Skocz do zawartości

* *FJS" TOR KIELCE - 26 PAŻDZIERNIKA (poniedziałek)* *


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Baksik, kilka razy na Kielcach już byłem ale nie na FJS.

Rozumiem, że mogę się dopisać do listy i pobawić się w poniedziałek :)

 

1.Premo

2.Bartezz

3.Gregor

4.Baksik

5.kj5d

6.Tomek(STi)

7.Apacz

8. Witkru-do potwierdzenia

9. Kamil (Impreza Type RA

10. Dominik (GT @22b)

11. BRT (fiolek nissan S14a)

12. Rafal (nissan s13)

13.Ariel (Impreza WRX) ...wstępnie....dam znać do jutra bo nie wiem czy załatwie zapasowe koła, no chyba że ktoś chce sprzedać:)

14. Piotrek_STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wbrew logice :mrgreen: pojechałem do dzieci i żonki....ale pracy mialem co niemiara...wciąż kogoś zwoziłem,wypożyczałem koła i....byłem pilotem(ale po swojemu) i było ok ! A Grześ "Zółtą"?....było za szybko i niedostosowanie do opisu... :mrgreen: ale czas próby miał najlepszy !!!! :grin: :mrgreen:

Reszte opowiem w pon....

Fajnie,że pilujecie tematu ,bo ja coraz rzadziej jestem na forum.

Szykujecie się powoli. Umyjcie szyby boczne,coby dobrze widzieć trase jak będzieta bokaczem latać !

Odezwe się pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko :!: 10 godzina a Ty jestes w stanie pisać???? :mrgreen: :shock:

 

...bo wszyscy pojechali na bal...a ja do domu i o 20.00 byłem w HOME....!!!!! Ktoś na mnie czekał ,dwa małe Bączki. :lol: Bal nie zając.W nast. roku z żonką pojade jak młody podrośnie,bo samemu to zmuła..

...dlatego normalnie funkcjonuje,chociaż Młody już od 6.00 nie dał spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo ale to akurat okres świąt i wyjeżdzam do rodziny. A czy to jest za późno? Wstawaj jutro o 6 pakuj się w auto i lecimy :wink:
No to się miniemy bo zaklepałem już następny poniedziałek z Waszką :( Mam nadzieje że następnym razem się ustawimy razem :) Powodzenia chłopaki i dajcie znać jak było .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok my już w domu.

Super jak zawsze Kielce są cool :cool: można było miło się poślizgać, po podglądać jak się powinno jeździć subarakiem bo chyba nikt nie zauważył ale impreza pełny sukces bo nie było ani jednego EVO :mrgreen:

 

Super zobaczyć kolejne piękne RA - K@mil mam nadzieje że będziesz częściej wpadał do Kielc szczególnie jak ja będę. :wink:

Jak zwykle nie zawiedli mystery holywood - keny blocki- tyre dystrojery Baksik i Bartezz narobili chłopaki dymu mam nadzieję, że materiał filmowy będzie z tego mega :mrgreen: Kto spalił bardziej opony wy czy chłopaki w nissanach? :lol:

Impreza Bryk- a - :shock:

Fitness jak zawsze dzięki za miły dzień.

Wszystkich poznanych dzisiaj pozdrawiam i do zobaczenia. Wszelkie rady co do jazdy obiecuje wdrożyć co by móc w końcu jako tako po Kielcach śmigać.

 

Tylko ojciec jakoś taki mało zadowolony, chciał wam pokazać jak się naprawdę profesjonalnie śmiga subarakiem a ledwo zdążył dogrzać opony to już trzeba było wyjeżdżać :mrgreen:

Było super.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz ... jak zwykle wszytsko co dobre szybko sie konczy :(

Pogoda dala rady, ludzie tez :) Jak zwykle dzien pelen zabawy i to takiej jak lubie :) Tylko te nissany jakies takie wolne i caly czas cos im piszczalo ..... to chyba paski klinowe .... tylko cos dziwnie na mnie patrzyli jak im na to zwrocilem uwage i do serwisu wskazywalem droge ... :?:

Mam nadzieje ze nastepny trning juz w puchu bedzie.

Bardzo dobry pomysl jazdy parami ( czasmi trojkami ) mysle ze dla osob czujacych sie pewnie w towarzystwie innego keirowcy za lub przed soba jest to bardzo dobra alteranytwa sciagania sie z samym soba i z czasem. Dla mnie ta jazda wymagala duzo wiecej skupienia i wspolzzawdonictwa, ktore swoja droga podnosi atrakcyjnosc takiego przejazdu. Jakos tak sucho patrzec na cyferki na stoperze, a w sytuacji kiedy sciagmy kogos na torze to juz ten czas nie jest taki wazny :)

 

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje zeobaczyc sie z Wami jak najszybciej.

 

P.S. Filmiki z mojej "kamerki" niestety wyszly strasznie "wytrzesione" ale moze uda mi sie cos z tego skleic to dam kiedys linka. Czekam na filmy z innych kamer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza dziś MMMMMEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

do tej pory mam banana , a wyrypany jestem jak ...................

bez kozery powiem ze chyba najfajniejszy trening na jakim byłem :lol::lol::lol::lol::lol:

Fit od dzis po takich treningach bede Ci doplacal za odbudowe mojego zdrowia psychicznego :mrgreen::mrgreen::mrgreen: jestes jak dr House :mrgreen:

jak zwykle milo bylo zobaczy i pogadac z wyjdaczami Premo, Baksik, Bryku :wink:

Premo mega szacunek jak ogarniasz auto z pozycji pasazera :shock:

Fit od nastepnego razu musze z Toba jechac zapoznanie :mrgreen: :???: Ty wiesz czemu...... :mrgreen:

a no i brak Evo wplynal chyba jakos budujaco na dzisiejszy dzien , i jakos tak bez napinania bylo :mrgreen:

pozdrawiam tez nonwopoznanych :smile:

do zobaczenia next time

 

[ Dodano: Pon Paź 26, 2009 9:25 pm ]

Ps. Baksik jeszcze raz gratuluje :wink: i pozdrów Diane :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całego składu TR ( te niesforne nissany :razz: co muszą bokami latać ) chciałem podziękować FITNES-owi za zorganizowanie i możliwość uczestniczenia podczas track day-ja.

 

Pzdr dla The D będzie dobrze, tak dalej i Bryk-a Szacun za piękną jazdę.[/b]

 

edit. Literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dołaczam się do podziękowań.

 

Jazda parami:

- dobry pomysł

- więcej jeżdżenia bo mniej się czeka

- adrenalinka z dopalaczem

- próbę trza by dostosować co by nie kolidowało - nawrót na leśnym

 

Czekam z utęsknieniem na materiał filmowy - Walnijcie wszystko na CD/DVD.

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę. Jeśli zawsze tak to wygląda to chyba zostanę stałym bywalcem, tym bardziej, że dzisiaj dotarł drugi komplet felg, który zakupiłem na takie imprezy więc nie mogą się zmarnować :smile:

 

Szczególne podziękowania dla Baksik-a i FITNES-a za wspólne jazdy i cenne uwagi. Dzięki Wam w ostatnich przejazdach mój samochód bardzo się zmienił i zaczął już jakoś inaczej jechać :wink:

 

Bryku k... wymiatasz, aż miło patrzeć... i słuchać startu :cool:

 

Premo ucz się od ojca :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia następnym razem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspólną zabawę. Jeśli zawsze tak to wygląda to chyba zostanę stałym bywalcem, tym bardziej, że dzisiaj dotarł drugi komplet felg, który zakupiłem na takie imprezy więc nie mogą się zmarnować :smile:

 

Szczególne podziękowania dla Baksik-a i FITNES-a za wspólne jazdy i cenne uwagi. Dzięki Wam w ostatnich przejazdach mój samochód bardzo się zmienił i zaczął już jakoś inaczej jechać :wink:

 

Bryk k... wymiatasz, aż miło patrzeć... i słuchać startu :cool:

 

Premo ucz się od ojca :mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia następnym razem :grin:

 

:mrgreen: Bądz :mrgreen: .......będziesz jezdził w parach.

Dzięki za miłe słowa...U mnie ( z NAMI ) :mrgreen: zawsze jest TAK :lol: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...