Skocz do zawartości

NIE PARKUJ JAK ŁOŚ!


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaluje, ze nie mam fotki, ale kiedys zdarzyla mi sie niezla losiowa przygoda: Zastawiono mnie w najglebszym zakatku parkingu tak, ze nie dalo sie nawet na pare centymetrow ruszyc. A mnie wtedy baaardzo sie spieszylo - jakis egzamin wstepny na studia czy cos takiego :wink: Na szczescie bylo wtedy na podoredziu czterdziestu zaprzyjaznionych chlopakow, ktorzy uczynnie pomogli i przeniesli na wlasnych rekach te trzydziesci pare samochodow, ktore blokowaly wyjazd. Do dzisiaj ciagaja mnie na piwo za tamta przysluge sprzed lat. Finansowo juz ledwo to wytrzymuje, ale warto bylo przezyc te akcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corolla Verso - grafit - prostopadle do krawęznika (czyli "poziomo" na obrazku). Astra kombi (chyba) - granat - na pasku tego jakby chodnika ("pion"), obok zablokowanej Vectry.

Nie...? :-)

 

 

O kurde, do altzheimera teraz jszcze dochodzi ten no....jak to sie zwie...... no, jak nie mozna rozpoznawac kolorow....yyyyyyy.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeparkowanie

 

Sprytne. To wyjaśnia jak zająć dwa miejsca, żeby się wydawało, że zajmuje się pół !

 

Dzisiaj przed Żantem widziałem, jak starszy pan zaparkował Corsą, koło drugiej Corsy, tak, że się zastanawiałem jak wyjdzie. Po przeciwnej stronie "alejki do parkowania" 3 wolne miejsca ( koło siebie! ) i to jeszcze bliżej wejścia do sklepu. Starsi "oplowcy" mają taką solidarność czy co ? Szkoda, że aparatu ne mam. Kupi mi ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, nie narzekaj. Aparat jest znacznie tańszy.

 

wiem...aktualnie dorabiam sobie żeby wreszcie posiąść ten wynalazek techniki...może ty też sprobujesz? chociaż nie no wiem...lepiej powiedzieć "kupcie mi" a samemu nie łaska zarobić... :roll: typowo polskie podejście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, nie narzekaj. Aparat jest znacznie tańszy.

 

wiem...aktualnie dorabiam sobie żeby wreszcie posiąść ten wynalazek techniki...może ty też sprobujesz? chociaż nie no wiem...lepiej powiedzieć "kupcie mi" a samemu nie łaska zarobić... :roll: typowo polskie podejście...

 

Na Mamuśkę forumową, co wy dzisiaj tacy drażliwi.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...