie nadmiar :lol:

 

Dzis rano w Ułężu bylo sloneczko, potem popadal lekki snieg. Narazie nic nie lezy na asfalcie ale zapowiadaja ze te opady sie rozwina....

 

Zapraszam wszystkich... przyjezdzajcie na zimowkach, letnich, czymkolwiek chcecie... jesli ktos ma dobre zimowki to bedzie mogl pocwiczyc plynnosc jazdy co by bieznik przezyl do nastepnej zimy. Na letnich moze byc wesolo.... a ja jade raczej na starej zimie i chce sprawdzic czy napewno pod bieznikiem jest drut :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Imprezka niedzielna zapowiada sie kameralnie... narazie malo osob sie interesuje wiec jazdy bedzie nadmiar :lol:

 

Zapraszam wszystkich... przyjezdzajcie na zimowkach, letnich, czymkolwiek chcecie... jesli ktos ma dobre zimowki to bedzie mogl pocwiczyc plynnosc jazdy co by bieznik przezyl do nastepnej zimy. Na letnich moze byc wesolo.... a ja jade raczej na starej zimie i chce sprawdzic czy napewno pod bieznikiem jest drut :razz:

 

No właśnie - miłośnicy sniegu Ci nie wieżą bo za oknem nie pada, a "letni" ściganci co umieją tylko po suchym jeszcze się nie obudzili albo tuningują na fefset koni.

 

Spoko,w nocy i jutro ma padać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie... co tak tutaj pusto?? Myślałem, że już 121 na liście... Czuwaj! :wink:

 

Wygląda to pozytywnie... Ja właśnie pracuję nad małżonką, żeby rozbudzić w niej potrzebę poćwiczenia płynności... w jej Titanicu :lol: tutaj wygląda to mniej pozytywnie... może organizator mógłby załączyć zdjęcia instruktorów?? :mrgreen:

 

Ja jestem na 100%... właśnie zrobiłem tuning bolidu więc nie można czekać z testami do następnego sezonu... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...