Skocz do zawartości

Radio fabryczne - jaka marka ?


Grzegor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam u siebie w foresterze radio z CD w/g instrukcji jest to model C - czy ktoś z kolegów wie jakiej marki jest to radio ?

Z instrukcji wynika ze jest tam opcja uruchomienia wejścia AUX - chciałbym jakoś rozpoznać temat a nie bardzo mam od czego zacząć .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój forek - to model 2000-2002 , radio 1 DIN CD .

Bardzo możliwe że da się bez większego problemu "doposażyć" ten sprzęt w wejście AUX co by było dla mnie bardzo użyteczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój forek - to model 2000-2002 , radio 1 DIN CD .

Bardzo możliwe że da się bez większego problemu "doposażyć" ten sprzęt w wejście AUX co by było dla mnie bardzo użyteczne :)

 

Jesli nie mozesz z panelu wybrac zrodla, czyli miedzy innymi AUX to w zaden sposob go nie dorobisz. Niestety.

 

Podobno Forestery w wersjach US maja dodatkowe wejscie. Podobno, bo tego nie weryfikowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wejście zmieniarki jest zamienne z wejściem aux - w menu radia jest taka opcje - tylko trzeba dokupić odpowiedni kabelek , ale żeby go kupić trzeba wiedzieć jakie to radio :)

Stąd moje pytania.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz Forka ? W starej w czy w nowej budzie ?? Bo to radio co pokazałes było montowane w tych nowszych, a w pod avatarem widzę ze masz MY2002 a wtedy chyba jeszcze była stara buda. Stąd też będą różnice w konsoli i tym samym inny sposób na wymontowanie radia. Jestem w stanie podpowiedzieć coś jeśli chodzi o nową konsole (nowszy Forek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiyam

Forek jest model 2002 - moje radio jest czarne nie szaro-srebrne jak to ze zdjęcia .

Jest sprowadzony ze szwajcarii a tam sprzedany był w roku 2003 wiec i w papierach ma taki rok produkcji ale jest to pierwsza buda po liftingu - 2000-2002 .

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...