Skocz do zawartości

sportowe walki do suby ??


zoowty

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item862613137_sportowe_walki_rozrzadu_subaru_impreza_2_0_t_16v.html

 

zagwostka dla mnie wiec jak zwykle prosze was o opinie

 

wystrzegał bym sie kupowania wałków od takich przypadkowych gości, owszem wałki dobra rzecz, ale po pierwsze trzeba wymienić od razu sprezynki i talezyki, i oczywiscie stroić auto.

lepiej kupić coś już zdało egzamin np. wałki BRIAN CROWER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dzięki zastosowaniu sportowych wałków wysokiej jakości silnik zyskuje nawet do ok. 20% MOCY!

 

:mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen: , powiem szczerze zobaczyłem sobie na tego profesjonaliste jakie inne przedmioty wystawia i czym sie zajmuje, :roll: już wiecej pytań nie mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mialem zapytac czy to prawda bo znalazlem to

 

http://www.briancrower.com/view.php?pn=BC0601

 

plus te sprezynki i talerzyki

 

taki zestaw ma sens, szczególnie że ja widze w podpisie masz wrx bez zmiennych faz :cool: tylko rodzi sie naturalne pytanie co masz w tej chwili zrobione z autem? ( nie wiem bo nie śledze ) , bo same wałki , bez innych rzeczy to średni pomysł :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto to seria i chyba nic nie bedzie powaznego robione bo wg mnie nie ma sensu

bo i tak jezdze na lpg ( taki ekonomiczny jestem :mrgreen: ) a to znalazlem wertujac allegro i mnie to zaciekawilo, a takiego tematu o walkach chyba nie bylo ostatnio bo nie moglem znalesc, samochodem poruszam sie na co dzien i jedyne co chce zrobic to lekko dol poprawic ale o tym juz z jako rozmawialem ( bedzie remapik delikatny )

a wiedza na przyszlosc zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze inaczej zoowty, wymień wydech na przelotowy zmień pompe paliwa i zrób remap a nie baw się w wałki bo przyrost mocy będzie dużo mniejszy niż jak trzaśniesz remap na tym co masz . Wałki są dobre jako kolejny dodatek, nie ma co zakładać za ostrych krzywek bo tak jak pisze carfit, trzeba jeszcze wymienic w głowicy pare rzeczy ... koszta i chyba naprawde nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze inaczej zoowty, wymień wydech na przelotowy zmień pompe paliwa i zrób remap a nie baw się w wałki bo przyrost mocy będzie dużo mniejszy niż jak trzaśniesz remap na tym co masz . Wałki są dobre jako kolejny dodatek, nie ma co zakładać za ostrych krzywek bo tak jak pisze carfit, trzeba jeszcze wymienic w głowicy pare rzeczy ... koszta i chyba naprawde nie warto

 

no wlasnie chyba tak zrobie jak bede w polandzie w czerwcu (jako ogarnia temat wiec do niego sie zglosze :twisted: ) i tak bezpiecznie na jakies 300 kucy se remapne :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...