Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, zależy kto ma większych kumpli

 

Bardziej bym uważał na jego pracowników ;). I w ogóle, OGS beemką jeździł, w czarnej skórzanej kurtce chodzi, zawsze w koszuli.... Ja bym był ostrożny co do wymierzania mu sprawiedliwości :twisted:

 

Piotr, ale skądś te wiadomości musieli wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, zależy kto ma większych kumpli

 

Bardziej bym uważał na jego pracowników ;). I w ogóle, OGS beemką jeździł, w czarnej skórzanej kurtce chodzi, zawsze w koszuli.... Ja bym był ostrożny co do wymierzania mu sprawiedliwości :twisted:

 

My tam się nie boimy - brutalnej sile OGS-a i jego osiłków przeciwstawimy jentyligiencje :twisted:

 

To, że beemką jeździł to wiem, przyznał się kiedyś. Było to mniej więcej tak :wink: :

 

- "Nazywam się OGS"

- "Witamy Cię, OGS"

- "Jestem tu nowy. Jeździłem beemką."

- "Rozumiemy. Pomożemy Ci wyjść z tej traumy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX USDM - 2.5L. A dokładniej:

 

"2.5L Dual Overhead Cam (DOHC), 16-valve, horizontally-opposed, 4-cylinder SUBARU BOXER engine with turbocharger and intercooler, Electronic Throttle Control and Active Valve Control System

 

Power 230 hp @ 5,600 rpm

 

Torque 235 lb-ft @ 3,600 rpm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli amerykańce dostali 2.5 do WRX'a. Przez jakąś analogię można kombinować, że nas też to czeka. Ale co to za jajko z niespodzianką, że do teraz nie wiadomo. AŚ pisze jedno, inna gazeta pisze drugie. Ja chciałem właśnie skrobnąć jakiś artykulik do lokalnej prasy o nowej Imprezie i nie wiem, co napisać właściwie, żeby szanownych ... wielkopolan ;) w błąd nie wprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 2.0. Oczywiście jeśli mowa o naszej wersji.

 

Coś słaby ten hamerykancki WRX. Tylko 4 KM więcej... Albo inaczej 4 KM z 0,5 l ? To już twórcą Vipera lepiej wychodzi podnoszenie mocy...

 

"235 lb-ft" ile to jest po naszemu ? Ja niestety nie wiem jak to przeliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ja tak nie umiem... dajesz jakieś korepetycje ?

 

Pomyliłem się, 0,5l pojemności więcej a tylko 3 KM i jakieś 24 Nm więcej i jeśli byłby w Polsce sprzedawany to +10% ceny ? Dobrze rozumiem ?

 

 

P.S. Dziwne z tymi jednostkami wychodzi WRX 05 US ma 227 KM i 294 Nm europejski natomiast 225 KM i 300 Nm. Ciekawe... ciekawe kto się myli. No chyba, że rzeczywiście te samochody mają różne silniki (oprogramowania ? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, czas dalej podgrzewać atmosferę w moim ulubionym (z wiadomych części Forumowiczów powodu :twisted:) wątku :twisted:

 

Otóż na stronie austriackiego dealera subaru jest tłumaczenie komunikatu FHI w sprawie targów IAA we Frankfurcie. I jak wół stoi tam, że WRX też będzie 2.5L.

 

A to według mnie jest dość istotna wiadomość - dealer austriacki już na pewno wie, jaki silnik będzie miała nowa impreza i pewnie przy tłumaczeniu skorygowałby błąd, gdyby faktycznie on się pojawił w komunikacie FHI (niektórzy Forumowicze twierdzili, że w komunikacie FHI jest błąd tj. powinno być podane, że WRX będzie miał silnik 2.0L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, czas dalej podgrzewać atmosferę w moim ulubionym (z wiadomych części Forumowiczów powodu :twisted:) wątku :twisted:

 

Otóż na stronie austriackiego dealera subaru jest tłumaczenie komunikatu FHI w sprawie targów IAA we Frankfurcie. I jak wół stoi tam, że WRX też będzie 2.5L.

 

A to według mnie jest dość istotna wiadomość - dealer austriacki już na pewno wie, jaki silnik będzie miała nowa impreza i pewnie przy tłumaczeniu skorygowałby błąd, gdyby faktycznie on się pojawił w komunikacie FHI (niektórzy Forumowicze twierdzili, że w komunikacie FHI jest błąd tj. powinno być podane, że WRX będzie miał silnik 2.0L)

 

 

też lubię ten temat :twisted: będzie 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...