Skocz do zawartości

RZUCAMY PALENIE ?


Gość IRAZU

Rekomendowane odpowiedzi

rzuciłam cukierki to od razu przestałam kaszleć.

Bo to były HALLS :mrgreen: czy jakoś tak się nazywają .

 

[ Dodano: Pon Gru 28, 2009 11:04 am ]

wczoraj cały dzień dałem rade bez fajki, nawet nie myślałem o paleniu - czyli chyba można. Więc dzisiaj szybciutko spalę 2 papieroski które mam i spróbuję dołączyć do Was :cool:

Dokładnie miesiąc temu tak zrobiłem - ostatnie dwa i rzucam :shock:

Trzymam kciuki . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie palę dzięki Subaru. Chyba gwiazdy plejad mi sprzyjają. Trzy miesiące minęły od kiedy GT zagościł w mym garażu i choć jak inni mówią stałem się innym człowiekiem dobrze mi z tym. Nie śmierdzę petami a pachnę benzyną i smarami, ponoć to bardzo seksi :smile: .

 

Można mnie dopisać do listy ale powiem szczerze, że cały czas mam ochotę na śmierdziela, coraz bardziej sie przekonuję, że po 12 latach palenia 12 lat męki bez szluga mnie czeka.

 

Brak kapcia w paszczy i smrodu wokoło bezcenne :!: no i GT nie zaznał tego zapachu, pachnie maszyną i niczym innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.01. 2010 minie rok kiedy wypaliłem tego ostaniego.Naprawdę mozna bez tego żyć.W początkowej fazie abstynencji bardzo pomogły mi gumy do żucia z zawartościa nikotyny .Skutecznie zaspakajały głód nikotynowy.Trzymam kciuki za wszystkich odważnych chcących zerwać z nałogiem .Dacie radę :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci którzy jeszcze nie spróbowali rzucić palenia niech popatrzą na nas . Pamiętamy datę rzucenia nałogu przez wiele lat . To jest tak ważny przełom w życiu ..... Nie pamiętamy pierwszego kieliszka , dziewczyny , seksu czy innych ważnych spraw . Pamiętamy natomiast dzień rzucenia palenia . Co w tym takiego ważnego ? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci którzy jeszcze nie spróbowali rzucić palenia niech popatrzą na nas . Pamiętamy datę rzucenia nałogu przez wiele lat . To jest tak ważny przełom w życiu ..... Nie pamiętamy pierwszego kieliszka , dziewczyny , seksu czy innych ważnych spraw . Pamiętamy natomiast dzień rzucenia palenia . Co w tym takiego ważnego ? :cool:

 

bo dopiero miesiąc nie palisz :razz: pierwszy seks chyba pamiętałeś dopóki nie zapomniałeś :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci którzy jeszcze nie spróbowali rzucić palenia niech popatrzą na nas . Pamiętamy datę rzucenia nałogu przez wiele lat . To jest tak ważny przełom w życiu ..... Nie pamiętamy pierwszego kieliszka , dziewczyny , seksu czy innych ważnych spraw . Pamiętamy natomiast dzień rzucenia palenia . Co w tym takiego ważnego ? :cool:
Był to dla mnie podwójnie ważny dzień .Przywiozłem wtedy do domu żonę wraz z synem z porodówki . Więc była dobra okazja i pretekst żeby przestać palić nie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj cały dzień dałem rade bez fajki, nawet nie myślałem o paleniu - czyli chyba można. Więc dzisiaj szybciutko spalę 2 papieroski które mam i spróbuję dołączyć do Was :cool:

nie udało się :razz:

Próbuj dalej a przyjdzie taki dzień,przyjdzie taka chwila.... Ja miałem wiele podejść no i w końcu się udało :grin: Jak na razie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś zafundowali palaczom podwyżki podatku . Podwyżka oznacza , że trzeba dołożyć do polityki i dla nierobów . W tym roku są wybory , więc palacze zapłacą więcej na kampanię :mrgreen: Ja polityki mam przesyt i nie mam ochoty dokładać na lans jakiegoś nieroba . Może to kogoś przekona ? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za paczkę podobno 33 grosze :shock:

Paliłem Goldeny za 10,50 więc teraz mają kosztować prawie 11 zł bo w paczce jest 25 szt. :shock: To była moja najlepsza decyzja w ostatnich latach :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymać kciuki dalej , czy już nie trzeba ?

Jakby co to masz metodę i adres od Hubeeerta . Gdybyś miał słabą "silną wolę" , to radzę się nie męczyć i pójść na biorezonans .

Zapytałem w centrum handlowym o e-papierosa . Kosztuje 160zł i wystarcza na dwa tygodnie , a potem trzeba doładowywać za 4zł dziennie . Mój kłopot byłby z doładowaniem , bo wszędzie daleko . Ten e-fajek ma jednak nikotynę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra dawno mnie nie bylo w tym topiku :razz:

nie wiem kto mnie wpisal na liste ale sie staram.

Niestety grudzien w moim wypadku to nie jest dobry miesiac na rzucanie :razz:

za duzo imprez , alkoholu i innych takich.... :twisted:

 

wiec popalam... ale duzo mniej niz wczesniej i gdzies w polowie stycznia zamierzam isc na calosc :twisted:

i to tak najlepiej w poniedzialek, a nie przed weekendem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem drugi miesiąc bez. Dziś z racji spiętrzenia komplikacji w życiu byłem blisko złamania się i powstrzymał mnie wstręt do smrodu papierosów a w pociągu opieprzyłem konduktora, który palił w wagonie dla niepalących.

 

Marek - znalazłeś coś w Skandynawii? Bo jestem gotów do wyjazdu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert Cały czas szukam , ale w Szwecji jest bezrobocie podobne do naszego . Podobno do Norwegi ma się ruszyć kilka inwestycji na przełomie stycznia i lutego . Przyślij mi na PW nr tel. to jutro zadzwonię - może razem coś wymyślimy ?

imgw nie jestem przesądny , ale na początek najlepsza jest sobota i środa . Piątek nie jest dobry na początek , a poniedziałek taki sobie .

Skoro mnie się udało , to dlaczego Tobie ma się nie udać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khm, chciałem się pochwalić khm, że że jarałem lajty khm a tera jaram super lajty khm, puki co na nic khm więcej mnie nie stać, tak wiec nadal khm rano pluje flegma khm, i wymiotuje podczas mycia paszczu.

Niniejszym wypisuje sie z listy khm puki moje osiągniecia nie bedo bardziej zaawansowane khm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...