Skocz do zawartości

^^ "TJS" TOR KIELCE- 02 Listopada (poniedziałek)^^


waszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://srmm.com.pl/wp-content/uploads/2009/11/dsc_6399.jpg

 

forumowicz ?

chodzi mi o felgi, czy to są 16tki z gietka ? :cool:

 

A więc moje przypuszczenia i domysły:

 

O ile dobrze pamiętam to Pan przedstawił się jako Apacz (jeśli mylę to przepraszam)

Felgi to chyba jakieś Enkei, ale może źle widziałem :P

 

Za to videosy takie na początek:

 

911:

3xSubaru:

 

[ Dodano: Wto Lis 03, 2009 12:20 am ]

Jeszcze:

 

YT oczywiście zjadł jakość, dłuższy filmik będzie już na Vimeo.

Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o felgi, czy to są 16tki z gietka ? :cool:

 

Tak,to były 16 z GT'ka.

 

Chciałem podziękować wszystkim za przybycie.Mam nadzieję,że bawiliście się dobrze i podszkoliliście swoje umiejętności w jakimś stopniu.Jestem w szoku jak poziom poszedł w górę :shock: Fajnie było widzieć tyle uśmiechniętych buziek w jednym miejscu.Taki widok napawa optymizmem i mam nadzieję,że już niebawem zobaczymy się po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po poniedziałku.

Zostałem wywołany do tablicy, więc odpowiadam:

Jesli chodzi o felgi do srebrego 'wolnossaka', to są to fele od gt-czka.

Mocne i idealnie pasują, nie potrzeba żadnych dystansów ani centrujących pierścieni.

Rozmiar 16.7. Tyle w temacie.

Apacz, to był mój idol dzieciństwa, teraz jestem Pablito, chocby z uwagi na moją miłośc do czerwonej Riojy :roll:

Ja złapałem 6 punktów, ale rano. Panowie w szybkiej vectrze byli na rybach i mnie złapali na kamerkę-wędkę.

 

Do zobaczenia.

PS> jak byście słyszeli o chetnym do zasponsorownaia zakupu sti 2006 2.0, to dajcie mi znać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem wczoraj o 22 bezpiecznie do domu :) Chciałem podziękować Waszce za czas który dla nas poświęcił, myślę że jak na pierwszy raz nie było najgorzej ale dużo jeszcze muszę poćwiczyć:) Pozdrawiam wszystkich uczestników i do zobaczenia następnym razem :)

 

Mam parę filmów z telefonu to wrzucę je na youtube i prześle wam linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować Waszce za czas który dla nas poświęcił, myślę że jak na pierwszy raz nie było najgorzej ale dużo jeszcze muszę poćwiczyć:)

 

Jak na pierwszy raz było naprawdę super :!:

Siwy dym leciał z Twoich opon heheheh czyli wszystko było jak należy :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować Waszce za czas który dla nas poświęcił, myślę że jak na pierwszy raz nie było najgorzej ale dużo jeszcze muszę poćwiczyć:)

 

Jak na pierwszy raz było naprawdę super :!:

Siwy dym leciał z Twoich opon heheheh czyli wszystko było jak należy :mrgreen:

Pozdrawiam

 

Dziękuje bardzo :) Ciebie i tak nie przebije bo wymiatałeś na tym torze :) Wspominałeś coś chyba o ATS do Subaru, wtedy jak rozmawialiśmy o mojej podsterowności, możesz coś więcej na ten temat powiedzieć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałeś coś chyba o ATS do Subaru, wtedy jak rozmawialiśmy o mojej podsterowności, możesz coś więcej na ten temat powiedzieć ? :)

 

Zapewne Ci chodzi o ALK Whiteline :wink: Tylko nie wiem czy tak naprawdę jest sens wydawać na to tyle kasy :neutral:

W szukajce jest sporo info o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowicz ?

chodzi mi o felgi, czy to są 16tki z gietka ? :cool:

 

O ile dobrze pamiętam to Pan przedstawił się jako Apacz (jeśli mylę to przepraszam)

Felgi to chyba jakieś Enkei, ale może źle widziałem :P

 

Kwapcio23 he he, to nie moje auto i nie moje felgi. Ale wiem już skąd ta pomyłka. Podszedłem do ciebie spytać o mój czas, podpowiedziałem, że chodzi o srebrnego WRX-a. Zapytałeś o numer rej. czy zaczyna się na WN, a ja, że chyba tak (pamiętałem tylko że W z przodu, bo jest jeszcze nie przerejestrowany po poprzednim właścicielu). Powiedziałem, żeby dopisał mój nick przy wyniku i tak już poszło :lol:

Swoją drogą mocno się zdziwiłem, że mój czas jest aż o tyle gorszy od najlepszego, ale cóż, przełknąłem gorzką pigułkę, zawziąłem się i dalej poprawiać. Jeszcze dwa razy podszedłem spojrzeć na czasy (oczywiście nadal nie na swoje, tylko wolnego ssaka, jak się później okazało). Dopiero jak się zawinąłeś i waszka zmierzył mi czas i zapisał w innym miejscu to mi gały wyszły co się dzieje, że się nagle poprawiłem o taki szmat czasu. Nie chciałem w to uwierzyć i pojechałem jeszcze raz, ale tym razem włączyłem sobie licznik w TT no i rzeczywiście nie było tak źle :lol:

Reasumując, przy kartce to byłem ja, ale samochód nie był mój i kierowca to też nie byłem ja, jak w czeskim filmie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim. Super się wyjeździłem... :grin:

Myślałem, że oponki będą już do wyrzucenia (z taką myślą przyjechałem) ale ku mojemu zaskoczeniu były w zaskakująco dobrej kondycji... A przecież tyle się ślizgałem :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowicz ?

chodzi mi o felgi, czy to są 16tki z gietka ? :cool:

 

O ile dobrze pamiętam to Pan przedstawił się jako Apacz (jeśli mylę to przepraszam)

Felgi to chyba jakieś Enkei, ale może źle widziałem :P

 

Kwapcio23 he he, to nie moje auto i nie moje felgi. Ale wiem już skąd ta pomyłka. Podszedłem do ciebie spytać o mój czas, podpowiedziałem, że chodzi o srebrnego WRX-a. Zapytałeś o numer rej. czy zaczyna się na WN, a ja, że chyba tak (pamiętałem tylko że W z przodu, bo jest jeszcze nie przerejestrowany po poprzednim właścicielu). Powiedziałem, żeby dopisał mój nick przy wyniku i tak już poszło :lol:

Swoją drogą mocno się zdziwiłem, że mój czas jest aż o tyle gorszy od najlepszego, ale cóż, przełknąłem gorzką pigułkę, zawziąłem się i dalej poprawiać. Jeszcze dwa razy podszedłem spojrzeć na czasy (oczywiście nadal nie na swoje, tylko wolnego ssaka, jak się później okazało). Dopiero jak się zawinąłeś i waszka zmierzył mi czas i zapisał w innym miejscu to mi gały wyszły co się dzieje, że się nagle poprawiłem o taki szmat czasu. Nie chciałem w to uwierzyć i pojechałem jeszcze raz, ale tym razem włączyłem sobie licznik w TT no i rzeczywiście nie było tak źle :lol:

Reasumując, przy kartce to byłem ja, ale samochód nie był mój i kierowca to też nie byłem ja, jak w czeskim filmie :wink:

 

No to trochę śmiesznie wyszło, jeśli to moja wina to sorki :oops: Z tym, że... Tam gdzie wpisałem Ciebie jako Apacz, czyli na następnej kartce, to mierzyłem Twoje czasy i je wpisywałem i Ty na nie właśnie patrzyłeś :D Znaczy tak mi się zdaje... :razz: :lol: W każdym razie dobrze, że na koniec czas był pozytywnym zaskoczeniem, następnym razem poprawimy system rejestracji i zapisywania wyników hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę śmiesznie wyszło, jeśli to moja wina to sorki :oops: Z tym, że... Tam gdzie wpisałem Ciebie jako Apacz, czyli na następnej kartce, to mierzyłem Twoje czasy i je wpisywałem i Ty na nie właśnie patrzyłeś :D Znaczy tak mi się zdaje... :razz: :lol: W każdym razie dobrze, że na koniec czas był pozytywnym zaskoczeniem, następnym razem poprawimy system rejestracji i zapisywania wyników hehe :mrgreen:

 

Spoko, spoko, wszystko się później wyjaśniło - na samym dole pierwszej kartki pod tabelką był wpisywany wrx z rej. WF i to właśnie mój :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę śmiesznie wyszło, jeśli to moja wina to sorki :oops: Z tym, że... Tam gdzie wpisałem Ciebie jako Apacz, czyli na następnej kartce, to mierzyłem Twoje czasy i je wpisywałem i Ty na nie właśnie patrzyłeś :D Znaczy tak mi się zdaje... :razz: :lol: W każdym razie dobrze, że na koniec czas był pozytywnym zaskoczeniem, następnym razem poprawimy system rejestracji i zapisywania wyników hehe :mrgreen:

 

Spoko, spoko, wszystko się później wyjaśniło - na samym dole pierwszej kartki pod tabelką był wpisywany wrx z rej. WF i to właśnie mój :smile:

No to też ja bazgrałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://srmm.com.pl/wp-content/uploads/2009/11/dsc_6399.jpg

 

forumowicz ?

chodzi mi o felgi, czy to są 16tki z gietka ? :cool:

 

A więc moje przypuszczenia i domysły:

 

O ile dobrze pamiętam to Pan przedstawił się jako Apacz (jeśli mylę to przepraszam)

Felgi to chyba jakieś Enkei, ale może źle widziałem :P

 

Za to videosy takie na początek:

 

911:

3xSubaru:

 

[ Dodano: Wto Lis 03, 2009 12:20 am ]

Jeszcze:

 

YT oczywiście zjadł jakość, dłuższy filmik będzie już na Vimeo.

Dobrej nocy

:)

Chyba że już jest a ja nie widzę :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło jak wyszło: http://vimeo.com/7485447

 

Nie wiem czemu ale link mi nie bangla :sad:

Jak zainstaluje Adobe Flash Player 10 to jest sam dźwięk tego filmu ale wtedy youtube mi się przycina na niektórych filmach :neutral:

Macie jakiś pomysł co zrobić ?

 

Dam też na jutuba. Vimeo nie zabiera tyle (itak tutaj marnej) jakości :wink:

 

[ Dodano: Sob Lis 07, 2009 11:31 pm ]

Już jest na YT:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna pochwała dla Kwapcia ze realizacje tego filmu jest świetny :) mój brat trochę nagrywał i też coś wrzucę na youtube. Mam tylko pytanie... Kto latał srebrnym STI na Warszawskich blachach na slalomie? bo mam z nim z 2min a nie wiem kto to jest :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...