Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chyba a napewno Witek

Kolega jakis czas temu mial wypadek nowym A4 i gdy wystrzelily dwie poduchy musial zmieniac cala przednia konsole :shock:

A tak wracajac do tematu to nowa Impreza jest piekna wlacznie z nowymi tylnymi lampami i tym czyms na szybie ;) Takze Przemeq pozostaje tylko pozazdroscic zamowienia i nie ma co tam zalowac ze moglo sie cos taniej z innego kraju wykombinowac..... ale to juz dluzsza rozmowa

Ps. Po dluzszej mojej nieobecnosci "powrocilem" na forum (zreszta i tak praktycznie nikt mnie nie pamieta :P ) ale pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy subaroholikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba a napewno Witek

Kolega jakis czas temu mial wypadek nowym A4 i gdy wystrzelily dwie poduchy musial zmieniac cala przednia konsole :shock:

 

Ale ma to zaletę jeśli się nigdzie nie przydzwoni 8) - poduszki są ukryte bardzo dyskretnie i nie "wyją" tak jak te, które są ukryte za paskudnymi "klapkami" (fu!)...

 

A tak wracajac do tematu to nowa Impreza jest piekna wlacznie z nowymi tylnymi lampami i tym czyms na szybie ;)

 

Im dłużej się jej przyglądam, tym jestem bardziej szczęśliwy, bo podoba mi się bardziej i bardziej :mrgreen: . Te "kocie" lampy uważam za super kozackie (patrząc na nie kierowcy stojący na światłach za imprezą będą mieli dodatkową radochę. Dodatkową = oprócz powąchania spalin, gdy światła zmienią się na zielone :twisted: ) a to coś na szybie... no coż... impreza, a szczególnie STi ze swoim dużym skrzydłem, nigdy nie należała do samochodów ginących w tłumie, także nic jej już chyba nie zaszkodzi, nawet "to coś na tylnej szybie" :twisted:

 

i nie ma co tam zalowac ze moglo sie cos taniej z innego kraju wykombinowac..... ale to juz dluzsza rozmowa

 

Święta racja - te moje "rozterki" są tak naprawdę z przymrużeniem oka. Gra rozbija się o takie kwoty, że raczej nim się człowiek zdecyduje na jakąś opcję, to dokładnie ustali, jakie są inne i dokładnie je wszystkie rozważy...

 

A rozmowę z chęcią z Tobą odbędę przy jakiejś flaszeczce :mrgreen:

 

Ps. Po dluzszej mojej nieobecnosci "powrocilem" na forum (zreszta i tak praktycznie nikt mnie nie pamieta :P ) ale pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy subaroholikow

 

Nie wiem, czy się do nich mogę zaliczać (mam nadzieję, że tak :roll: ), ale w każdym razie witam ponownie 8). I dałbym głowę, że pamiętam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba a napewno Witek

Masz rację, nie wiem czemu napisałem "chyba". Jechałem tym autem kilka razy i zawsze się zastanawiałem jak ta poduszka wyskakuje ? Więc rozrywa deskę, ten kawałek plastiku pod którym kryje poduszkę wylatuje, wali pasażera w łeb, aby go znieczulić, a następnie otwiera się poduszka ? :wink:

 

Przemeq, o co chodzi z tym "wyciem" ? Jak wyskakują to wyją i nie można zasnąć ? :wink: Jeszcze jedno. Ty kupujesz WRXa czy STI ?

 

P.S. Ja Cię troszkę pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej flaszeczki to bardzo kuszaca propozycja :D mam nadzieje ze bedziemy mieli jeszcze okazje to zrealizowac :) ale przydaloby sie najpierw posiadac Subarynke i byc dopiero wtedy tak naprawde jednym z was.... :(

Niby na moja Vectre nie moge zbytnio narzekac ale nie jest to napewno Impreza. Jakby wszytko poszlo w dobrym kierunku to moze pod koniec przyszlego roku udaloby sie posiadac mojego wymarzonego WRX'a z tylnym spojlerkiem od STI :mrgreen: Dlaczego od STI a nie normalny? Bo taki mi sie podoba :P a kupic cale SI STI..... - mialbym problem z paliwem. W Białymstoku dzisiaj 4.49 PB95 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przydaloby sie najpierw posiadac Subarynke i byc dopiero wtedy tak naprawde jednym z was....

 

Na tym Forum jest mnóstwo osób nieposiadających subarynki (począwszy od takich forumowych wyjadaczy jak azrael czy Moniqa, a skończywszy na mojej skromnej osobie :twisted: ) i to nikomu nie przeszkadza socjalizować się forumowo, szczególnie przy napojach wyskokowych :mrgreen:

 

Przemeq, o co chodzi z tym "wyciem" ? Jak wyskakują to wyją i nie można zasnąć ? :wink:

 

No nie - chodziło mi o to, że brzydko wyglądają - nie są dyskretnie ukryte. Tak mi się chciało tylko użyć określenia obrazowego :twisted:

 

Jeszcze jedno. Ty kupujesz WRXa czy STI ?

 

Zamówionego mam STi... :twisted:

 

A gdzieżby taki lanser woził się zwyczajnym WRXem

 

owoc - a np. OGS jest lepszy kozaczek (wiem - widziałem :twisted:) i jeździ WRX-em. No i co? Wiesz - jak się ma jaja, to nie trzeba... :twisted:

 

Ale dzięki za słowa uznania :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, zapominasz, że OGS coś ukrywa, przecież ma szybszego lub równie szybkiego WRXa od/jak 300 konnego STI, nie ważne czy mowa o europejskim z PPP czy US space :mrgreen:

 

Zamówionego mam STi... :twisted: (...) Wiesz - jak się ma jaja, to nie trzeba... (estiaja- przyp. red.) :twisted:

Czyżbyś się właśnie podzielił z nami swoją wielką tajemnicą ? Mój pies Cię rozumie i łączy się w bólu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie doczepili :lol:

 

Jak latwo sobie "zla" opinie zrobic :wink: wyzywaja mnie od jakis kozaczkow :wink:

 

Ty jako jedyny stoisz z kosą nieopodal auta wiec sam widzisz :mrgreen: Prawdziwy "madafaker" heheh

 

Przemeq zarazilem sie od ciebie :| Jest to choroba Imprezowa, od rana siedze i szukam wszystkiego co zwiazane z nowym WRX'em. Podjaralem sie jeszcze bardziej niz kiedys :P

Oj piekna ta nowa Impreza piekna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś się właśnie podzielił z nami swoją wielką tajemnicą ? Mój pies Cię rozumie i łączy się w bólu. :wink:

 

He he - pewnie gdybym miał taką tajemnicę, to w życiu bym się nią nie dzielił :twisted: . Natomiast jest w Twojej wypowiedzi coś, co pasuje do rzeczywistości - to słowo "wielka" :mrgreen:

 

Prawdziwy "madafaker" heheh

 

No właśnie o tym mówiłem :twisted:

 

Przemeq zarazilem sie od ciebie Jest to choroba Imprezowa, od rana siedze i szukam wszystkiego co zwiazane z nowym WRX'em. Podjaralem sie jeszcze bardziej niz kiedys

Oj piekna ta nowa Impreza piekna.....

 

U mnie to już jest obsesja :twisted: . Jak tak dalej pójdzie, to będą nici z imprezy, bo mnie wyleją z roboty za siedzenie w godzinach pracy na Forum, NASIOC-u (tam nie jestem aktywnym forumowiczem, tylko podglądaczem :twisted: ), response.jp, japanesecarfans.com i innych stronach ze zdjęciówkami i informacjami o nowej imprezie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek ja lubie poprostu rzucac sie w oczy :D ale ladny jestem co? hahaha

 

na zywo nie wyglada tak zle jak mi sie wydawalo po obejzeniu fotek :D, ciekawa sprawa jest 2,5 litra w wrx, jak myslicie w jakim stopniu te 0,5L pomoze w podkrecaniu silnika, do tej pory bezpiecznie mozna to bylo zrobic do okolo 280 - 300 koni a teraz ??

 

Zwykly "stary" dwulitrowy motor byl super do podkrecania. Polski Pentagram czy Promotor uzyskal z tego silnika 600 koni :!: Co ciekawe autem tym jezdzi dziewczyna :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POdkręcanie to bardzo szerokie pojęcie. Są silniki z ktorych nic się nie da wydłubać metodą "chip+wydech ale mocny blok pozwala na poważne przeróbki, sa takie które samym "prądem" uzyskują o 2/3 mocy więcej ale nie da się pójśc dalej. POdatnośc na modyfikacje to rzecz złożona i bym jej tak nie upraszczał. Dodatkowe 0.5 litra może mieć wpływ na obie strony tego medalu ale nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc on-topic :twisted: - w sieci pojawiły się dwa artykuły nt. nowej imprezy.

 

http://www.drivingsports.com/a/templates/?a=161&z=12

http://www.pbase.com/revme/octmotcd

 

I jeszcze ciekawostka: STi już nie jest STi, a STI, :shock: . A to baaaaaaardzo ważna zmiana :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...