Skocz do zawartości

Filmy z wypadkow


Lacky

Rekomendowane odpowiedzi

Topic o filmach już istnieje, więc nie widze potrzeby utrzymywania tego przy życiu :roll:

Ale tamten temat jest bez ograniczeń wiekowych i takich straszności jak np: powyginane SI ! Jak w dziale o filmach będą wypadki to jakiś nowy fan/użytkownik Subaru może wyciągnąć złe wnioski, a z kolei starszy user z większą wrażliwością, przestraszyć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokory z całą pewnością uczy własny dzwon - tych, którym jest dane go przeżyć.

 

Czy patrzenie też? Może... Ale mam dziwne wrażenie, że większość populacji ogląda wypadki, zarówno rajdowe, jak i te w normalnym ruchu, wyłącznie jako fajne scenki - coś a'la sceny batalistyczne z filmu historycznego albo ekranowe mordobicia... I absolutnie nie dopuszcza do łba myśli, że to się dzieje naprawdę, że ktoś tam ginie i odnosi prawdziwe obrażenia. A już na pewno mało kto uznaje, że i jemu się to może znienacka przydarzyć... Niestety.

 

Jeśli Twoja intencja, Lacky, była wyłacznie "edukacyjna", a nie "rozrywkowa" - to ja grzecznie przepraszam za brzydkie podejrzenia. Ale mam alergię na "oglądactwo wypadkowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba byl to 1997 rok, pierwsza taka glosna sprawa w Polsce, mianowicie kilku malolatow uciekalo przed policja z Tarnowskich Gor, jechali przez Bytom i w dzielnicy Bytomia na Bobrku sie rozbili, wyskoczyli z mostu i dachem uderzyli w drzewo na wysokosci kliku metrow, 3 trupy na miejscu, tragedia..... Wierze, ze jakby umiescic zdjecie z samochodu to kilka istnien by to ocalilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZczególnie obrzydliwy w tym temacie jest film pt. Crash. Szczerze nie polecam, rzecz o tym jak się można podniecić seksualnie patrząc na wypadki i biorąc nawet w nich udział.

A jeśli chodzi o dzwon to miałem już i pokory uczy, oby nigdy więcej. Oglądać nie chce, bo to obrzydlistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...