Skocz do zawartości

Wykładzina bagażnika w Legacy kombi


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Heh - to chyba dobrze, że nie mam srebrnego ;). Chociaż srebrne najlepsze (patrz - Fido :lol: ).

Nigdy nie mogłem pojąć jak komukolwiek srebny samochód może się podobać.

Być może stąd ten brak zrozumienia z Fido?

Pozdrawiam

K.

 

Z Fido_, mam wrażenie, toczę całkiem racjonalną wymianę zdań.

 

A może rzeczywiście na Atlantic Blue (o ile pamiętam nazwę) malowane są "te, które nie wyszły idealnie" :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - to chyba dobrze, że nie mam srebrnego ;). Chociaż srebrne najlepsze (patrz - Fido :lol: ).

Nigdy nie mogłem pojąć jak komukolwiek srebny samochód może się podobać.

Być może stąd ten brak zrozumienia z Fido?

Pozdrawiam

K.

 

Eeee tam od razu brak zrozumienia... Ja np Cię podziwiam Krzysiom. Podziwiam Cię za odwagę zdjęcia kratki. Bo z innego źródła wiem, że policja ma bardzo szczegółowe wytyczne kiedy złapie takiego delikwenta. US jest też wymieniony w tych wytycznych.

 

Jeśli trafisz na policjantów - "nie ryby", to może być kosztownie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeśli trafisz na policjantów - "nie ryby", to może być kosztownie ;-)

Ewentualny koszt przeglądu.

Zabierają dowód rej. ,trzeba zrobić przegląd i odebrać w wydziale komunikacji.(ani razu na 5 lat) ale w firmie się już czasami trafiało stąd znam procedurę.

Generalnie jak zatrzymują za prędkość(99,9% moich zatrzymań) nikt się o kratkę nie pyta.

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jeśli trafisz na policjantów - "nie ryby", to może być kosztownie ;-)

Ewentualny koszt przeglądu.

Zabierają dowód rej. ,trzeba zrobić przegląd i odebrać w wydziale komunikacji.(ani razu na 5 lat) ale w firmie się już czasami trafiało stąd znam procedurę.

Generalnie jak zatrzymują za prędkość(99,9% moich zatrzymań) nikt się o kratkę nie pyta.

Pozdrawiam

K.

 

Plus cynk do urzędu skarbowego. Nigdy Cię nie wzywali w tej sprawie? :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus cynk do urzędu skarbowego. Nigdy Cię nie wzywali w tej sprawie? :shock: :shock:

Bajki!

Generalnie w tej chwili to się przestali pasjonować kratkami.

Jakieś 3-4 lata temu była nagonka i jeszcze wnikali.

Z obecnością kratki jest tak samo jak z koniecznością korzystania z przejść granicznych dla ciężarówek i ograniczeniami prędkości jak dla ciężarówek.

Pozdrawiam

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rzeczywiście na Atlantic Blue (o ile pamiętam nazwę) malowane są "te, które nie wyszły idealnie" .

 

No, to się nam tajemnica wyjaśniła. Kurczę, mnie się też silvery nie podobają - acz przyznaję, są praktyczne, dłużej można jeździć i nie myć... No i okazuje się, że mają inne zalety także.

To Legasie, a może ktoś wie, jakim lakierem FHI znaczy mniej udane Forestery i Imprezy...? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rzeczywiście na Atlantic Blue (o ile pamiętam nazwę) malowane są "te, które nie wyszły idealnie" .

 

No, to się nam tajemnica wyjaśniła. Kurczę, mnie się też silvery nie podobają - acz przyznaję, są praktyczne, dłużej można jeździć i nie myć... No i okazuje się, że mają inne zalety także.

To Legasie, a może ktoś wie, jakim lakierem FHI znaczy mniej udane Forestery i Imprezy...? ;-)

 

parafrazując powiedzenie Henrego Forda. każdy kolor jest dobry, pod warunkiem, że jest to czarny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...