Skocz do zawartości

Legacy z USA 2005-


Gość SOSNAMARCIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja osobiście polecam mam Legacy 2.5 2004 w automacie i nie narzekam skrzynie tip-tronic czyli jest możliwość opcji sport-gdzie wskazówka obrotomierza prawie zamyka skale i dopiero wtedy skrzynia włącza następny bieg jak również samemu można zmieniać biegi poruszając lewarek do przodu bądź do tyłu.Jedyne co jest dziwne to to że skrzynia w tej wersji ma tylko 4 biegi a w wersjach mocniejszych bądź nowszych można już chyba dostać wersje 5 biegową.ogólnie jest wygoda jest ok jedyne co może być minusem to to że skrzynia nie jest mistrzem w prędkości zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat to złoty wynalazek, ale faktycznie ten made by subaru nie jest demonem szybkości. Co do sekwencji - w moim mam takie guziki na kierownicy zmieniające biegi, ale korzystałem z tego może ze 3 razy, powodowany czczą ciekawością - nie czuję by to jakoś usprawniało jego pracę - poza faktycznym ciągnięciem obrotów do odcięcia.

 

Wielki minus automatu to spalanie - w subaru jakieś 1,5-2 litry wyższe niż w manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te guziki w kierownicy to super sprawa, nie jestem zwolennikiem automatów ale możliwość przełączania biegów bez odrywania rąk od kierownicy to złoty środek między wygodą automatu i wygodną zmianą biegów w dowolnej chwili. Pierwszy raz jazda automatem dała mi sporo frajdy. Osobiście - polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...