Skocz do zawartości

Jaki catback do STI?


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

Obydwa porządnie wykonane, ale należy kierować się własnymi odczuciami, posłuchaj jednego i drugiego (najlepiej na żywo u kogoś, ewentualnie wszelkie Youtuby) i decyduj :cool:

 

edit:

Poza tym polecam Blitz Nur Spec R, Apexi N1, Afterburner Vortex, Kakimoto, Tanabe, Buddy Club i wszelkie inne głowo-urywacze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie rdzewieją

 

[ Dodano: Nie Lut 21, 2010 2:44 pm ]

Ja polecam H&S

I za radą Kruka wybrałem się wczoraj do MG mot... by zrobić przelot czyli DP , CP i zostawiłem H&S na końcu narazie banan nie schodzi z gęby :grin: jak mi sie znudzi to dorobie cat backa u nich.

Polecam ich robote 1 klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam H&S w WRXie i jest fajnie - ładne brzmienie, a bez natarczywości. Auto będzie użytkowane na codzień, więc nie chcę straszyć połowy miasta :twisted: Słuchałem na YouTube Greddy SP2 i też pięknie brzmi... Tylko nie wiem, jak z głośnością na żywo :?:

 

Jak głośny jest Devil? Ma chyba niezłą cenę.

 

Remap chyba później, bo teraz pewnie jeszcze będę musiał coś zrobić z hamulcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, mam H&S i polecam wszystkim wydaje naprawde swietny dzwiek i przy tym nie zabija :) troche wyglada koncowka za grzecznie z minusow :)

 

[ Dodano: Nie Lut 21, 2010 6:37 pm ]

A w H&S nie rdzewieją końcówki? Pamiętam że był o tym temat kiedyś.

 

Nie rdzewieja, wlasnie wrocilem z garazu gdzie przez godzine tarlem koncowke Cilit Bangiem i czyms do usuwania kamienia z lazienki, byla mocno zasniedziala i miala kilka nadpalen ale wszystko sie ladnie zmylo i wyglada jak prosto z polki :) przynajmniej czesc, bo druga jeszcze musze dotrzec z godzinke :) chyba taki urok tej koncowki, ale bez problemu mozna ja doczyscic, napewno nie ma nigdzie rdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak głośny jest Devil?
Myślę że coś jak H&S - umiarkowana niemęcząca głośność i rasowy dźwięk - Devil to też już klasyka wydechów do Subaru.

 

PS. Jakby ktoś chciał Devila to wala mi się gdzieś na półce :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w KRK ma wydech Greddy (evo2, SP2 lub Ti-C), Devil lub Tanabe? Chętnie podjechałbym na odsłuch :grin: :cool:

pamietaj przy odsluchu ze jest bardzo duza roznica w brzmieniu pomiedzy STI 2.5 a 2.0 ze wzgledu na inny kolektor wydechowy. 2.0 brzmi ladniej w calym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...