Skocz do zawartości

Auto Adamski w Łomiankach - OK?


szwedzkikucharz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Dodam coś od siebie...

Uszkodził mi się akumulator i zerowe ustawienia VDC i ABS poszły się...

Serwis do którego zazwyczaj jeżdżę bo mam blisko (75km) niestety w sobotę nie mógł mi pomóc, najbliższy otwarty znalazłem pod Warszawą więc w samochód i po 200km byłem na miejscu. Prezentował się ładnie, opowiedziałem o problemie, podłączyli komputer, zczytali błędy i powiedzieli że to błędy stałe i nie da się tego od ręki naprawić. Jako że sam sobie odczytałem wcześniej te błędy wiedziałem, że wystarczy w SSM wciśnąć "ustaw punkt zerowy układu kierowniczego", "ustaw punkt zerowy sensora przyśpieszenia" i "ustaw punkt zerowy czujnika ciśnienia w układzie hamulcowym". Powiedziałem im o tym a w odpowiedzi usłyszałem "nie... to będzie błąd czujnika ciśnienia w kołach...".

Witki mi opadły, biegiem do samochodu, nawigacja i szukam innego serwisu, najbliższy był AutoAdamski ale to było kilkanaście minut przed zamknięciem, trudno... trzeba spróbować. Po 5 minutach byłem na miejscu. Akurat Panowie już się pakowali ale opowiedziałem o moim problemie, przerwali pakowanie, wzięli SSMa i podpięli do mojego samochodu.

Po kolejnych 5 minutach odzyskałem ABS i VDC. Wystarczyła konfiguracja ustawień zerowych o których wspominałem w poprzednim serwisie...

Dzięki nim moja 400 kilometrowa wycieczka nie poszła na marne. 

Edytowane przez DeMaDeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...