Skocz do zawartości

Muzea Motoryzacyjne w Polsce - praca mgr. z turystyki


grzesbboy

Rekomendowane odpowiedzi

Pablonas ma ciekawe muzeum pod śniegiem. :mrgreen:

Cicho bo się wyda :mrgreen: Ale i tak Renaulta z 61 roku nie widziałeś :twisted: Niestety stoi dłużej niż te sprzęty pod śniegiem :evil:

 

grzesbboy, poszukaj książki Witolda Rychtera "Moje dwa i cztery kółka". Jest fenomenalna. Gość opisuje swoje kontakty z motoryzacją niezwykle szczegółowo. Gorąco polecam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, nom właśnie miałem się pytać, no trudno dziękuje za chęci :wink:, moje poszukiwania wciąż trwają, mam już ( dopiero ) jedną książkę na temat Muzeum w Krośnie ale informacji strasznie mało i zastanawiam się czy nie łatwiej było by najpierw zrobić wycieczkę po wszystkich muzeach, później napisać książkę a na końcu mgr :mrgreen:

hiszpan25,Młody, dako, nad morze jeszcze mi daleko ale postaram się i tam dojechać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesbboy, pytanie co tak naprawdę potrzebujesz? jakich informacji? jakich materiałów? jaki jest temat pracy? jak na razie napisałeś że poszukujesz muzeów.. podałem adres... ale może coś jeszcze mógłbym pomóc jeśli bym wiedział czego poszukujesz dokładniej :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematu pracy dokładnego nie ma pewnie z czasem jakoś lepiej sie ukształtuję (aczkolwiek musi być powiązany z turystyką) listę muzeów dzięki pomocy googlów i waszej zrobiłem. a teraz potrzeba mi wszelakiej literatury, czyli np: książki na temat muzeum w ....., lub jakiegoś artykułu w którym opisane jest muzeum z .... itp, coś co mogę dodać do wykazu literatury i z czego mogę napisać jeden rozdział z pracy na temat np histori tych muzeów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prondzyńskiego

 

Prądzyńskiego :cool:

 

a taki byl mondry :razz: :twisted:

 

Chyba się tam wybiorę

 

to może poszukasz czegoś dla mnie :?:

Z chęcią bym sam pojechał ale w poniedziałek najgorszy egzamin w sesji więc niedziela w książkach :neutral: no chyba że jutro dam rade nauczyć się wszystkiego :lol:

 

 

 

 

 

przez was sprawdzam teraz zdanie po 3 razy zanim wyśle :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literatura z naciskiem na literaturę muzeów, nie interesuje mnie żadna historia motoryzacji a jedynie informacjie na temat muzeów, i tak jak pisałem moga być to jakieś czasopisma w których był jakiś artykuł na ten temat, bądź całe książki :wink:

Jak będziecie wybierać się tam na pewno to podam wam mój numer telefonu i jakby udało się coś znaleść to dajcie znak co i za ile :wink:

 

A co grzesbboy, myslisz że tylko my mamy sie kontrolować?

 

Już miałem nadzieję że mnie to nie dotyczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...