Skocz do zawartości

jedynka nie wchodzi


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam problemi nie wiemczytowina sprzegla czy skrzyni

zamontowany mam quickshift(kupilem takie gt),ruszam ostro 1,2,3zwalniam chce wpiac 1 i nawet na sile nie chce wejsc, przechodzi po chwili jadzy, ruszam z 2 i jest coraz lepiej... dodam ze nieraz jak zmieniam na 2 to jest maly dentysta... pewnie sprzeglo..ale moze Wy cos wiecie na ten temat.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zofx, Dla mnie to na bank skrzynia biegów się wymieliła szczegółnie jak napisaleś ostre ruszanie i pewnie strzał ze sprzęgła jak z bata ... Najszybsza diagnostyka to spuszczenie oleju ze skrzyni do miski i poszukanie czy nie ma tam pourywanych zębów kół zębatych... jak są to skrzynia do remontu lub zakup innej mocniejszej w używce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten samochod tydzien - ja nie strzelalem ze sprzegla tylkopoprostu jeden bez strzalu - opor - dwa wejdzie lub nie. ale juz wiem czego to wina:D poprzedni wlasciciel mowil zebym uwazal na sprzeglo bo jest "inne" niz w GL i trzeba do samej dechy wciskac przy zmianie. no i sie przyzwyczailem juz oraz troche opozniam wrzucenie dwójki. dziala malinowo i pieknie.

 

dzis polatalem po parkingu sobie i mialem chwile gdzie na polsprzegle orałem. doslownie kilka sekund, ze 2,3 . zapach sprzegła okrutny. :D

 

wiec biegi wchodza juz super. bede oszczedzal i mysle ze pojezdze pare km zanim zabiore sie za diagnoze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...