Skocz do zawartości

^^ "FJS" -TOR KIELCE - 15 MARCA (PONIEDZ.) ^^


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :!:

:idea: Robię ankiete,kiedy chcecie pojezdzić,potrenować,poszkolić się na torze .

Jeżeli chcecie treningu lub podszkolenia to piszcie... :idea:

:twisted: Przy okazji można potrenować przed SuperOesem-pomogę ile mogę się przygotować do walki o jak najwyższe pozycje,jeśli ktos chce. :idea::twisted::lol:..służe na tyle ,ile umiem doradą i w razie czego "prawym"...

AKTUALNIE :

 

Trening 15 marca... :!:

Wprowadzona będą 2 nowe podpunkty treningu po zapoznaniu i rozgrzewce :

1.na każdego przypadnie min 20min jazdy pod & szkoleniowej ze mną na prawym(podpowiem ,ile umiem,jeżeli takowa pomoc będzie wogóle potrzebna :mrgreen: )

2.każdy musi chociaż raz przejechać się z innym kolegą na prawym,aby podpatrzeć wykonanie przejazdu przez innego kierowce...taka nauka jest najefektywniejsza.

 

Trening 15 ograniczam do 10-12 aut,aby móc skupić się na trenowaniu...i szkoleniu koleżenskim.

Jak jakies pytania ...pytac proszę.

 

JEŻELI KTOŚ MA KASKI ,TO PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ..MOGĄ BYĆ NAWET NARCIARSKIE , ALE WAŻNE ,ŻEBY BYŁO COS NA GŁOWIE....ZALECANE !!!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robimy 15 go !!!!! NOWY TEMAT .

 

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 9:17 am ]

Ja bym sie chcial nauczyc po drodze jezdzic wiec na 80% jestem :lol:

tylko podrzuccie mi nastawy geometrii do mnie bo przod szlak trafil, tyl mam rozbiezny 1 i po -1.5stopnia

 

PW

 

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 9:22 am ]

Wpisujcie się , jeżeli chcecie przybyć :

LISTA wstępna :

1.Bartezz

2.Gregor

3.Janusz L.

4.Kj5d

5.Jurek P.

6.Zibi

7.Lulek

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga ! : to lista wstępna,po niedzieli stworzymy juz liste 12 pewniaków.

Pozdro . Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K... i znowu kłody pod koła :wink: W tym drugim terminie to bym przyjechał, a 15-tego znowu się nie uda :sad:

 

k......więc najprawdopodobniej dla ciebie (bo Cię długo nie było) 29ty też będzie.....ale jak zobowiążesz sie ,że będziesz :mrgreen: .............

 

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 11:28 am ]

LISTA wstępna :

1.Bartezz

2.Gregor

3.Janusz L.

4.Kj5d

5.Jurek P.

6.Zibi

7.Lulek

8. Houdini

9. sqell (raczej ogarne auto więc się wpisuje)

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

Cieszę się....więc bierzemy się do roboty....tak jak chciałeś !!!!!.... :!: :wink: :lol:

 

Houdini , rozkręcasz się....i o to chodzi !!!!

 

[ Dodano: Czw Mar 04, 2010 2:55 pm ]

LISTA wstępna :

1.Bartezz

2.Gregor

3.Janusz L.

4.Kj5d

5.Jurek P.

6.Zibi

7.Lulek

8. Houdini

9. sqell (raczej ogarne auto więc się wpisuje)

10.E9

11.E9

12.

13.

14.

15.

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 15 już mi klient zaplanował... :evil: - może następnym razem. Dodatkowo idzie wiosna i asfalt przegrywa z błotem a slicki z wyciągarką :mrgreen: trzeba bedzie na zmianę :cool:

 

[ Dodano: Pon Mar 08, 2010 9:55 am ]

Fit, ale żeby nie było - pomysł na szkolenie świetny, tylko czy ktoś się czegoś ode mnie nauczy? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety 15 już mi klient zaplanował... :evil: - może następnym razem. Dodatkowo idzie wiosna i asfalt przegrywa z błotem a slicki z wyciągarką :mrgreen: trzeba bedzie na zmianę :cool:

 

[ Dodano: Pon Mar 08, 2010 9:55 am ]

Fit, ale żeby nie było - pomysł na szkolenie świetny, tylko czy ktoś się czegoś ode mnie nauczy? :roll: :mrgreen:

 

też kocham błoto....własnie za 2 tyg jade w lasy bieszczadzkie,jak mróz zelży i będzie mnóóóstwo błota....zatopimy sie quadami w las i będziemy gonić się z niedzwiedziami i ....leśniczym :mrgreen:

Od ciebie sie nauczą,że diesellem też można-w akcie desperacji !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się wywołany do odpowiedzi :razz: ... kto wie kto wie. Jak zdrówko ( zony i samochodu ;p - w tej właśnie kolejności ) pozwoli to może się zjawie ale to może być tak ze już nie będzie spotów i będzie lipa, a ja do końca nie wiem co i jak :neutral:

 

Bartez, a ty co ? za mało już mi "nakopałeś " ? czy znowu muszę się zjawić i zasiąść do Ciebie na prawy ? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ft - tych Bieszczad nie skomentuję - może wybrałbyś się np. na Noc zimorodka albo Kormorana... :twisted:

 

A co do diesla - więcej nie bedę :roll: (po czarnym :mrgreen: )

 

a co złego w bieszczadach?...oczywiście żart z ściganiem się z leśniczym....a co to zimorodek lub kormoran?...pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartez, a ty co ? za mało już mi "nakopałeś " ? czy znowu muszę się zjawić i zasiąść do Ciebie na prawy ? :evil:

ja Tobie nakopałem?? :roll: oszalałeś ?? :roll: pewnie ze musisz wpasc na prawy :!: na lewy tez :mrgreen: noo i se jakies video w parze strzelimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się wywołany do odpowiedzi :razz: ... kto wie kto wie. Jak zdrówko ( zony i samochodu ;p - w tej właśnie kolejności ) pozwoli to może się zjawie ale to może być tak ze już nie będzie spotów i będzie lipa, a ja do końca nie wiem co i jak :neutral:

 

Bartez, a ty co ? za mało już mi "nakopałeś " ? czy znowu muszę się zjawić i zasiąść do Ciebie na prawy ? :evil:

 

jak dasz rade to czekamy...zasady Twojej obecności znasz...i czekamy na Baksi-potomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...