Skocz do zawartości

Problem przepływomierza ?


tomek12

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich mrozach mam problem z obrotami na biegu jałowym (niskie , nie równa praca tak jakby nie pracowały wszystkie cylindry) i problem z płynnym przyspieszaniem (szarpanie, strzały w wydech) . Problem ten podczas jazdy występuje i po kilku set metrach przechodzi i auto przyspiesza normalnie. Wszystko zostało sprawdzone tzn. kable są ok,świece założone nowe ,pompa paliwa pracuje normalnie.Moje podejrzenie to przepływomierz i moja prośba czy ktoś z olsztyniaków mógłby pożyczyć na chwilkę żeby podmienić. Następną rzecz bym wyeliminował.

Rok auta 97'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj złapałem checka nic sie nie działo do dzisiaj kiedy na wolnych obrotach - brak stabilizacji jak by niał zgasnąć (falowanie) pojechłem zczytać błąd (na szybko) i okazało sie że uboga mieszanka ale tylko na dole (wolne obroty) wyżej 4500 obr. wskazania ok - pierwsza diagnoza przepływomierz , ale zobaczymy w pomiedziałek na dłuższą rehabilitacje, jak co to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może "silniczek krokowy"? u mnie kiedyś na zimnym motorze zaraz po odpaleniu obroty chwile się nie mogły zdecydować na jakim pułapie zawisnąć. Silniczek okazał się tak brudny że chyba się blokował ;) od kiedy wyczyściłem jest elegancko.

 

pozdr. ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną nie można samochodem jeździć :evil: .Sytuacja się pogorszyła i po odpaleniu chodzi kilka sekund normalnie (mam wrażenie że pracuje normalnie dopóki nie wypali się paliwo w obiegu) żeby za chwilę gasnąć i nie jest możliwa jazda po ruszeniu po prostu dusi się tak jakby nie miał paliwa? pompka działa normalnie .

Cały czas czekam żeby podmienić przepływomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek okazał się tak brudny że chyba się blokował od kiedy wyczyściłem jest elegancko

czy tą operacje mozna zrobić samemu czy potrzebny ogarnięty doktor?gdzie ten silniczek jest?

Można zrobić samemu - silniczek masz przy przepustnicy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...