Skocz do zawartości

Strona Klubu Subaru


capricorn

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwoniłem do partnera Klubu Subaru z zapytaniem odnośnie rabatu, odpowiedź padła że nic takiego nie wiadomo aby były jakie kol wiek rabaty na ich usługi. W tym wypadku chodzi o Hotel Demel w Krakowie.

I tu pytanie a zarazem sugestia aby zaktualizować dane dotyczące partnerów na stronie klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem do partnera Klubu Subaru z zapytaniem odnośnie rabatu, odpowiedź padła że nic takiego nie wiadomo aby były jakie kol wiek rabaty na ich usługi. W tym wypadku chodzi o Hotel Demel w Krakowie.

 

Identycznie na stacji narciarskiej Wierchomla (jakiś czas temu). Duże oczy i "nic takiego nie ma, nie wiemy o co chodzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję za zasygnalizowanie problemu.

 

Musimy zweryfikować zarówno kwestie partnerstwa, jak i całość Klubu :???:

 

Pomysły na ten temat są mile widziane :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zasygnalizowanie problemu.

Musimy zweryfikować zarówno kwestie partnerstwa, jak i całość Klubu :???:

Pomysły na ten temat są mile widziane :wink:

Pozdrowienia

 

Zniżki na sewis i różne usługi powiązane (SJS, Motel Koper, Plejady) to fajna sprawa, ale z partnerami nie-subarowymi chyba gorzej działa.

PS. Pisałem o karnetach narciarskich w Wierchomli, nie próbowałem czy działa to na nocleg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie prócz zniżek partnerów są też wymienione:

"- 20% zniżkę na usługi serwisowe;

- 10% zniżkę na części w autoryzowanych serwisach Subaru"

nie wiem, jakie wy macie doświadczenia, ale w obu ASO w Łomiankach zniżki na części nie otrzymałem. Jedynie tańszą roboczo-godzinę. Dopytywałem się (nienatrętnie) także o ten rabat, ale odpowiedź była podobna jak ww w stacji Wierchomla. :roll:

 

Zdarza mi się przygotowywać podobne programy partnerskie dla B2B i B2C. Oczywiście dla partnerów ważne są korzyści z programu (czy sprzedażowe, czy też marketingowe). Nie wiem, jaka jest liczba osób w klubie, czy stanowi już potencjał zakupowy i jaki jest jej potencjał marketingowy. Chyba nie były zbierane takie informacje, więc trudno zbudować wiarygodną ofertę uczestnictwa dla partnerów, która dawałaby także im osiągalne korzyści. Trudno więc oczekiwać zainteresowania nowych i zaangażowanie obecnych partnerów. Zdaje się, że dotąd nawet na szerszą reklamę wśród klubowiczów nie mogli specjalnie liczyć (przez choćby newsletter, czy reklamy...). Rozumiem, że "umarketingowienie" klubu może budzić opór członków klubu (w końcu dla niektórych to kolejne źródło spamu), ale trudno oczekiwać korzyści i profitów z samego bycia w klubie. No chyba, że ustalimy warunki i roczne fee jak np. yachtklubach czy klubach golfowych ;)

 

Nie jest moją intencją narzekanie na klub, bądź wytykanie organizatorowi :) Chciałem jedynie wskazać (także klubowiczom), że trudno oczekiwać czegoś więcej po obecnej formie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżki na sewis i różne usługi powiązane (SJS, Motel Koper, Plejady)

Dla mnie za tą cenę obecność w klubie jest adekwatna, więc na pewno się opłaca. :wink:

Pomysły na ten temat są mile widziane :wink:

Na pewno przydała by się informacja dla klubowiczów, przynajmniej drogą mailową o upływie członkostwa i sugestii jej przedłużenia.

Z punktu widzenia potencjalnego partnera, brak jakiegokolwiek info na stronie klubu o możliwościach przystąpienia do programu to na pewno minus. Sam kiedyś w imieniu mojego brata próbowałem zasięgnąć jakiegoś info na temat możliwości przystąpienia do programu partnerskiego i przyznam szczerze że spasowałem, bo raz że nie było info a dwa skrzynka wtedy miała problemy z przyjęciem poczty

 

[ Dodano: Sro Lut 17, 2010 6:20 pm ]

nie wiem, jakie wy macie doświadczenia, ale w obu ASO w Łomiankach zniżki na części nie otrzymałem.

W ASO A.Koper wszystkie zniżki są honorowane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto-Complex z Nowego Sącza też honoruje zniżki po przedstawieniu karty.

 

Jakie sugestie? Lepsza informacja na maila. Tak jak ktoś pisał: np. nt kończącej się karty.

 

Zniżki w serwisie serwisie i sklepiku OK.

 

Miło by było jak by była dodatkowa zniżka np. przy zakupie kolejnego auta dla klubowicza.

 

Ja z swojej strony proponuje zniżkę na usługi w moim przedsięwzięciu www.onefitness.pl

 

Otwarcie z Maju.

 

Zniżka na kartę SIP – 5% od cennika na karnety i członkostwa.

 

No chyba że ustalę coś z Dyrekcją to pomyślimy o czymś jeszcze,

 

Jak by był problem z zniżką (po otwarciu) to proszę o informację na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby były jakie kol wiek rabaty.

 

A ja gu pia myśla łam, że to sie pi sze ra zem.

 

ma mu sia

 

[ Dodano: Wto Lut 23, 2010 5:47 pm ]

..........................................................................

juz poprawiłem

 

Jeszcze bem bardzo poprosiła o poprawienie:

ze swojej strony i ze zniżką

Hmmmmm ...a może ja się niepoczebnie przypieprzam?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...