Skocz do zawartości

** FJS - TOR KIELCE - 4 GRUDNIA (PIĄTEK) **


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że będą trzy auta z Łodzi. Ja wyjeżdżam ok. 7.50 (jak odstawię córkę do szkoły). Jeśli nie napinacie się na wcześniejszy start to możemy pojechać razem, szczególnie jeśli macie CB :wink: (a o ile się nie mylę to Tomek ma), bo za dużo mnie kosztują te wyprawy subarakiem. Sam muszę się chyba wreszcie zdecydować na zainstalowanie tego urządzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jadę na imprezkę do Piotrkowa i chyba stamtąd będę ruszał. Mam cb więc mogę na kogos poczekac. Np. na stacji przy wyjeżdzie z Piotrkowa na Kielce. Jesli ktoś chętny to wyślę na PW numer kom. i rano się dogadamy.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jadę na imprezkę do Piotrkowa i chyba stamtąd będę ruszał. Mam cb więc mogę na kogos poczekac. Np. na stacji przy wyjeżdzie z Piotrkowa na Kielce. Jesli ktoś chętny to wyślę na PW numer kom. i rano się dogadamy.

pzdr

 

W takim razie jeśli ci się nie spieszy wcześniej to ja będę na stacji (chyba Orlen) na wylocie z Piotrkowa, tam gdzie zaraz za nią z dwupasmówki robi się jedno- ok. 8.30-8.40. Jeśli to ci odpowiada to podeślij nr telefonu, żebym mógł dać znać w razie jakiejś obsuwy.

 

Jest możliwość, żeby ewentualnie zapłacić na miejsciu jakby się ktoś wykruszył ?

 

Nie wiem czy mogę za organizatora, ale wedle mojej wiedzy można zapłacić na miejscu :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ktorej mamy tor?

 

Bede troche pozniej, pewnie troche po 10.

 

Luzik...zaczniemy bez napinki 10.....zapewne...dajemy do zmierzchu...czyli ok 16.00 - 16.30....

 

Tomek,strasznie szkoda,że bez STI...co ty masz z tym sprzęgłem? :?: :!: :???: :mrgreen:

 

 

Retro,wpadaj wozoupalaczem...olej się znajdzie..... :mrgreen:

 

Apacz,jesteśmy wszyscy organizatorami i upalaczami i .....zasady są zawsze jednakowe,więc jesteś dobrym przedstawicielem.... :mrgreen::mrgreen:

 

Chłopaki, jutro próba szybka...taka jak kiedyś...podobno była ok...troche zmodernizujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,strasznie szkoda,że bez STI...co ty masz z tym sprzęgłem?

Sprzęgło to nie wszytko, straciłem 5-ty bieg (synchronizator, koło zębate, sprzęgło i wałek w rozsypce... czekam jeszcze na parę gratów, a ich sprowadzenie w ASO trwa już ponad 2 tygodnie) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rano o 7 zwarty i gotowy i bum... mama mnie uziemiła :o

Jako, że nie ma prawka to robię dziś za taxi... ;/ A jako że Ona Barbara to nie wypadało dziś odmówić ;( Może 21 mi się uda, have fun i róbcie dużo fotek i filmików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zje... zmęczony jak cholera :grin:

 

Dzisiaj był zajebisty dzień. Rano trochę mokro, a w niektórych miejscach mocno mokro, później coraz bardziej sucho i przyczepnie. Bardzo fajna, długa, jak na Kielce, próba, stosunkowo niewiele aut - bajka.

 

Czuję się trochę jakbym dostał kijem w łeb. Co prawda nie ja wtedy prowadziłem, ale dzisiaj był mój pierwszy raz... na slickach :shock: , na dodatek z szaleńcem za kierownicą :mrgreen: . Jeszcze dwie godziny później bolała mnie ręka od trzymania się uchwytu nad głową, a opony były zimne...

 

Fitnes - dzięki za organizację i za ten "spacerek" na prawym :razz:

marcinwrxsti - dzięki za wspólną podróż "na ogonie", miło było poznać

Bartezz - lubię z tobą jeździć ty rzeźniku :wink:

Tomek - mam nadzieję, że serwis szybko ogarnie twoje STI bo tym niemieckim cudem techniki to się nie da jeździć :wink:

 

Powiem wam, że te EVO to nic ciekawego, jeżdżą jak po szynach, nic się nie dzieje... zupełnie jak jakiś tramwaj :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich obecnych i dzięki za wspólną zabawę.

Tak się dzisiaj złożyło, że nikt nie wziął kamery, ja też więc trening będzie owiany mgiełką tajemnicy. Może dzięki temu będą o nim krążyć legendy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziękuję :smile: Wyjeździłem się za wszystkie czasy. Pooglądałem innych, pouczyłem się i z okrążenia na okrążenie czasy były coraz lepsze. A do najlepszych i tak mi brakło z 18 sekund więc przepaść.

Fitnes- dzięki za organizacje i wspaniała zabawę

Apacz- dzięki za towarzystwo w drodze( udało sie bez mandatów :lol: )

Bartez- za przejażdżke na prawym - mamy niby takie same auta , a jednak zupełnie inne. :???:

 

Pozdrawiam wszystkich nowo poznanych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor Apacz opisał wszystko .... :mrgreen:

Chcę tylko podziękować wszystkim.... :mrgreen: :!:

I mam nadzieje,że nauka co niektórym dużo dała... :!: ...

Apacz,nasze opony naprawde były zużyte i niedogrzane i puszczały...hihi..

 

Miło było! ...miło czytać o pozytywnych wrażeniach i przeżyciach :mrgreen:

 

PS.Evo w zasięgu STI..................................Pozdro.FIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla przybyłej ekipy :wink:

Apacz jesteś wariat :mrgreen: dobry dzien zaliczyłeś :mrgreen: , zmien stabilizator i zobaczysz o ile bedzie szybciej :smile:

Marcin nastepnym razem wpraszam sie na prawy :smile:

Damian mnie wczoraj zmiazdzył :shock: jeszcze mi daleko do chłopaków z czuba :sad:

Auto o nazwie STi FIT-TEC :shock: :shock: :shock: jak zwykle Fit musi miec najlepszejsze :mrgreen: i to po taniosci, a nie kawiory :mrgreen:

i widac ze mozna "łódeczką z kory" docisnąć kawiorowe "żaglowce" :twisted:

Fit jak zwykle bylo do dupy , nie fajnie , nie pojezdzilem, nie wylatalem sie,atmosfera beznadziejna i w ogole dzien do dupy :!: .

WIECEJ NIE PRZYJADE :razz: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...