Skocz do zawartości

IV ExoticCars Track Day - 15 maja Tor Kielce


Spider_EC

Rekomendowane odpowiedzi

plakat4.jpg

Portal ExoticCars.pl po raz czwarty zaprasza na cykliczne spotkanie z serii ExoticCars Track Day. Tym razem odbędzie się ono 15 maja na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Podobnie jak na poprzednim evencie, przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody oraz wspaniałe grono zapaleńców prawdziwej motoryzacji.

Impreza ma charakter zamknięty i nikt poza osobami z listy startowej (lub wcześniej zgłoszonych i odnotowanych "kibiców") nie będzie miał prawa wejść na teren toru.

Koszt udziału w imprezie to 350zł. W kwocie tej wliczone jest wyżywienie.

Limit uczestników wynosi 50 załóg.

Aktualne informacja będą umieszczane na bieżąco na stronach: http://trackday.exoticcars.pl ; www.forum.exoticcars.pl ; www.trackdayevents.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, że widzowie nie mogą wchodzić... ale takie są przywileje posiadania "egzotyka"

Jak dotąd żaden z uczestników naszych poprzednich edycji na to nie narzekał, a wręcz chwalił i tego się będziemy trzymać Zresztą nigdy nie było tak, że w Ułężu było pusto bez jakichkolwiek osób trzecich. Po prostu ograniczamy wstęp na imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dzisiaj uruchamiamy możliwość zapisywania się IV ECTD jako prasa lub kibic.

Należy wysłać mejl pod adres: trackday@exoticcars.pl wpisując w temat mejla PRASA lub KIBIC.

Prasa: należy wpisać imię, nazwisko, redakcję którą się reprezentuje oraz numer rejestracyjny samochodu, którym się przyjedzie.. Obowiązkowo każdy musi posiadać własną kamizelke odblaskową.

Kibice: należy podać imię, nazwisko oraz numer rejestracyjny samochodu którym się przyjedzie.

Zastrzegamy sobie możliwość zamknięcia listy w dowolnym momencie jeśli liczba chętnych osób będzie duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, wysłałem przed chwilą zgłoszenie ale sobie właśnie przypomniałem że mam już inne plany na ten weekend nie do ruszenia :evil:

 

Szkoda byłem na poprzedniej edycji i było bardzo ok.

 

Spider moje zgłoszenie na Arkadiusz Bałdyga możesz niestety wycofać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa, wysłałem przed chwilą zgłoszenie ale sobie właśnie przypomniałem że mam już inne plany na ten weekend nie do ruszenia :evil:

 

Szkoda byłem na poprzedniej edycji i było bardzo ok.

 

Spider moje zgłoszenie na Arkadiusz Bałdyga możesz niestety wycofać :|

 

Szkoda że cie nie będzie bo ktoś znajacy tor by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wysłałem zgłoszenie jako kibic w pon. 19.04 skąd i kiedy będę wiedział czy dostałem zaproszenie czy nie. Pozdrawiam

 

Mailowo raczej każde zgłoszenie dociera. Myślę, że Spider wkrótce da znać, czy Twoje doszło :) Lista nie będzie nigdzie publikowana, jedynie zostanie dzierżona w łapie ochroniarzy, którzy będą wpuszczali autka przez bramę ;P

 

 

 

Pytanie do tych co byli na poprzednich edycjach - fajnie było? Jest to rodzaj pojeżdżawki? Czy bardziej wzajemnego podziwiania samochodów?

 

Pytam, bo ktoś tam mnie zapraszał żeby przyjechać i nie wiem czy warto. :wink:

 

Było fajnie :mrgreen: Jak nazwa wskazuje, jest to pełnokrwisty Track Day, więc nieustanne upalanie. Jednak, co by było też coś dla ludzi, którzy mają egzotyczne i ciekawe auta, a nie chcą (szkoda im?) bezlitośnie upalać ich na torze, mamy lekko piknikową część, gdzie kto chce to wystawia swoje auto, lub po prostu przyjeżdża pooglądać zmagania innych (tudzież innych aut, które będą jedynie stały :P). Jednak tak jak mówiłem - próby przygotowane na torze są motywem przewodnim spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...