Skocz do zawartości

Boks


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Szpilka nigdy nie wyjdzie z naszego lokalnego grajdołka, bo jest za słaby. Zobaczycie że jak Kliczko odwiesi rękawice na kołku wrócą Anerykanie do ciężkiej i bardzo szybko nasi Europejscy pretendenci zobaczą swoje miejsce w szeregu. W Stanach liczy się kasa. HBO nie pokazuje ciezkiej, to nie ma sensu inwestować w zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jego przeciwnik ;) Szkoda tylko, że przez dwie czy trzy rundy nie uruchamia prawej ręki.... Szkoda pierwszej rundy bo pewnie Pulew stracił dużo na rześkości, a z drugiej strony  Kliczko mógł to wszystko skończyć w pierwszej rundzie, tylko show by ucierpiało... ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było jak walczył z Adamkiem(znaczy jego brat),bawił się nim i sztucznie przedluzal show

Kliczko pięknie balansuje,ma olbrzymi zasieg,szybkość ,technikę i pracuje nogami,więc pozwala sobie na opuszczanie gardy.

Pomijając aspekty sportowe,podziwiam Kliczkow za poziom intelektualny ,bo to w tym sporcie rzadko spotykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jaki plan na walkę miał Pulew :P Wyjść do ringu z facetem wyższym od niego,z większym zasięgiem ramion, lepszym technicznie i stać twardo na nogach, praktycznie bez ruchu, nawet bez balansu ciałem, z rekami w górze.... :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:  Ciekaw jestem czy chociaż na potrzeby mediów ma jakąś bajeczkę, czy uczciwie powie, że wyszedł po wypłatę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz walkę Chisory z Witalijem? Miał koleś pomysł i naprawdę zaskoczył Kliczkę,a był jeszcze niższy od Pulewa.  To jak dla mnie ostatnia walka Kliczki z przeciwnikiem który chciał wygrać. Niech idą już obydwoje na emeryturę, to ta waga wreszcie odżyje.

A dzisiaj czytałem że Szpilka myśli, że Amerykanie zmienią przepisy wizowe, specjalnie dla niego i dostanie wizę :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:  No dla takiego "mistrza" pewnie nie będą robić problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z Chisorą nie widziałem to zdaje się ponad 10 lat temu było,chyba że się mylę,od tego czasu dojrzał jak dobre wino ;)

 

No ciekawy jestem jak to będzie z tym wyjazdem Szpilki,mam trochę wrażenie,że Wasilewski nie chce się pozbyć kury znoszącej złote jaja,chociaż Amerykanie w sprawach wizowych są bezwzględni.No zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.Też uważam ,że jeśli Szpilka ma się w pełni rozwinąć to tylko Stany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, aby do tego doszło. Jenningsa chciałby pewnie HBO(największa kasa w Stanach), a oni Kliczki nie pokażą, chyba że za darmo, jak to kiedyś określili :biglol:

Z tego co mówili wczoraj podczas walki to Kliczko ostatnio podpisał kontrakt z HBO na 3 walki i wczoraj była własnie pierwsza z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tego co mówili wczoraj podczas walki to Kliczko ostatnio podpisał kontrakt z HBO na 3 walki i wczoraj była własnie pierwsza z nich.

No to jeśli tak jest, to super wiadomość. HBO jeśli będzie go dłużej pokazywać, na pewno będzie szukać jakiegoś dobrego przeciwnika, bo takie walki jak z Pulewem nie sprzedadzą się w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie trochę i walki na żywo nie widziałem. Wczoraj zerknąłem w sieci i powiem tak większej błazenady i kompromitacji to nie widziałem. Walka ze Szpilką bardziej przypominała pojedynek pokazowy. Mam nadzieję, że przynajmniej dużo kasy wziął Tomek za tą farsę......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Bokser to nie tylko silnik. Może są na forumowicze, którzy lubią oglądać boks.

 

Za kilka dni walka Wilder - Szpilka. Tego pierwszego nie widziałem w walce . Pokazówki ma fajne.Ma szybkie ręce ale praca nóg nie zachwyca. Co by nie było nie wydaje się niedopokonania.

 

Szpilka ma atuty ma też wady,

 

Ale pierwsze starcie wygrał. Nie odpuścił, był pewny siebie. To Wilder wyglądał na spiętego. Szpilka przeciwnie , wkurzony ale zrelaksowany. Ale i tak ring zweryfikuje wszystko.

Ja liczę na długą walkę i dobry, kontaktowy boks. Nie chcę przypadkowego KO. Niech wygra lepszy.

 

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...