Skocz do zawartości

turbowanny.pl


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe grzesbboy :D pomysle jak to rozwiazac po weekendzie i bedziemy dzialac :-) moze wyjsc z tego fajna galeria.

 

zastanawiam sie tez nad stworzeniem takiej samej strony tylko z innym wozem ( sedan ) w logo - pozostawiając paski :) i kupic 2 domeny.

 

przykladowo:

 

www.fajowesubaru.pl

wbijasz i masz dwa loga po lewo i prawo.

 

turbowanny.pl oraz słabesubarowesedany.pl

 

no i po kliknieciu w logo wbijasz gdzie potrzeba z tym ze obie strony beda takie same :) tylko logo inne i teksty :) no i zawartosc :lol:

 

jak moj pomysł?

 

mnie się podoba :grin: i tak idąc tym tropem można zrobić "dzrzewko" modelowe subaru :mrgreen: czyli jedna strona głowna i podstrony do wszelakich modeli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwwoooooooooo ... najs !

To ja się dopisuje z moja wanna

 

Super :cool:

 

Pisz maila do mnie albo do zofx'a :wink:

 

A na stronie małe zmiany nadchodzą - chwilowo nie działa, ale jutro rano powinno wszystko być już ok :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mozna zrobic zeby zdjecia otwieraly sie w nowym oknie ?

Klikaj środkowym przyciskiem, albo z wciśniętym Ctrl (któraś z tych opcji nawet w IE musi działać :twisted: ).

i co moze jeszcze :?: zaklaskac ? :razz: :twisted::mrgreen:

chodzi o to zeby bylo jak najprosciej, to chyba nie jest duzy problem :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zrobic zeby zdjecia otwieraly sie w nowym oknie ?

Klikaj środkowym przyciskiem, albo z wciśniętym Ctrl (któraś z tych opcji nawet w IE musi działać :twisted: ).

i co moze jeszcze :?: zaklaskac ? :razz: :twisted::mrgreen:

chodzi o to zeby bylo jak najprosciej, to chyba nie jest duzy problem :razz: :mrgreen:

Najlepiej pierdnąć w oponkę :twisted: .

 

Wymuszanie otwierania nowych okien to złooo :wink: . Tu na forum muszę sobie jakimiś dodatkami do firefoxa radzić, żebym to ja miał kontrolę nad zachowaniem linków, a nie ktoś, który coś sobie wymyślił.

 

Jeżeli prostotą nazywasz konieczność zamykania okien/zakładek, które ktoś za Ciebie pootwierał, to ja dziękuję za taką prostotę :twisted: .

Czemu ktoś (czyt. twórca strony) ma za mnie decydować w jaki sposób mi będzie wygodnej po tej stronie się poruszać i co ja akurat w danym miejscu chcę zrobić?

 

Zostawienie wyboru użytkownikowi jest najsensowniejsze - kto chce w nowym oknie, może to bez problemu zrobić, kto nie lubi otwierania okien gdy o to nie prosił - ma jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
możliwość zabrania ode mnie wektorów do drukowania naklejki lub zamówić u mnie za oplata, ale się nie opłaca :-)

 

a nie lepiej naklejke dac do zrobienia Godlikowi do zrobienia :?: i zalozyc temat na 2 forum zeby zebrac wicej uzytkowinkow i samochodow do strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to i kto to? :-)

no to napisz cos wiecej na pw bo nie wiem o co chodzi : - )

 

tak btw. to wczoraj rozmawialem ze znajomym ktory ma ciotkę z firmą ktora szyje jeansy i kurtki itd. bede mial pare kurtałek i koszulek z logo turbowanny.pl jak drukne to zrobie fotki i pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no dawajcie te wanny! ;-)

 

tyle ich jeździ a jeszcze ich na turbowanny.pl nie ma :-(

 

chciałbym dodać ze w czerwcu pojawi sie artykuł o mojej wannie w gazecie JAPAN TRENDS i oczywisci bedzie reklama dla turbowanny.pl, mysle ze po takiej akcji powinniśmy troche urosnąć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...