Jump to content

Legacy z USA 2005-


Guest SOSNAMARCIN

Recommended Posts

Guest SOSNAMARCIN

Witam wszystkich, chcę kupić Legacy 2005- automat , proszę użytkowników jak to się sprawdza , proszę o opinie na ten temat będę wdzieczny.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Ja osobiście polecam mam Legacy 2.5 2004 w automacie i nie narzekam skrzynie tip-tronic czyli jest możliwość opcji sport-gdzie wskazówka obrotomierza prawie zamyka skale i dopiero wtedy skrzynia włącza następny bieg jak również samemu można zmieniać biegi poruszając lewarek do przodu bądź do tyłu.Jedyne co jest dziwne to to że skrzynia w tej wersji ma tylko 4 biegi a w wersjach mocniejszych bądź nowszych można już chyba dostać wersje 5 biegową.ogólnie jest wygoda jest ok jedyne co może być minusem to to że skrzynia nie jest mistrzem w prędkości zmiany biegów.

Link to comment
Share on other sites

automat to złoty wynalazek, ale faktycznie ten made by subaru nie jest demonem szybkości. Co do sekwencji - w moim mam takie guziki na kierownicy zmieniające biegi, ale korzystałem z tego może ze 3 razy, powodowany czczą ciekawością - nie czuję by to jakoś usprawniało jego pracę - poza faktycznym ciągnięciem obrotów do odcięcia.

 

Wielki minus automatu to spalanie - w subaru jakieś 1,5-2 litry wyższe niż w manualu.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem te guziki w kierownicy to super sprawa, nie jestem zwolennikiem automatów ale możliwość przełączania biegów bez odrywania rąk od kierownicy to złoty środek między wygodą automatu i wygodną zmianą biegów w dowolnej chwili. Pierwszy raz jazda automatem dała mi sporo frajdy. Osobiście - polecam:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...