Skocz do zawartości

30-01-2010 (sobota) Ułęż z Wrooblem


Bzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się piszę na 100%. Byłem w ostatnią sobotę w Ułęży właśnie z Wróblem i wróciłem bardzo zadowolony. Fajna, urozmaicona trasa, szeroka i przede wszystkim RÓWNA, bez wyrypu - zawsze to jakaś odmiana po Słomczynie czy NMnP. Można po oporze bokami polatać. Mało przestojów !

 

Program dnia z tego co wiem dość prosty - jazda :twisted: (z instruktorem lub bez)

 

Cena, w zależności od ilości aut 200-300zł (jak ponad 20 to 200zł; w zeszły tydzień wyszło po 220zł).

 

1. Elberoth

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Elberoth

2. evo 11

3. Golab

4. Mach

 

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 1:55 pm ]

Mysle ze opis tematu "Być może już ostatni po śniegu." moze byc nieaktualny... od srody-czwarty zapowiadaja znowy srogie opady. Moze byc podobnie jak na pierwszym Ułężu 9 stycznia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest inna akcja niz zimowa szkola jazdy II? jakies krotkie wyjasnienie?
także podpinam się pod pytanie - bardziej szkoła czy przesuwanie granic? :?:

 

Odnośnie pierwszego pytania to wydaje mi sie ze zgodnie z tytułem to jest Ułęż z Wróblem a Zimowa Szkola jest tydzień pożniej czyli 6.02. Ale najlepiej oczywiści jak organizatorzy to potwierdza.

 

Co do drugiego pytanie to z mojego uczestnictwa w pierszej pojezdzawce w tym roku z Wróblem wynika ze było co kto chciał. bylo szkoleniowo jeśli tylko chciałeś poczekać na instruktora lub napadałeś freestylowo... tylko było później kogo wyciągać. W opcji drugiej przydaje sie własna linka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Elberoth

2. evo 11

3. Golab

4. Mach

5. ost

6.Ostry Evo VII RS II

7. Adam.

8. Bryku

 

Karol może powalczyć o pudło, chyba że Ania przyjedzie i całe towarzystwo pozamiata ;-) :mrgreen:

 

Ja tam się nie spinam, jadę wybitnie szkoleniowo, ostatnim razem wylatałem się bokami za wsze czasy. A i komentarz Wróbla zawsze cenny i do bólu trafny :mrgreen:

 

Tym razem ma być jeszcze szerzej niż zwykle (choć i tam IMO było zawsze bardzo szeroko - o niebo szerzej niż w NMnP), w Ułężu jest super traktor 4x4 więc nic nie zamarznie. Jedyny minus to że nie ma ciepłej żarciówki na miejscu jak w NmNP - no ale nie można mieć wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jest zarówno dla :

 

- tych którzy już wiele potrafią i walczą o setne sekundy (TYTANI :mrgreen: )

- tych którzy już coś potrafią ale chcą jeszcze więcej umieć

- tych którzy niewiele potrafią ale chcieliby się nauczyć

- zupełnie zieloni ale mają prawo jazdy :grin: .

 

Program jest dopasowany indywidualnie do stopnia zaanwasowania.

 

Reasumując impreza jest dla tych którym jazda samochodem sprawia przyjemność i chcą się czuć za kierownica pewniej i znać możliwości swoje i/lub auta :mrgreen:

 

Jest to spotkanie szkoleniowo-treningowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest inna akcja niz zimowa szkola jazdy II? jakies krotkie wyjasnienie?

 

Z założenia są to podobne imprezy. To samo miejsce, ta sama idea (szkolenie + ew. jazda na czas dla chętnych), ale inni instruktorzy (tu znany chyba wszystkim Piotr Wróblewski), inna trasa, no i inny termin.

 

W ostatniej edycji, kilkanaście dni temu, bardziej podobała mi się trasa ustawiona przez Wroobla, ale ta czwartkowa również dawała radę. Z czystym sumieniem polecam więc obie imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym wpisie Bzyka nie wypada zrobić nic innego tylko się wpisać :mrgreen: - trzeba korzystać ze śniegu póki można no i ktoś musi być ostatni, a w takim towarzystwie to ujmy nie przynosi. Jakoś ciężko mi przychodzi jazda na śliskim powyżej 60 km/h więc mam nadzieję, że się w końcu przełamię.

 

1. Elberoth

2. evo 11

3. Golab

4. Mach

5. ost

6.Ostry Evo VII RS II

7. Adam.

8. Bryku

9.J.Bauer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...