Skocz do zawartości

13-02-2010 sobota z Wrooblem w Ułężu


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

już jutro NMnP

 

Świeżak jestem - możesz rozwinąć ten skrót?

 

nowe miasto nad pilicą

 

bzyk ci nie powie co to za skrót bo zrobil sobie tam ryske na zderzaku... :mrgreen:

 

to jest takie miejsce gdzie przyjezdxzaja goscie z wielkimi jajami...np.....aniaa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaha... i więcej zdjęć nie mam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hmm, wiesz, że to grozi kuligiem na lince holowniczej - bez sanek? :mrgreen:

Dawaj, przebieramy łapkami w oczekiwaniu :roll:

 

[ Dodano: Nie Lut 14, 2010 8:53 am ]

Po pierwsze Ania ma pożądny wóz, nie jakies tam subaru :mrgreen:
i jeździ na tabletkach :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: dzieki wszystkim za swietną zabawę, atmosferke i za tego banana na twarzy :wink: szczególne wyrazy uznania dla organizatorów. jak dla mnie dla maxymalnego amatora było przepięknie. o tym że nie potrafie jeździć to wiedziałem i wczorajszy dzień mnie tylko umocnił w tym przekonaniu. samochód mam juz dwa lata, ale służył głownie do niedzielnego odpychania sie z rodzinka po okolicy lub do szybkiego wyskoku po bułki :roll: i to własnie musi się zmienić :twisted: ale z tego co widziałem, to nie tylko mi nie szło np. taki evo 11 też jakos tak dziwnie, po tych zakretach tak jakos ni to bokiem nie do przodu nie do tyłu, poźniej nie wiedzieć czemu :lol: cisnie w palnik i do kolejnego nawrotu dolatujemy na 4 biegu przy predkosci 160-180 km/h , dalsza część odcinka to samo :mrgreen: lewo, prawo i sciskam oczy licze do trzech i juz meta. normalnie nuuuudaaa :mrgreen: Karol jeszcze raz wielkie dzieki za jazdę na prawym i za Twoje poczucie humoru kiedy podczas jazdy po odcinku pytałeś w która stone pojechała cała reszta ...hahhahah....niech moc bedzie z Toba...

podczas powrotu do domu jakis yaris mnie straszliwie spowalniał :mrgreen: hheheh a tak poważnie to nie mogłem go dogonic...Panie Wróbel, jak tak bedziesz jeździł, to dostaniesz mandat...buhahahah...

jeszcze raz dzieki i pzdr dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas powrotu do domu jakis yaris mnie straszliwie spowalniał :mrgreen: hheheh a tak poważnie to nie mogłem go dogonic...Panie Wróbel, jak tak bedziesz jeździł, to dostaniesz mandat.
oby na mandacie sie skonczyło, chyba, że wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, przez pas do lewoskrętu i awaryjne wskakiwanie w sznurek hamujących aut to standardowe elementy rajdowej szkoły jazdy :evil:
i to własnie musi się zmienić :twisted:
właśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, że cham jestem to znalazłem też kilka innych :mrgreen: :razz:

 

DSC_8324.jpg

DSC_8314.jpg

DSC_8265.jpg

DSC_8148.jpg

DSC_8128.jpg

DSC_7998.jpg

DSC_7896.jpg

DSC_7879.jpg

DSC_7811.jpg

DSC_7797.jpg

DSC_7786.jpg

DSC_7695.jpg

DSC_7679.jpg

DSC_7647.jpg

 

 

Ponieważ sobie troche postałem i obserwowałem- tak subiektywnie to były trzy grupy- jedna co jeździła powolutku, troche prosto, troche płużac, druga grupa jeździła małymi boczkami, a trzecia jednoosobowa grupa pełnymi boczurami :mrgreen::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba rzeczywiscie cos nie tak z tym autem bo ono malo jezdzi na wprost........

 

[ Dodano: Nie Lut 14, 2010 4:04 pm ]

Tak realnie, to w granicach 1500 ... ale z tego 80% bokiem :mrgreen:

 

Ale czekajcie, zima jeszcze długa :mrgreen:

 

a to dobre wyznanie :mrgreen: zostaniesz zacytowany podczas podejmowania proby sprzedazy sprzeta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjezdzilam sie jak zwykle :) dzieki za miła pojezdzawke, "tabletor" dal rade i kierowca sie czegos nowego nauczył :)

czasy - niewiem skad sie wzieły, Bzyku ty mierzyłes czasy?????? ;)

szkoda ze ja Ci nie zmierzyłam, po paru lekcjach dobrze Ci szło.

vert - miałam was dzis odwiedzic w nm ale nie dałam rady, a szkoda......

Krzysiek0, a Ciebie nie widac nigdzie na pojezdzawkach, nie wazne jaki samochod, wazny dobry kierowca ;p

pozdr dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...