Skocz do zawartości

szkolenie w SJS ktorą lokacje wybrac


Karambol

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niektórych różnica w cenie szkoleń zwraca się "w benzynie". Na szkoleniu w Poznaniu nie byłem, z tego co wiem szkolenia tam są rzadko organizowane (może się to zmieni), a różnica w cenie wynika z tego, że poznański tor jest "droższy”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkopolanin, myślałem, że szkolenie jest na torze :oops: To gdzie ono jest ? Też się chętnie dowiem jak to wszystko wygląda, bo na razie byłem 2 razy w Miedzianej, a w Poznaniu najprawdopodobniej będę na najbliższym szkoleniu.

Co do ceny instruktor SJS mówił mi, że zorganizowanie szkolenia w Poznaniu jest droższe więc stąd różnica ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.testitrening.pl

Bednary to stare lotnisko zaadoptowane do celów testowo-motoryzacyjnych :wink:

Szczerze mówiąc w czwartek będę miał okazję przyjrzec sie temu miejscu bliżej, napisze swoją opinię. Bo jeszcze nie byłem :oops:

Z kolei tor Poznań to już zupełnie inna bajka, aczkolwiek w niektórych miejscach dobre subarowe zawieszenie może byc jak znalazl. Innymi słowy - jak stół gładki to on nie jest.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu lepiej na pierwszy raz do Kielc niz do Poznania ?

 

Poznań jest szybszym torem niż Kielce (nie mówie o leśnej drodze bo tam jest pare odcinków co szybciej można pojechać) W kielcach łatwiej wyczuc samochód no i są mniejsze prędkości a więcej techniki. Przynajmniej jak tak sądze. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko w sprawie SJS na torze poznan: jak to w ogole wyglada, czy jezdzimy po calym torze, czy po prostu miedzy pacholkami w jakiejs czesci toru?Jesli to drugie, to czy bedzie mozliwosc przejechania kilku okrazen po torze?Wybaczcie glupie pytanie, ale jezdze subaru moze 1,5 miesiaca, w zwiazku z tym nie bylem jeszcze na zadnym SJS'ie i nie mam pojecia na jakiej zasadzie sie to odbywa.Z gory dzieki za odpowiedz.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJSy w Poznaniu nie odbywają się na torze Poznań tylko na lotnisku Bednary.

 

:cry: szkoda, bo chcialem tam sobie pojezdzic, ale rzeczywiscie mozna tam pojechac w innym terminie, jesli znalezliby sie chetni, ewentualnie ALT zaproponowany przez OZ'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz blizej do Kielc niz do Poznania to na pierwszy raz zdecydowanie polecam to pierwsze miejsce. Jednak drugi raz to już trochę nuda, chyba że w zimie.

 

Za torem w Poznaniu przemawia olbrzymia mata poślizgowa i urozmaicone trasy. Chętnie bym się tam znowu wybrał gdyby nie ta fatalna droga z Warszawy do Poznania ... :x

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...