Skocz do zawartości

ISR - Kontynuacja


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Dyrekcjo!

 

Własnie będzie mijał rok jak mamy wspaniałego Forka Diesla, w którym o dziwno prawidłowo działa CB :) ale niestety "nikt nic nie wie" na temat działania bądź nie systemu ISR w kolejnym roku. Przy zakupie poinformowano nas, że za pierwszy rok zapłacił SIP ale potem trzeba samemu za to zapłacić, jednak w firmie Keratronik też "nikt nic nie wie" jak się nalega podają numer i maila do Pana - nie wiem czy tu podawać jego imię i nazwisko - który jednak nie odpisuje, czyli co? wspaniały pomysł okazał się totalną klapą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger, po drodze SIP zmienił dostawcę ISR (a w zasadzie firmę monitorującą) więc z dużym prawdopodobieństwem masz umowę podpisaną z firmą Securitas a dziś pracujemy z Keratronikiem. Myślę, że Dział Techniczny SIP będzie w stanie pomóc (w końcu urządzenia się między sobą jakoś strasznie nie różnią...)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o bliższe wyjaśnienia co do "zmiany" dostawcy? Dostałem nową umowę do podpisania od Securitas i nie do końca rozumiem co ma z tym wspólnego zmiana dostawcy systemu przez SIP do nowych samochodów. To chyba tylko oznacza, że teraz jest dwóch operatorów ISR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alukasik, Securitas nadal może monitorować samochody, to o czym pisałem jest moim zdaniem przyczyną braku kontaktu ze strony firmy monitorującej.

To chyba tylko oznacza, że teraz jest dwóch operatorów ISR.

Na to wygląda, niemniej DT powinien wiedzieć na ten temat więcej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w Krakowie dowiedziałem się, że ASO nie zajmuje się pomocą przy przedłużaniu umów i że jest to w interesie firmy zajmującej się monitoringiem i właściciela samochodu. W dodatku sprzedawcy nie byli w stanie podać mi konkretnych informacji do kogo się zwrócić (Securitas czy Flysec) i w jaki sposób. Zaproponowana metoda brzmiała: "Proszę zadzwonić na numer z karty i na pewno ktoś tam Panu pomoże". Hmmm.... Mało konkretna pomoc jak dla mnie.

 

W wyniku powyższego nie pozostało mi nic innego jak skontaktować się z Securitasem, mój mail został już skierowany do odpowiednich osób i w poniedziałek ma ktoś się ze mną skontaktować. Prawdopodobnie będę miał namiary na osoby odpowiedzialne za przedłużanie umów w Securitasie i postaram się je opublikować w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do mnie wlasnie zadzwonila pani z Securitasu i zaproponowala przedluzenie umowy na kolejny rok za 399pln. Po sprawdzeniu tego watku - zajrzalem jeszcze na strony Keratronika i tam jest nawet specjalny formularz do przedluzenia umowy, ale nie ma podanej ceny. Chcialem zadzwonic do BOKu - tutaj byla tylko wiadomosc ze od 23.12.2009 do 3.01.2009 nie pracuja i moge zadzwonic 4 stycznia. Chyba zaufam firmie ktora normalnie pracuje i nie jest zamykana na 2 tygodnie (w Keratroniku wszyscy pracownicy dostali na raz urlop? To ile tam osob pracuje - jedna?). Przedluze umowe z Securitasem. Jak ktos bedzie mial cene z Keratronika - dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena ta sama. Mozesz napisac cos wiecej o doswiadczeniach praktycznych? Miales faktycznie jakas sytuacje/awarie i zareagowali? Czy dobre doswiadczenia praktyczne z obslugi klienta? Bo ja jedynie podnosnik w serwisie przy zmianie opon, ale wtedy akurat nie zadzialalo :( Dzisiaj mi kobieta wytlumaczyla ze przy podnoszeniu rownolegle do ziemi bez przechylu nie ma alarmu. Czyli dalej nie wiem czy dziala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

System jest sprawdzany podczas przeglądu.

Działanie można też sprawdzić poprzez kontakt z firmą, z którą ma się umowę (posiadają logi sprawdzające). Ze względu na poufnosć trzeba się oczywiście "wylegitymować" uzgodnionym kodem / hasłem.

Prawidłowe działanie współpracy z Keratronik na podstawie naszych samochodów służbowych oraz przekazanych informacyjnie zdarzeń (bez konkretów dot. numerów podwozia, czy innych tego typu, gdyż nie mamy do otrzymania takich informacji uprawnień).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...